O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1291
  • Liczba komentarzy 411
  • Polecenia 389

Komentarze

0

@Herato
Argentyna? XD

0

@Faro
Z drugiej strony na wuj on tam xD

0

Brutalny faul na Messim - co najmniej żółta się należała.

0

@fotohobby
Tak jest, oby James nie zawiódł!!

2

Ale Olmo opluty

Zobacz wszystkie

19

Dembele miał być drugi Mbappe, a jest Viniszjusz :)

18

@pacior95
Przyszedł za free gdy Barca była w potrzebie (podobno miał lepsze oferty finansowe na stole). Teraz jest wypychany, bo się pod tyłkiem pali i nie da się zarejestrować Kounde i cisnąć dalszych transferów.
Ja mu się w żaden sposób nie dziwię, że próbuje zabezpieczyć swoje interesy.
Każdy tutaj tylko z perspektywy klubu - najlepiej uszczęśliwić zarząd i zostać na lodzie, z poziomu kanapowego kibica rozumiem rozgoryczenie.
Z perspektywy ludzkiej popieram zachowanie zawodników, poza tym weź pod uwagę, ilu piłkarzy tego klubu robi pod górkę, to raczej nie przypadek, że praktycznie nikt nie ustępuje prawda?

18

@Adi123456789
Obudź się - porównujesz utalentowanego chłopaka, który nie wiadomo co osiągnie, do jednego z najlepszych piłkarzy na świecie.
Gavi nie ma żadnego, najmniejszego podjazdu do Bernardo jeśli chodzi o umiejętności (co nie znaczy, że w przyszłości nie będzie lepszy, póki co to jeszcze dzieciak).
Pomijając zasadność tego transferu, to pewnie też byś krzyczał, że nie ma co kupować Lewego bo Fati już jest na jego poziomie, a będzie jeszcze lepszy xD
Po prostu poniosło Cię z tym komentarzem

18

@pacior95
To jeszcze niewiele wiesz chłopaku xD -> Podczas wczorajszego pojedynku z Realem Sociedad, na trybunach Camp Nou można było usłyszeć ironiczne przyśpiewki: „Benitez zostań!”. Cules cały czas maja w pamięci madrycką goleadę.To już nie pierwszy raz kiedy w taki sposób kibice Barcy śpiewają w podobny sposób."

Dzicz jest wszędzie i lepie patrzeć na swój klub.

16

Ton wypowiedzi ostry i niektóre określenia przesadzone ale generalnie to o czym mówią to prawda. Nie przystoi w ten sposób traktować piłkarzy klubowi o renomie Barcelony. Ogólnie jest to wstyd, czy się będzie obrażać tych, którzy krytykują czy nie, to co się dzieje wokół kontraktów jest naganne.

Media

Sonda

Kto wygra mecz Finalissima 2025?