O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 996
  • Liczba komentarzy 364
  • Polecenia 345

Komentarze

1

A tak zupełnie poważnie - czy gdzieś poza Katalonią, która jest co najwyżej terenem autonimicznym, gdziekolwiek indziej mówi się w tym języku?
Czy istnieje inny "twór", który oficjalnie nie jest państwem, a jego język jest uznany jako "oficjalny"?

0

@Murazor
Według Capology i poważnych źródeł to Haaland zarabia ok 19 mln GBP, a de Bruyne lekko powyżej 20 mln. Fati natomiast jest na poziomie 16 mln EUR. Tak więc - szkoda gadać.

1

@BARCA1899Messi
A no tak bo to Real wydał 0,5 mld EUR na 3 zawodników z sowitymi kontraktami po sprzedaży Neymara, i to ten sam Real płacił zawodnikowi 100 baniek za sezon, do tego to też w Realu 18 latek zarabiał więcej niż największe gwiazdy takiego ManCity. Przepraszam coś pomyliłem.

0

@kejdzi
Na pewno bardziej niż gostkowi, który rzuca konkretny komentarz, a potem "Nie sądzę, aby zrezygnował z wynagrodzenia w Atlético,". To albo coś jest faktem, że Atletico opłaca albo jego opinią. Gość musi się zdecydować, czy taką wiedzę posiada czy rzuca przypuszczeniami.

0

@Nazio_87
Łódź? Tylko Angry Sausage z Pasta Go :)
Ewentualnie Maczeta na podwójnym z Gastromachiny!

Zobacz wszystkie

19

Dembele miał być drugi Mbappe, a jest Viniszjusz :)

18

@pacior95
Przyszedł za free gdy Barca była w potrzebie (podobno miał lepsze oferty finansowe na stole). Teraz jest wypychany, bo się pod tyłkiem pali i nie da się zarejestrować Kounde i cisnąć dalszych transferów.
Ja mu się w żaden sposób nie dziwię, że próbuje zabezpieczyć swoje interesy.
Każdy tutaj tylko z perspektywy klubu - najlepiej uszczęśliwić zarząd i zostać na lodzie, z poziomu kanapowego kibica rozumiem rozgoryczenie.
Z perspektywy ludzkiej popieram zachowanie zawodników, poza tym weź pod uwagę, ilu piłkarzy tego klubu robi pod górkę, to raczej nie przypadek, że praktycznie nikt nie ustępuje prawda?

18

@Adi123456789
Obudź się - porównujesz utalentowanego chłopaka, który nie wiadomo co osiągnie, do jednego z najlepszych piłkarzy na świecie.
Gavi nie ma żadnego, najmniejszego podjazdu do Bernardo jeśli chodzi o umiejętności (co nie znaczy, że w przyszłości nie będzie lepszy, póki co to jeszcze dzieciak).
Pomijając zasadność tego transferu, to pewnie też byś krzyczał, że nie ma co kupować Lewego bo Fati już jest na jego poziomie, a będzie jeszcze lepszy xD
Po prostu poniosło Cię z tym komentarzem

16

Ton wypowiedzi ostry i niektóre określenia przesadzone ale generalnie to o czym mówią to prawda. Nie przystoi w ten sposób traktować piłkarzy klubowi o renomie Barcelony. Ogólnie jest to wstyd, czy się będzie obrażać tych, którzy krytykują czy nie, to co się dzieje wokół kontraktów jest naganne.

11

@Ojciec5tkidzieci

"Od stworzenia świata, od dziejów zarania
Dupa nam służyła wyłącznie do srania
Aż przyszedł Jaruzel, zmienił wolę Pana
Przyszył dupie uszy i stworzył Urbana"

Autor nieznany

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?