2

Ale Furia zagrała w CT na Vertigo... czapki z głów. 1:1 w serii

4

@Pilka_jest_okragla Duże tutaj też zasługa Moraty.

0

@NaFazieHitman Jakie dramy, tak wrzuciłem, ktoś sobie obczai, a ktoś pominie. Ja sam mam to gdzieś, w pierwszej linijce nawet napisałem, że oglądam ttv.

0

@Emhyr Nic, tak tylko wrzuciłem.

0

Oglądam sobie twitcha i takie coś się ukazało...
https://x.com/pisces_mood/status/1532766170092384258
Podobno ma 15 lat, a to zdjęcie było na IG Leksia, lol.

3

@KrwawiaceoczyVEB i nagle cyk, wygrywają MŚ. Scaloni to byłby chyba królem, gdyby dokonał tego wszystkiego.

1

Major przegrał Sadeg

4

Major jaka garda haha

2

Kulusevski jaka brama :OOO
Mehh jednak strzelał z prawej.

0

@Rust_Cohle Śmieszy mnie ubiór sedziego, sama akcja okropna. Mam nadzieję, że nic mu nie jest.

0

@zadafcb Haahahahahah

1

@Foro Deys'a tego co miał beaf z SB? Czy innego?

1

@Litman No to idealnie skrojony pod nas :]

0

@pt9 Dzięki, już zamówiona.

0

Hahahaha jaka jakość na ppv 4. Wczoraj na streamie Argentyny była lepsza ze 3 razy.

2

Odpalamy Espanie, zobaczymy co pokażą.
Edit. Żartowałem... tym razem Polsat Sport Extra ze mną wygrał.

0

@okiemtypera_lucaxx95 To super, aż mnie zaciekawiłeś. Można nazwę strony? Czy to jakaś tajna strefa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@okiemtypera_lucaxx95 Udało ci się:D
Chociaż ten co ja napisałem też by wszedł, ale powodzenia. Zazwyczaj twoje wpisy widuję koło 22-23, ale dzisiaj widzę jakieś polowanko jest :)

0

@okiemtypera_lucaxx95 A San Marino coś gra? Bo np na 2 gol Estoni 2.20 kurs (w pierwszej połowie).

18


No to nieźle...

1

@_KrAtOs_ No szkoda, ale nie był pewny w tamtym momencie Janusz, było to widać po tym, że musiał go zabić na "dwa razy". Ale fajny meczyk.

1

@adi7adi8 Pięknie ich zlali, tak jak ktoś pisał. Ancient i Nuke >>>
Cieszy forma Snaxa, ale Nuke to jego mapa.

9

Ence wygrywa na FAZE!!! Snax MVP na Nuke, imo.
67-51 Snaxa na Faze, Janusz w formie.
Snax is hungry.

11

@Roobo 7? Myśle, że 9-10. Nie wykorzystali swoich okazji w tamtym spotkaniu.

0

11:4 dla Ence na Nuke, zobaczymy teraz stronę tt.

1

@_KrAtOs_ I ten Zeus haha

3

Mamy to 16-12 ENCE wyciagą Ancienta.
Teraz Nuke, starsznie dobrze Polacy zagrali.

4

@Kapitan hawk A jak był młody grał na bramce.

0

Hades co kosi teraz Faze...

0

@Encore Hades co gra!!
No snaxik tez ładnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?