2

@blakkudium pa @mekston, to ten co jest lepszy od Lewego

2

@szydzu napastnik

2

@kubix05 David top!!!

1

@macio_944 Szczerze mowiac mocno zastanawialem sie nad oddaniem glosu na Mentzena zeby w koncu rozbic popisowski beton, ale takie akcje jak i ta jego ucieczka przed wyborcami coraz bardziej mnie do tego zniechecaja i nie wiem, czy w ogole pojde na wyboru... Mam juz serdecznie dosyc wybierania miedzy kila a rzezaczka.

7

@cchesterr43 Mi sie z kolei drugi bardziej podoba, ale na pewno praktyczniejszy bylby 1.

3

@Luciano99 W punkt!

0

@Encore Nie wywoluj wilka z lasu, cieszmy sie chwila.

0

@partymaker Zgadza sie.

12

A jeszcze trzeba dodac, ze Flick dzisiaj rozpracowal Lage - najpierw czerwo zeby uspic Benfice, a potem brameczka na rozluznionego przeciwnika ;)

9

@Korsain Don Pedri, pieknie trzymal sie przy pilce.

0

Abstrahujac od swietnej gry Wojtka, to Benfica byla razaco nieskuteczna. Na 20 strzalow tylko 7 celnych kolo 90 minuty widzialem.

25

Szczesny top dzisiaj, swietne interwencje. Pena nie ma startu do niego. Pieknie wywalczone zwyciestwo mimo gry w oslabieniu. Licze na dobry wystep naszych w rewanzu i oczywiscie awans.

3

Dobrze, Carerrasa nie bedzie w rewanzu - duze oslabienie Benfici.

1

Blagam, tylko sie cofnijmy za bardzo.

Raphinha, krolu zloty, jak Ty mnie zaimponowales w tej chwyly!

1

O kurde, Yamal zszedl a Lewy zostal...

2

Komentarz usunięty

0

Przydalby sie juz Ferran za Lewego do biegania.

0

@JimMorrisonFCB Dobra, udalo sie, w sama pore jak FdJ sie obsral w srodku pola.

0

Wlaczylem strumyka specjalnie wczesniej, a tu mi wychodzi PSG z Liverpoolem... i juz nie ma opcji zeby zmienic bo strona wywalona.

2

@kubix05 RR zawsze w serduszku!

0

@July_6_BcN Sekcja artykulow, chyba ze poprawili.

1

@clyde Ziemniaki ze sledziem w smietanie z cebulka, moje ulubione postne danie :)

1

@4drian0 Ooo to cos czuje, ze bedzie grane :)

0

@MessiForeverTheBest Zaraz bedziesz zgloszony, wiec lepiej usun

1

@4drian0 Kurde pograloby sie, jaka platforma?

@shinthps co Ty na to? ;)

6

Czas na urlop, do uslyszenia we wtorek :)

6

@Cochise za FCB

2

United robi wszystko zeby nie wygrac tego meczu i trzeba przyznac, ze dobrze im to idzie.

2

@Aragorn33 To sie zaczyna robic coraz bardziej niebezpieczne...

0

@FcPortoFan1999 A dziekuje bardzo! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?