O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Mesilla
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3428
  • Liczba komentarzy 3387
  • Polecenia 4513

Komentarze

0

@MesQueUnClub_87 No i ślicznie.
Ja na przykład potrafię rozłożyć silnik na czynniki pierwsze i złożyć z powrotem, ale nie widze ujmy w tych, którzy tego nie potrafią.

0

@IronSanHybrid no nie powiem, cukiernikiem to pan nie zostaniesz

1

@Lucyfffer no słuchaj, ja nie mam pojęcia kim jesteś i jak to u was wygląda, ale chłopak ma 6 lat, on nie musi się na wczoraj dowiedzieć czym jest jego pasja.

jeśli on sam chce na to wszystko chodzić codziennie i sprawia mu to frajdę, no to skonsultować to z lekarzem w mojej opinii pod kątem tego przeciążenia i jak tylko macie takie możliwości, żeby mu to umożliwiać no to niech chodzi gdzie tylko chce.

1

@Lucyfffer kurczę nie wiem stary, moje roczne dziecko już nauczyło się chodzić na pierwszych kilkudziesięciu metrach i podskakiwać na kanapę czy samemu się poić mlekiem z bidona albo wymawiać pojedyncze słowa jak "sowa" czy jego ulubione ostatnio "kawa" i nie wiem czy nie za szybko.
mieliśmy z małżonką też podobny problem tylko hipotetyczny, czy w wieku szkolnym go wysyłać gdzie się da na cały tydzień, ale doszliśmy do wniosku, że to by było chyba za dużo. Dlatego z umiarem do tego podchodzić zamierzamy, tak, żeby w ciągu tygodnia miał też czas na swoje swawole i integrację z pobliskimi znajomymi.

1

@Kgorecki2500 Praktyka załączania swojego zdjęcia do CV jest komiczna. Równie komiczna jak rzekome odrzucanie CV, bo nie ma zdjęcia.
Nie mówię, że nigdzie się tak nie dzieje - bo pewnie się dzieje - ale to lepiej dla ciebie, że nie będziesz pracował dla takiej chujozy, gdzie kogoś odrzucają bo im się nie podobasz wizualnie XD

Zobacz wszystkie

68

57

Puig powinien dostawać więcej szans na granie pełnego meczu z luźniejszymi przeciwnikami.
Dzisiaj bardzo dobry mecz, a a druga połowa jeszcze lepsza.

47

@osa91 Nie rozumiem co twoje życie zawodowe ma do prosperującej działalności Mentzena.

38

Najgorsze jak siedzisz sobie w robocie, przeglądasz na kompie internet i słuchasz Dragana i przychodzą do ciebie ludki z pracy, żebyś zrobił coś co należy totalnie do twoich obowiązków.

34

Jak to zabawnie brzmi XD

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?