0

Krychowiak co za ....

0

@norbi77 W porządku, nawet chyba wiem czemu :D
Taki jeden piłkarz był, Dennis miał na imię.

1

@Rust_Cohle Asysta Jankosa :)

0

@norbi77 W sensie, że im kibicujesz, czy nie zmienia to, że jesteś fanem.

8

@gumaz Nikogo i problem rozwiązany.

2

@Luciano99 O kurde, niezły ostatnio utarg na puszkach widzę.

3

@IronSanHybrid Gra do przodu, na LR powinien być chwalony. A nie... bo to tylko działa gdy podanie ci wyjdzie :D

0

@Cule1234 Nie wiem co ma Alistar do cs'a, ale ok
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@kuz Ale też typowe polskie podejście, jak komuś większemu coś powiesz=atencjusz, pewnie mu zazdrości.

3

@HighestInTheRoom To dlatego tu tak spokojnie...

0

@okiemtypera_lucaxx95 Dobra, dawaj next typa. Uwaga, bo stawiam chatę, więc lepiej traf.

2

@Lionel_Messi10 I co? Wyciągnałeś piątaka?
( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@okiemtypera_lucaxx95 Lecisz! Słowacja z golem, ale dzisiaj forma.

1

@Sau_Ron To było tak łatwe, że aż trudne.
Jednak z zakrytymi literami wszystko jest ciężkie.

1

@Sau_Ron Latające masło? - Butterfly.

5

@BarcaInfo A Messi stworzył Barcelone i bez niego by nie istniała.

2

@Rust_Cohle To nie wyjdzie, nikt nie jest na tyle głupi by samemu usunąć konto...( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

@VamosRakieta Jak mieszkasz w szałasie to nie dziwne. A i jak poczułeś zapach, to sprawdz czy się nie jara.

0

@tristan87 Brzegi rwie.

34

W sumie ja tam do BI jakoś nic nie mam, ale on pisze o clickbaitowych tytułach, a on wstawiał (jeśli się nie myle) z 3 twitty w odstępie godziny od Romero z podpiskiem "COŚ się dzieje" i dawał Tier 1, no k... nie mogę ze śmiechu jak to czytam.



1

@Rust_Cohle No i bardzo dobrze, nie zasługuje na najlepszy pocisk od ciebie.

0

@Rust_Cohle Dobre, ale mogło być lepiej.

9

@Nazio87 Medium bo ma 1,50cm

4

Myslałem, że ludzie przerabiają komentarze na FB czy coś podobne, więc zawsze podchodziłem do tych komentarzy z przymrużeniem oka, ale dzisiaj ujrzałem to...
https://zapodaj.net/656efedec1792.jpg.html https://zapodaj.net/64cd3694c16d8.jpg.html

1

@Worny Ale też zabrakło kilka centymetrów, by zawodnik Szwajcarii skierował piłkę głową do któregoś z kolegów. Gavi niech tak gra, jednak wybicie piłki w tej sytuacji to nie hańba.

2

@Worny Tak jak napisałem, póki wychodzi wszystko git. Zagrał ładnie, nie ma co mówić... chociaż było blisko.

1

@Worny W momencie przyjęcia na klatkę, dałoby radę zagrać albo do zawodnika przed polem karnym, albo tam przy arbitrze.
Wszystko zależy od tego czy to wyjdzie.
Wyszło? - nie ma tematu. Nie wyszło? - oj słabo

2

@Worny No tu akurat powinien wykopać.

3

@norbi77


Yyy, także ten...

1

@Cule1234


XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?