Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sau_Ron Tam gdzie woda płynie - strumyk
0
@Sysia11 Akurat Lahoz chyba dobrze sędziuje, w LL nie, ale na takich imprezach chyba w porządku.
0
@Danyys Snappi już na Mirage wskazywał do trenera na Snaxa albo Hadesa.
@ranger3120 Akurat ułozenie map pod remis - Ancient, Vertigo.
0
Ale Ence dało d... na Overpassie, Snax 1v9
Nie wiem kto zCallował te dwa rushe na B...japie
3
10:5 Dla Ence po stronie ct na Mirage.
0
@Ferran Myśle, że raczej Live będzie coś puszczał.
2
@KrychaFCB Ale on pytał o Cloud.
1
@KacperVEB Yep, wczoraj ograli BIG.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Wielka Estonia.
2
Jakby ktoś nie wiedział, a byłby zainteresowany
Dziś o 18 Ence zmierzy się z Cloud9.
0
@Rust_Cohle Dzisiaj na bogato.
1
@Khajio Wtedy byłby wynik 1-2 i twarz Messiego.
3
GG Ence wygrywa 16-11 i meldują się w Finale!!!
3
Chłop nie zabił Snaxa i ten robi dwa kile xD
7:8 dla Furii po stronie CT.
4
Ence wygrywa 16:14 na mapie Furi!!
Mocne mają ct, ale się udało.
1
10-5 dla Ence na Vertigo (strona ct).
Przegrywali 0-4.
0
Iga znowu wygrywa? Kto by się spodziewał. Czym to się ekscytować jak to było wiadome ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@kris81 Jedno pytanie, czyli lepiej grać np. Nico i gdy będzie grał słabo to dalej go wystawiać w pierwszym niż Busiego?
0
@thorin Zgadzam się, ale dzisiaj zagrał słabo. Wydaję mi się, że jest dla niego za póżno. Też czytałem, że kiedyś grał w Apexa czy Pubga, zmiast cs'a. Ale to bez znaczenia chyba.
0
@BaroPodertos Już nie patrząc na grę Antka, ale ja dalej nie rozumiem po co my go ściągaliśmy za 120mln, gdzie rok wcześniej nam odmówił.
Jakby wtedy przyszedł ok, ale rok pózniej ?¿
Kompletnie tego nie rozumiem.
0
@thorin Szanuję, ale mordo (jeżeli mogę tak powiedzieć) miałem okazję dziś oglądać Białego na Top 66 zespół hltv i zagrał najgorzej z całej 5 :(
Akurat ja z Złotej piątki najbardziej lubiłem Byalego i Snax'a, ale Biały już się imo nie nadaję.
0
@thorin Ale ile on też czasu stracił na granie w polskich teamach. Imo to był błąd, ja mam jednak nadzieję, że pójdzie do jakiegoś top 1-2 tier squadu.
1
@Rust_Cohle Facebook strasznie siadł, już nikogo nie obchodzą fotki znajomych, bo masz Instagram. U mnie ze znajomych nikt nie używa Whatsappa, ale podobno spoko i za granicą dużo ludzi używa.
0
@Rust_Cohle Ja chyba z 3 lata, tylko Messenger, ale czasami sobie wchodzę na tvp sport i jest niezła jazda. Na Facebooku już nic takiego nie ma, bo jest IG czy Twitter.
6
@Kamiloza91 Jak Messi wygra MŚ to raczej ZP zaklepana.
0
@adi7adi8 Do 6 rundy miał chyba 0 kili, ale czytałem tematy na hltv i podobno Jackz gra pozycję, która nie pasuje do Snaxa.
0
@Rust_Cohle Oj nie doceniasz Facebookowych "kiboli" :]
1
Furia przejezdza się po G2 na 3 mapie!!
I tym samym ląduję w półfinale, gdzie zmierzą się z Ence!
0
11:4 dla Furi po stronie TT na Mirage. Ale ich niszczą.
1
Furia 5:0 na Mirage po stronie tt