Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale Furia zagrała w CT na Vertigo... czapki z głów. 1:1 w serii
4
@Pilka_jest_okragla Duże tutaj też zasługa Moraty.
0
@NaFazieHitman Jakie dramy, tak wrzuciłem, ktoś sobie obczai, a ktoś pominie. Ja sam mam to gdzieś, w pierwszej linijce nawet napisałem, że oglądam ttv.
0
@Emhyr Nic, tak tylko wrzuciłem.
0
Oglądam sobie twitcha i takie coś się ukazało...
https://x.com/pisces_mood/status/1532766170092384258
Podobno ma 15 lat, a to zdjęcie było na IG Leksia, lol.
3
@KrwawiaceoczyVEB i nagle cyk, wygrywają MŚ. Scaloni to byłby chyba królem, gdyby dokonał tego wszystkiego.
1
Major przegrał Sadeg
4
Major jaka garda haha
2
Kulusevski jaka brama :OOO
Mehh jednak strzelał z prawej.
0
@Rust_Cohle Śmieszy mnie ubiór sedziego, sama akcja okropna. Mam nadzieję, że nic mu nie jest.
0
@zadafcb Haahahahahah
1
@Foro Deys'a tego co miał beaf z SB? Czy innego?
1
@Litman No to idealnie skrojony pod nas :]
0
@pt9 Dzięki, już zamówiona.
0
Hahahaha jaka jakość na ppv 4. Wczoraj na streamie Argentyny była lepsza ze 3 razy.
2
Odpalamy Espanie, zobaczymy co pokażą.
Edit. Żartowałem... tym razem Polsat Sport Extra ze mną wygrał.
0
@okiemtypera_lucaxx95 To super, aż mnie zaciekawiłeś. Można nazwę strony? Czy to jakaś tajna strefa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@okiemtypera_lucaxx95 Udało ci się:D
Chociaż ten co ja napisałem też by wszedł, ale powodzenia. Zazwyczaj twoje wpisy widuję koło 22-23, ale dzisiaj widzę jakieś polowanko jest :)
0
@okiemtypera_lucaxx95 A San Marino coś gra? Bo np na 2 gol Estoni 2.20 kurs (w pierwszej połowie).
18
No to nieźle...
1
@_KrAtOs_ No szkoda, ale nie był pewny w tamtym momencie Janusz, było to widać po tym, że musiał go zabić na "dwa razy". Ale fajny meczyk.
1
@adi7adi8 Pięknie ich zlali, tak jak ktoś pisał. Ancient i Nuke >>>
Cieszy forma Snaxa, ale Nuke to jego mapa.
9
Ence wygrywa na FAZE!!! Snax MVP na Nuke, imo.
67-51 Snaxa na Faze, Janusz w formie.
Snax is hungry.
11
@Roobo 7? Myśle, że 9-10. Nie wykorzystali swoich okazji w tamtym spotkaniu.
0
11:4 dla Ence na Nuke, zobaczymy teraz stronę tt.
1
@_KrAtOs_ I ten Zeus haha
3
Mamy to 16-12 ENCE wyciagą Ancienta.
Teraz Nuke, starsznie dobrze Polacy zagrali.
4
@Kapitan hawk A jak był młody grał na bramce.
0
Hades co kosi teraz Faze...
0
@Encore Hades co gra!!
No snaxik tez ładnie.