Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janas11224 A drudzy się zachwycają Torre. Nikt raczej na poważnie tego nie pisze po 25 minutach.
0
"EZ" Abde nabiera nowego znaczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Geble To też, ale najciężej ocenia się graczy i jak piłka jest na drugiej stronie to nie widać co się dzieje.
5
Strasznie nie lubie jak kamera jest tak nisko ustawiona, ale no co zrobić.
1
Dobra kij z tymi badaniami, Raphinia niech po połowie wskakuje w trykoty i na boisko.
0
@Rust_Cohle Ale to też inaczej, masz drużynę w której długo grasz i ziomków, a potem nagle robisz burde w okół klubu.
Na tym etapie po prostu tak "wypada" można powiedzieć.
6
@taris A tak ciężko dać 60 i mieć Lewego jak i tak dajemy 55 mln ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
@Sulimo Czy ograli to bym nie powiedział. Rownie dobrze było blisko puszczenia go za free.
12
23 czerwca: "Choose one"
Alemany i Laporta w Lipcu: Both ( ಠ ͜ʖಠ)
0
@Clue Nie o to mi chodzi. Ludzie wyśmiewają, że Lech odpuścił Superpuchar, a gdy odpuścili mecz z Benfica to też się śmiali.
0
Hahahha Lech oddał mecz w pucharze a i tak przegrali 5:1.
Hahaha Lech odpuszcza mecz z Benfica i przygotowują się na Podbeskidzie.
Tak źle, i tak nie dobrze.
0
@tomek8756 Może na Narodowym od razu.
5
@Emhyr Może syn Rudko to czyta. Usuń to :].
0
@AmigoBlancos 00:24 chyba
1
@Medium Taco to nawet w polsce nie słuchają.
1
@Deviler a 18? Ma Sabitzer chyba.
2
@7black4 Czyli na takie pensje jak Bartomeu dawał też nas było stać?
0
@Suzu Thousand-Year Blood War :) Arc z Bleach'a.
4
4 miesięcy do TYBW! (81 dni...)
| Styczeń ✅ | Luty ✅| Marzec ✅ |
| Kwiecień ✅ | Maj ✅ | Czerwiec ✅️ |
| Lipiec ❌ | Sierpień ❌ |
| Wrzesień ❌ | Październik ❌ |
Fajnie jakby to był OP na powrót ^^
7
@Encore A w takim 2011, dołozył jeszcze 36* asyst.
3
@Pawel13sz To psg lubiłem bo zawsze im bęcik spuszczaliśmy, a teraz...
0
@Sau_Ron Wan? Chyba, że ni3 :(
2
@HighestInTheRoom Jeszcze Taco i cyrk na kółkach.
1
@adi7adi8 "więc z reklam raczej tych 15k nie wyciągają" Jeżeli wliczasz też współprace i suby to pewnie i tak.
Ale to też zależne od miesiąca.
1
@adi7adi8 Kosi pewnie niezły szmalec (jeżeli puszcza reklamy). W Polsce akurat na ttv jest mało reklam, więc z reklam raczej tych 15k nie wyciągają.
0
@sergio5 Eibar-man. Chociaż powinno być Real-man, bo tym ogórkom więcej strzelał.
1
@Mario96w k... poj**ało mi się.
80% na mandze, a 20% filery czy tam kanony.
1
@Mario96w Gdyby robili 80% kanony, a 20% fillery to byłby potencjał, podobno manga jest okej.
1
@Mario96w Ja znam takiego co często kończy zdanie Visca(...)
45
Skłamałbym mówiąc, że się pomylił.