JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@blakkudium pa @mekston, to ten co jest lepszy od Lewego
2
@szydzu napastnik
2
@kubix05 David top!!!
1
@macio_944 Szczerze mowiac mocno zastanawialem sie nad oddaniem glosu na Mentzena zeby w koncu rozbic popisowski beton, ale takie akcje jak i ta jego ucieczka przed wyborcami coraz bardziej mnie do tego zniechecaja i nie wiem, czy w ogole pojde na wyboru... Mam juz serdecznie dosyc wybierania miedzy kila a rzezaczka.
7
@cchesterr43 Mi sie z kolei drugi bardziej podoba, ale na pewno praktyczniejszy bylby 1.
3
@Luciano99 W punkt!
0
@Encore Nie wywoluj wilka z lasu, cieszmy sie chwila.
0
@partymaker Zgadza sie.
12
A jeszcze trzeba dodac, ze Flick dzisiaj rozpracowal Lage - najpierw czerwo zeby uspic Benfice, a potem brameczka na rozluznionego przeciwnika ;)
9
@Korsain Don Pedri, pieknie trzymal sie przy pilce.
0
Abstrahujac od swietnej gry Wojtka, to Benfica byla razaco nieskuteczna. Na 20 strzalow tylko 7 celnych kolo 90 minuty widzialem.
25
Szczesny top dzisiaj, swietne interwencje. Pena nie ma startu do niego. Pieknie wywalczone zwyciestwo mimo gry w oslabieniu. Licze na dobry wystep naszych w rewanzu i oczywiscie awans.
3
Dobrze, Carerrasa nie bedzie w rewanzu - duze oslabienie Benfici.
1
Blagam, tylko sie cofnijmy za bardzo.
Raphinha, krolu zloty, jak Ty mnie zaimponowales w tej chwyly!
1
O kurde, Yamal zszedl a Lewy zostal...
2
Komentarz usunięty
0
Przydalby sie juz Ferran za Lewego do biegania.
0
@JimMorrisonFCB Dobra, udalo sie, w sama pore jak FdJ sie obsral w srodku pola.
0
Wlaczylem strumyka specjalnie wczesniej, a tu mi wychodzi PSG z Liverpoolem... i juz nie ma opcji zeby zmienic bo strona wywalona.
2
@kubix05 RR zawsze w serduszku!
0
@July_6_BcN Sekcja artykulow, chyba ze poprawili.
1
@clyde Ziemniaki ze sledziem w smietanie z cebulka, moje ulubione postne danie :)
1
@4drian0 Ooo to cos czuje, ze bedzie grane :)
0
@MessiForeverTheBest Zaraz bedziesz zgloszony, wiec lepiej usun
1
@4drian0 Kurde pograloby sie, jaka platforma?
@shinthps co Ty na to? ;)
6
Czas na urlop, do uslyszenia we wtorek :)
6
@Cochise za FCB
2
United robi wszystko zeby nie wygrac tego meczu i trzeba przyznac, ze dobrze im to idzie.
2
@Aragorn33 To sie zaczyna robic coraz bardziej niebezpieczne...
0
@FcPortoFan1999 A dziekuje bardzo! :)