1

@Kapitan hawk Wyczekuje.

0

On to uderzał XDDDD

0

@cules100pro Nie no, ty to jesteś gość.

1

@koksik2700 "Zapomniałeś dodać, że miał ofertę przedłużenia kontraktu rok wczesniej. To olał Barcelonę."
A Zapomniałeś dodać, że wcześniej w kontrakcie miał zapis odejścia, którego nie mógł wykorzystać.

3

@Limit_l3ss Jeden zawodnik ma wygrać LM? Nieźle przygrzało widzę.

0

@Peciak No i namówiłeś, a są jakieś "dymy" albo co w nim przewaza?

0

Mr.Robot na Netflixie, fajne?

1

@MesQueUnClub_87 Dokładnie, po meczu z psg też każdy wiedział, kto zagrał pierwsze skrzypce. Mogł przejąć pałeczkę po Messim i być jednym z królów Camp Nou, a on odszedł... chyba moje największe rozczarowanie w piłce.

0

@Hosh Ale co w przerwie przebrany posiedział to jego.

0

https://zapodaj.net/8a973c4a2814d.jpg.html
Jednak nie jesteś aż takim memem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Są większe asy.

2

@John_Doe Jak mielibyśmy zaistnieć w LM czy LE to pewnie.

2

@Gaz A ty dalej nawijasz o tej pensji...
Nikt go nie chce zostawić w Barcy z taką pensją.

0

@Clue On ma jedynie problem z kontuzjami, który jak narazie ustąpił. Tylko w tym jest problem, to nie jest Grosik...

1

@ElKamil Dembele ma naprawdę dobry przegląd pola, ale też trzeba potrafić wyjść do podania.
Jak FDJ podchodzi do jego strefy, to też ładnie Ousmane wychodzi na pozycję czy gra na "klepke".

1

@AFA90 Guido Rodriguez, zawodnik Betisu.
Jakby ktoś nie kojarzył po samym imieniu :)

0

Komentarz usunięty

1

@escarabajo Ja tam znawcą latynowskiej piłki nie jestem, ale patrząc tylko na flashscore. To ta ich grupa również nie powala :D

5

@Criss18Barca Od spadku też dzielą 3 punkty :)

3

@okiemtypera_lucaxx95 Nawet został powołany do Repki :D Z Kolumbia nawet strzelił gola, wygląda na fajnego grajka.

0

@NeKenI Nie wiem, nie dziękuj.

0

@GeneralXavi Ok, ale to i tak lipa, bo połowa jest spod róznych dyskusji.

8

@GeneralXavi Serio ktoś sortuję komentarze po najbardziej lajkowanych?

0

@masq Bana ma on, jak coś.

0

@tomek8756 My Idole is Artur Boruc.

0

@tomek8756 This is my dream, very very dream.

0

@tomek8756 Winter :D

0

Dzisiaj same pożegnalne gole, a przed chwilą strzelił Ansu hmmm. Nie żebym coś sugerował ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@tomek8756 A to A-League nie gra z Barceloną?
( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba, że mówisz o tym drugim Adamie.

1

Remis!!! Mamy to! Jazda po LM.

0

@Encore Mbappe przecież juz w Realu :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?