O sobie

  • Zainteresowania statystyki, klimat, muzyka
  • Ulubiony zawodnik Leo Messi
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2010

Statystyki

  • Dni w serwisie 1564
  • Liczba komentarzy 873
  • Polecenia 1489

Komentarze

0

@PawkoFCB mimo wszystko nie czaję tych wszystkich treningowych filmików gdzie lecą właśnie zwykłe podbicia piłki, z narracją "patrzcie co on potrafi!", jakby to był dowód obalający jego rzekomą drewnianość.

0

@Antimadridista_WR nie widzieliśmy tego składu jeszcze w żadnym oficjalnym meczu. Na papierze powinniśmy dla mnie wygrać ligę i być w co najmniej w ćwierćfinale LM, a co wyjdzie w praktyce to nikt nie wie.

0

@MICHU2 pewnie, nikt nie broni i jak się uda to ich jest splendor, ale nie dziwi mnie umniejszanie takiej gry od przypadku do przypadku.

4

@MICHU2 bo jak większość meczu grasz piach i cała nadzieja opiera się na tym, że rywal nie wykorzysta swoich sytuacji, a tobie wyjdą dwie akcji w ostatniej minucie, to ciężko to nazwać kunsztem.

0

@Kgorecki2500 no właśnie nie wiem. Na wikipedii jest że ma być jakiś nowy format, który miał wystartować w 2021, no ale nie wystartował - i żadnych szczegółów co dalej.

EDIT: @Danny Gaucho @escarabajo o kurczę ale bezsens. Dzięki panowie.

Zobacz wszystkie

78

"na pewno Messi nie miał najtrudniej", nie no, to wszystko co przeżył w dzieciństwie to betka, przyjechał złotą karetą do Barcelony i dali mu 5 Złotych Piłek pod nos xD Iwański błagam

66

Zaszczepiłem się dzisiaj potężną dawką. Obejrzałem skróty: 0:4 z PSG, 0:3 z Juve, Romę, Liverpool, 2:8, 1:4 z PSG. Nic mnie po tym już nie złamie, dawać ten Bayern.

64

Po prawie 4 latach bez ligowej porażki na Anfield Liverpool może przegrać 4 mecz z rzędu u siebie xD jak coś kończyć to z hukiem.

52

Ostatnia dekada Barcy we Włoszech w fazie pucharowej LM:

2010 - 1:3 z Interem
2012 - 0:0 z Milanem
2013 - 0:2 z Milanem
2017 - 0:3 z Juventusem
2018 - 0:3 z Romą

Może by tak... gola chociaż dzisiaj?

47

Leo stracił całą swoją dynamikę, szybkość, bycie decydującym. Łudziłem się, ale ten dwumecz uświadomił mi że to jego koniec jako goat. Pierwsze półrocze 2021 to był last dance. Przykro mi w chuj, żaden piłkarz nie dał mi tyle radości, liczyłem że doczłapie do pucharu, choćby za ten 2019 gdy niósł Barce na plecach i nic z tego nie miał. Nic z tego.

Na Real nie mam wytłumaczenia. Ten klub i jego szczęście w LM to jakaś aberracja, błąd systemu. A PSG to ich lustrzane odbicie, takiego frajerstwa świat futbolu nie widział.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Barcelona powinna starać się jeszcze o podpis Ousmane'a Dembele pod nową umową?