15

SIUUUUU, no i tylko Raphinie dawać z Lewym, i wchodzimy w nowy sezon z buta.
Jeszcze tylko jakiś bramkarz by się przydał.

1

@Pawel13sz Eeee już myślałem, że na serio w Ajaxie...

1

@Fan2005 Łapaki kozak.

1

@PatrychoO Wina Barcelona by Raphinia woli grać u nas, aha...

1

@Sulimo Zostawcie go już w spokoju, przynajmniej już nie pisze tych głupot to mu nie przypominajcie.

0

Ale Hades gra tragedie na Mirage, w sumie jak całe Ence...

0

@CryMeARiver Ale musisz mieć mocną banie (bez złośliwości obv)
"nie twierdzę, że to kosmici!"
"Staram się podchodzić sceptycznie"
Jednak wszystkie twoje odpowiedzi wskazują na to, że bardziej myślisz, że to byli kosmici niż ludzie.
--
"Jesteśmy zapatrzeni w siebie i lubimy myśleć , że jesteśmy jedyni w swoim rodzaju"
"Nie wierzę w połowę tego co ludzie mówią, ale nienawidzę takiego podejścia "nie wiesz o czym mówisz". Jeśli nie masz nic konstruktywnego lub interesującego do powiedzenia, po co się udzielasz?"
Jaka jest prawda, może się nigdy nie dowiemy. ("Ludzie nie uwierzą w inne cywilizacje nawet jakby te przyleciały i powiedziały "oto my!") Jednak po twoim komentarzu to może z 10% ludzi by uwierzyło, że istnieja nawet po zobaczeniu [ :P ].

0

@escarabajo Prawie trafiłeś te 2 bramki (XD)

2

@Encore No podaj K**wa(...)

2

Dembel właśnie sobie popyla na koniu.

0

@VegetaPolska To jak nie oglądasz anime to nic dziwnego, ale warto dać szanse.

0

@VegetaPolska To znaleźć podobne do DB będzie ci ciężko. Imo Naruto kozak.
@AlexDark00 Bez przesady, boku no hero...

0

@Azi A co powiedział?

0

@Fabik87 Przecież uciekł z tonącego statku, wielki kapitan Lionel... :]

0

@HighestInTheRoom Już lepiej spuść w kiblu te pieniądze. A propos dzwonienia:

0

@halfnolife Auba niech zostanie taki sam.

5

@Comentateiro Jeszcze:
Widziałeś ten piękny strzał w mur, bramka jest duża, ale weź spróbuj strzelić komuś w jajca.
To jest dopiero sztuka.

1

@MesQueUnClub96 A potem w cs'ka o Lor'a.

1

@Pawel13sz Pewniaczek 103

1

@TheNekro94 Walki napewno bedą kozak, bo nowa animacja, ale własnie mógłby poprawić końcówke. Bo czytałem że robiona była na szybko itp

1

@TheNekro94 Ja właśnie miałem, ale było info, że wychodzi 2 sezon.
@Khajio wiem, ale mi chodziło o nową animacje.

1

@Khajio No akurat ta scena była kozak.

3


2 Trailer Bleach'a dzisiaj wleciał.
Już tylko 3 miesiące...

5

@draxidox Odpowiedzi Laika:
1. Nie wiem
2. Nie wiem

3

@TR3YWAY Ty to byś nawet nie zauważył kiedy się zabrał z piłką.

1

@Nano22 Rozumiem, że komuś się może nie podobać, ale że wyglada jak chłopak¿
Ja to raczej dziele dziewczyny na te które mi się podobają, bądż nie.

2

@Mario96w Własnie to odpaliłem, dlaczego to ma 24mln?

0

@PatrychoO Digitalbits?

1

@Danny Gaucho Czyli są policzone wszystkie mecze Henry'ego, ale gole tylko z XXI wieku? Jak tak to głupie.

0

@FC1899Barca I rządu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?