Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Stare dobre czasy...
1
@Lionel_Messi10 Ta i Ramos trafił? Oszukujesz.
0
@VegetaPolska Jak ktoś wchodzi w twoje komentarze to cię stalkuję? Przecież te loty są ogólno dostępne.
5
@AllBundy Hahahha beskitu. A wtedy go hejtowali, jeszcze nie wiedzieli co się szykuję.
0
@Encore Też tak myśle, Lewy raczej pewny więc Bernardo odpada.
1
@Cule1234 Spoko, Raph przykryję za to Lewego na boisku :]
3
@Encore Kounde+Lewy
Kounde+Bernardo
Sam Lewy.
Tylko te 3 opcje widzę.
0
@Pilka_jest_okragla Tak, ale raczej nikt aż tak nam nie zazdrośći okienka. Chyba, że Lewego. Trzeba wygrać chociaż PK i LL, wtedy to będzie ;D
0
@Pilka_jest_okragla Prawda, mogł do nas przyjść.
@Encore Coś tam pogra, a też wiadomo jak z kontuzjami u Haalanda. Myśle, że i tak się pokaże nawet jak mało będzie grać.
0
@Pilka_jest_okragla Na końcu i tak się liczą trofea.
7
Oby mu się wiodło w City, fajny grajek może z niego być.
0
Jak Lewy przychodzi to teraz trzeba jeszcze podpisać Koude i git.
0
@PatrykBarca A no racja.
1
@Pawel13sz 14 - La Liga.
0
@macio_944 Małysz > Lewy.
8
@PatrychoO Skoro Lewy przechodzi do nas, to jako kibic Barcy teraz mogę powiedzieć.... Messi zasłuzył na ZP w 2021.
3
Już to widzę - Lewandowski zrobił wszystko, lecz to nie wystarczyło. Barcelona odpada z LM!!
Koledzy z drużyny nie dojechali poziomem do Roberta.
3
@norbi77 Ufff chociaż tyle.
0
Jak ktoś się dziwi czemu Kobiety mniej zarabiają (w piłce nożnej) to polecam odpalić tvp sport. I w dodatku można się nieźle pośmiać, na spotkanie w domu idealne.
1
@Viajero A Messi w 2016, 2017, 2018 też był indywidualnie lepszy.
0
@Viajero Czym się kierowałeś?
0
@Encore Ja myśle, że zostanie. Kto by chciał grać w ManU, kiedy Frenkie zawsze chciał grać w Barcy.
0
@Encore Ale on tam nie pójdze, oni nawet LM nie mają.
0
Spoko kwota za Frenkiego, ale do United... no nie
1
A już myślałem, że będę się musiał męczyć oglądając Dembele na streamach, ale na szczęscie zostaje.
1
@Objectivo Może to też był powód, ale nie na tyle duży by zawazyć na transferze.
A Lewy to myśle, że celuje w ZP i pokazanie, że nie tylko w Bundes umie strzelać (LM tez umie).
Jednak Barca to Barca, a tak to do PL by musiał odejść do City-LFC (A to się nie stanie bo tam grają Nunez-Haaland).
0
@Objectivo To, że Lewy chce być liderem i dlatego chcę dołączyć do Barcy, a nie psg? Ok
Kessie i Christensen nie są piłkarzami z ścisłego topu? Zgadzam się.
"Co do Chelsea tutaj mogło zadecydować samo miejsce, Londyn nie jest tak atrakcyjny jak słoneczna Katalonia"
Ale to, to jest j... żart.
-Mam 25 Lat, mogę wygrać LM czy PL z Chelsea, ale nieeee ja wolę odbudowywać Barcelone. Tam jest chociaż ciepło... ( chyba, że ci chodziło o Christensena).
2
@Uukasz_93 A mi się wydaję, że on będzie najlepszy z naszych nowych transferów (gdybym miał strzelać przed sezonem).
0
@jeyx77x My idole is Artur Boruc. He is very very long.
0
Ja na początku myślałem, że Gavi gra.
Ten Torre trochę przypomina Gaviego z wyglądu i z gry