Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Krychowiak co za ....
0
@norbi77 W porządku, nawet chyba wiem czemu :D
Taki jeden piłkarz był, Dennis miał na imię.
1
@Rust_Cohle Asysta Jankosa :)
0
@norbi77 W sensie, że im kibicujesz, czy nie zmienia to, że jesteś fanem.
8
@gumaz Nikogo i problem rozwiązany.
2
@Luciano99 O kurde, niezły ostatnio utarg na puszkach widzę.
3
@IronSanHybrid Gra do przodu, na LR powinien być chwalony. A nie... bo to tylko działa gdy podanie ci wyjdzie :D
0
@Cule1234 Nie wiem co ma Alistar do cs'a, ale ok
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@kuz Ale też typowe polskie podejście, jak komuś większemu coś powiesz=atencjusz, pewnie mu zazdrości.
3
@HighestInTheRoom To dlatego tu tak spokojnie...
0
@okiemtypera_lucaxx95 Dobra, dawaj next typa. Uwaga, bo stawiam chatę, więc lepiej traf.
2
@Lionel_Messi10 I co? Wyciągnałeś piątaka?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@okiemtypera_lucaxx95 Lecisz! Słowacja z golem, ale dzisiaj forma.
1
@Sau_Ron To było tak łatwe, że aż trudne.
Jednak z zakrytymi literami wszystko jest ciężkie.
1
@Sau_Ron Latające masło? - Butterfly.
5
@BarcaInfo A Messi stworzył Barcelone i bez niego by nie istniała.
2
@Rust_Cohle To nie wyjdzie, nikt nie jest na tyle głupi by samemu usunąć konto...( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
@VamosRakieta Jak mieszkasz w szałasie to nie dziwne. A i jak poczułeś zapach, to sprawdz czy się nie jara.
0
@tristan87 Brzegi rwie.
34
W sumie ja tam do BI jakoś nic nie mam, ale on pisze o clickbaitowych tytułach, a on wstawiał (jeśli się nie myle) z 3 twitty w odstępie godziny od Romero z podpiskiem "COŚ się dzieje" i dawał Tier 1, no k... nie mogę ze śmiechu jak to czytam.
1
@Rust_Cohle No i bardzo dobrze, nie zasługuje na najlepszy pocisk od ciebie.
0
@Rust_Cohle Dobre, ale mogło być lepiej.
9
@Nazio87 Medium bo ma 1,50cm
4
Myslałem, że ludzie przerabiają komentarze na FB czy coś podobne, więc zawsze podchodziłem do tych komentarzy z przymrużeniem oka, ale dzisiaj ujrzałem to...
https://zapodaj.net/656efedec1792.jpg.html https://zapodaj.net/64cd3694c16d8.jpg.html
1
@Worny Ale też zabrakło kilka centymetrów, by zawodnik Szwajcarii skierował piłkę głową do któregoś z kolegów. Gavi niech tak gra, jednak wybicie piłki w tej sytuacji to nie hańba.
2
@Worny Tak jak napisałem, póki wychodzi wszystko git. Zagrał ładnie, nie ma co mówić... chociaż było blisko.
1
@Worny W momencie przyjęcia na klatkę, dałoby radę zagrać albo do zawodnika przed polem karnym, albo tam przy arbitrze.
Wszystko zależy od tego czy to wyjdzie.
Wyszło? - nie ma tematu. Nie wyszło? - oj słabo
2
@Worny No tu akurat powinien wykopać.
3
@norbi77
Yyy, także ten...
1
@Cule1234
XD