0

@Kgorecki2500 A Lech wygrał z Karabachem.

1

@ObiektywnyKibic121 Gol Sane z Bayernem.

0

@Encore A to nie jest autodiss? Bo ty my się szczycimy, że "kradniemy" od nich transfery.

4

@Pawel13sz Przecież to finisher Santino Marella, a nie jakiś Kobe.

2

@MesQueUnClub96 Ciężko się nie śmiać przy twoich wpisach.

1

@MesQueUnClub96 To polecam płacić rachunki.

1

@Janas11224 To ty to masło łyżeczką opie**alasz?

1

@Peciak Po presezonie oceniać bardzo nie można, ale strzały chyba Dembele poprawił (zobaczymy), ale najzabawniejsze jak ludzie w meczu z Juve mówili, że Dembele do zmiany. Kiedy to nasza pomoc nie isniała, a Roberto dawał takie piłki do Dembele, że o panie...

3

@Mathoue Jakoś musisz dać radę, aż w końcu los się do ciebie uśmiechnie :)
Bo innej opcji nie masz.

1

@Mario96w Strzelić to mogę z ucha najwyżej.

2

Dembele zszedł to można iśc zrobić jego cieszynkę.

2

My gramy w pomocy Nico-Busi-Kessie, a na skrzydle Auba haha. My nie gramy w ogóle ataku pozycyjnego, Robert w aktualnej sytuacji jest wyłączony z gry. No co, czasami tak już jest. W lidze będzie 10x inaczej i tam po 3 meczach będzie można już coś o Robercie powiedzieć. Xavi musi znaleźć dla niego idealne miejsce, oby nie było Nagelsmana v2 i powinno być ok.

0

Kto by się spodziewał, że Dembele jak dostanie takie podanie (jak chociażby od Busiego) to zagrozi bramce...
I też że podanie do linii końcowej od Roberto na 50,40 metrze gdzie Dembele ma dwa wyjścia
- przedryblować 4 zawodników
- podać do Roberto lub któregoś z obrońców spowrotem.
Nie jest czymś dobrym, a na klepke to może zagrać ze samym sobą, bo Lewy gra bliżej lewej strony hmmm.

0

@FCB_dimiC @DawidekFCB Roberto, Dembele tragedia, ale Lewy bez kontaktu z piłką? Kozak. Patrząc na LR, o Robercie cisza.

2

Gramy w 8, ale co Robert stoi na napadzie to jego. A no tak... on robi swoją robotę.

0

@PatrychoO Jeżeli bez obniżki nie można zarejestrować piłkarzy to nie kupuje się "byle kogo". Tylko trzeba się zastanowić czy da radę kupionych zawodników zarejestrować :D

0

@PatrychoO Kupili kilku zawodników, a mogli odpuścić. W tym sensie użyķ "byle kogo", raczej o to chodziło. Zamiast kupować "byle kogo" mogli nie sprowadzać np. Raphini. I była by kasa.

1

@Rewolucja123 A my Real klepneliśmy 4:0, to co jesteśmy najlepsi? City gra najładniejszą i jedną z najlepszych piłek.
Najlepszy zespół na świecie =/ najwięcej LM. Bo w takim razie Milan>City, na dzień dzisiejszy. (A dobra to bait).

0

@shaun Warto dodać, że w Barcelonie!
Więc nie byłbym taki pewny.

1

@Lionel_Messi10 Mniejsze kursy chyba. Bo dyszka na jednym kuponie to nie dużo.

3

@NaFazieHitman Ski-ski-ski-ski*

0

@Zoker Ja tam nie widzę, żeby poteżnie hejtował Real.

0

@Luciano99 E: Wszystkie z powyższych.

0

@Kubox BB ma parę rzeczy które mi się podobają, ale i tak lepsze niż PB. Pierwszy sezon to taka tragedia...

6

@Pilka_jest_okragla Suarez z Messim wysłali go spowrotem do Sky Sports.

0

@Lionel_Messi10 Przecież Dembele usadzi Raphe na ławce :P

0

@Pawel13sz @Comentateiro Poprawiłem po 2 sekundach, cwaniaczki.

4

Ekstraklasa to jest żart. Na 4 mecze, 3 przełożone...

1

@norbi77 Ale to tylko presezon. No chyba, że Raphinia załadował dwa gole :]

1

@semafor Brzuszek* i główka to Madryciaków wymówka. Nie wytrzymał by hat-tricka Roberta, taka prawda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?