O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 896
  • Liczba komentarzy 2459
  • Polecenia 3360

Komentarze

0

@wasacz Kampania moim zdaniem w Diablo się nie liczy (chociaż i tak nie jest zła z tego co widziałem do 3 akty) tu się liczy co potem a tego jeszcze nie widziałem. Wiadomo natomiast że będzie to na zasadzie h&s idz zabij i tak w kółko pytanie czy będzie w tym jakiś większy sens. Zwłaszcza w sezonach jak np Shaper na poe.

Nie wiem co rozumiwsz przez "urozmaicić singlową kampanię" zwłaszcza w Diablo. W takiej grze nie będziesz budował relacji z npc czy jnne tego typu rzeczy.

1

@wasacz Trochę dziwne. Bo niby jaka ma być rozgrywka w h&s? Idziesz bijesz zbierasz loot i tak w koło. Np PoE zaraz po premierze też nie było rozwinięte. W Diablo II do tej pory ludzie robią ubery i Baale. Rozgrywka w h&s siłą rzeczy jest powtarzalna.

2

@Tasde "Cała opozycja zrzeszyła się przeciwko PiSowi" Tylko że cała ta niby opozycja ma program "my teraz chcemy do koryta". Czy Ty realnie myślisz że np po w czasie covid robiło by coś innego niz pis? Jak myślisz jak by walczyli z inflacją? Bo puki co to Tusk chcę dać 800 i to już a nie od stycznia. Czy myślisz że oni nie wprowadzą nowych podatków (przepraszam danin)?

Więc czym ta "opozycja" się różni od pis poza wymianą pisowców na platfusów w spółkach skarbu państwa?

0

@tomek8756 Przecież to jest marsz agentury. Rocznica obalenia rządu Olszewskiego czyli jedynego pro polskiego rządu po "upadku komuny". Nikt normalny tam nie poszedł.

0

@El Plutoninho Żeby to się udało to musimy ich zmiażdżyć w każdej formacji. Ilość strzałów na naszą bramkę musi być zredukowana do minimum. A to może prowadzić nawet do spadku Celty.

Zobacz wszystkie

49

Uznał że w klubie z kasą i bez tebasa to żadna zabawa.

43

Jak patrzę na komentarze niektórych odnośnie Sergio Busquetsa to mi was szkoda.

Tak jakby ludzie pamiętali tylko porażki. W ogóle nie doceniają tego że gość w Barcelonie wygrał ponad 30 pucharów. I to jako ważna część zespołu a nie jako wieczny rezerwowy co był bo był.

Dawniej w każdej drużynie chcieli mieć Busquetsa. Ba nawet my wiecznie szukali nowego Sergio. Ale tak jak ktoś kiedyś powiedział "nie szukajcie nowego Busquetsa bo on jest tylko jeden wyjątkowy. Niepowtarzalny".

Kończy się nasza złota generacja. Obyśmy się kiedyś doczekali nowej chociaż będąc szczerym to takiej kumulacji w jednym klubie z jednej szkółki to na 99.9% nie będzie.

39

Wiadomo wszyscy źli tylko ja byłem super.... Masakra chłop u 4-5 trenerów się nie przebił i takie rzeczy pier.....

W czasie gdzie Pedri Gavi czy nawet Nico go zjadają.

36

Od początku to się wydawało niekorzystne. I tylko idiota by to podpisał. Druga sprawa że podpisywanie czegoś na 50 lat powinno być zakazane w instytucji kadencyjnej tebas już żył nie będzie a cvc dalej będzie działać DEBILIZM.

35

Nie wyobrażam sobie "Sprzeciw wobec antyfutbolu". Teraz nie wiedzą kiedy jest ręką a kiedy nie. To jak oni to zdefiniują.

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?