Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W końcu Lewandisney schodzi, Szawi wpuszczaj Roberta Lewandowskiego.
4
Cytując klasyka: Lewy jest do zmiany.
0
Dawać Lewemu karniaka, spudłuje na stówe.
Dziś nie jest dzień na gola.
0
Xavi powinien dać to 60 min Dembele, on by coś wpakował B)
1
Pique jaki 2Head.... no nie mogę.
0
@abram3k Ferran'a v2 nie potrzebujemy.
0
@Kubox Jakby to powiedział kapitan "złapany na haczyk". Miłego bana. Myślałem, że ":]" wystarczy, ale widzę, że nawet na najgłupszą rzecz muszę wklejać LennyFace.
0
@Nhyz Serio? Nie no, nie wierzę.
0
@macio_944 To sam wyjdz na boisko, jak taki kozak :]
1
Dembele zszedł to można wyłączyć. No i git, chociaż się wyśpie.
0
@KacperVEB No właśnie nie ma kto, ale to już wole liczyć na Desta.
No chyba, że innej opcji nie będzie, lecz Araujo też woli grać na śo.
4
@Wossi61FCB Przecież się wymieniają, Xavi sam pewnie to sprawdza.
0
@KacperVEB Araujo na prawej nie ma co.
11
I jak my upchamy na tych skrzydłach jeszcze Neymara....
0
@MrPGG On już to robi :)
0
@IronSanHybrid Nie no bez przesady, jedna fajną akcje zrobił. Szkoda tylko, że tak leci na gola zamiast grać swoje.
0
Araujo hahahaha
2
Dembele X Raphinia ale to będzie duo...
1
Dembele!!! Co za bestia.
2
Dembuś! Ale oro.
0
Metr obok, stary dobry Dembele... poważnie?
1
Ale Lewy zabrał piłe Dembele...
0
@Encore Ja Roberta szanuje, Makłowicz zawsze na propsie.
0
Dembele w pierwszym, git. Nie trzeba skipować pierwszej połowy :]
1
@Krystian1588 Jeżeli ktoś po tej akcji myśli, że z Haalanda nic nie będzie. To Darwina już powinni na taczkach z Anfield wywieśc :[
1
@Medium 10 lat temu to cię na świecie nie było.
1
@KrwawiaceoczyVEB Fati na lewym skrzydle to trochę zmarnowany potencjał, a na 9 nie zagra. Zobaczymy jak będą się sprawowali.
1
@KrwawiaceoczyVEB Czyli jak Depay będzie grać dobrze to Xavi dalej będzie wystawiał Ferrana, który nie potrafi trafić do bramki? Wszystko zależy od jego dyspozycji.
0
@Transu96 Jak jesteś łosiek to nic ci nie pomoże, ja bym cie na 30 fps pyknął :]
Ale jeżeli chodzi o wygode to chyba lekko zakrzywiony spoko.
7
@taris Mogli dać w jednej klatce Chelsea, ale to by było mocne.