JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@wojopancer Tevez
3
@AbelKabel Swoja droga, co z tego ze @michal26 zaglosuje na kandydata Konfy? Czy to jakies wieksze zlo niz POPIS?
0
@Pawlak1992 Prawdopodobnie na ktoregos z kandydatow o mniejszym zasiegu, a potencjalna druga ture sobie odpuszcze.
1
@wojopancer De gea, Modric, CR11
2
@wojopancer Franck Ribery, easy
0
@adamek20151 Powaznie brak grania repkami w 25? Ale lipa...
3
@Lionel_Messi10 Ooo, tego remastera PESa 6 sobie wyprobuje!
0
@betonito Bralbym jak Reksio szynke, ale nie sadze zebysmy udzwigneli finansowo taka operacje.
2
@Walker Mialem przyjemnosc byc na ich koncercie, niezapomniane przezycie :)
3
@Matheu12 Od ladnych kilkunastu lat wybor kandydatow jest coraz gorszy.
0
@Criss18Barca Team Coca
1
@kanver_ Bo nie ma juz Messiego, mam nadzieje, ze pomoglem.
3
@KamQiX Munio wchodzi.
6
@blakkudium Za pare sezonow wroci do Europy znajac zycie, ale co AV zarobila to ich.
3
Ajj szkoda, ze sie nie zabral...
0
Dobra, Brest. Nie wyglupiac sie tylko dawac dwie brameczki.
6
Ale pass Dobijaka.
0
Narazie to wyglada jakby Barca grala na zaciagnietym recznym myslac, ze mecz sam sie wygra. Mam nadzieje, ze w drugiej polowie to sie zmieni.
1
@Cochise Sa wybory
18
@NeroTFP1 Mam nadzieje, ze nie pierdyknie bo mam proktologa na wrzesien 2033.
0
@Walker Uwielbiam Enye... Tak samo zreszta jak i Clannad :)
5
@NeroTFP1 Messi solo vs Getafe, Iniesta vs Chelsea, Messi vs Real po niesamowitej asyscie Busiego ;) i R10 vs Chelsea.
7
@Eklerek Ciekawe czy musi dwa karnety kupowac.
0
@BulaKG Tak, a gdzie wady?
0
@Marian_Pazdzioch ok. 8 godzin
8
@michal26 Bez kitu, tez mi sie z tym skojarzylo.
18
@MesQueUnClub96 "hahahah aaaaaa"
1
@July_6_BcN Tam jest drobnym druczkiem napisane, ze Dodicia nie przyjmuje sie.
3
@Luciano99 Waska w pasie jak langusta
8
Komentarz usunięty