6


Stare dobre czasy...

1

@Lionel_Messi10 Ta i Ramos trafił? Oszukujesz.

0

@VegetaPolska Jak ktoś wchodzi w twoje komentarze to cię stalkuję? Przecież te loty są ogólno dostępne.

5

@AllBundy Hahahha beskitu. A wtedy go hejtowali, jeszcze nie wiedzieli co się szykuję.

0

@Encore Też tak myśle, Lewy raczej pewny więc Bernardo odpada.

1

@Cule1234 Spoko, Raph przykryję za to Lewego na boisku :]

3

@Encore Kounde+Lewy
Kounde+Bernardo
Sam Lewy.
Tylko te 3 opcje widzę.

0

@Pilka_jest_okragla Tak, ale raczej nikt aż tak nam nie zazdrośći okienka. Chyba, że Lewego. Trzeba wygrać chociaż PK i LL, wtedy to będzie ;D

0

@Pilka_jest_okragla Prawda, mogł do nas przyjść.
@Encore Coś tam pogra, a też wiadomo jak z kontuzjami u Haalanda. Myśle, że i tak się pokaże nawet jak mało będzie grać.

0

@Pilka_jest_okragla Na końcu i tak się liczą trofea.

7


Oby mu się wiodło w City, fajny grajek może z niego być.

0

Jak Lewy przychodzi to teraz trzeba jeszcze podpisać Koude i git.

0

@PatrykBarca A no racja.

1

@Pawel13sz 14 - La Liga.

0

@macio_944 Małysz > Lewy.

8

@PatrychoO Skoro Lewy przechodzi do nas, to jako kibic Barcy teraz mogę powiedzieć.... Messi zasłuzył na ZP w 2021.

3

Już to widzę - Lewandowski zrobił wszystko, lecz to nie wystarczyło. Barcelona odpada z LM!!
Koledzy z drużyny nie dojechali poziomem do Roberta.

3

@norbi77 Ufff chociaż tyle.

0

Jak ktoś się dziwi czemu Kobiety mniej zarabiają (w piłce nożnej) to polecam odpalić tvp sport. I w dodatku można się nieźle pośmiać, na spotkanie w domu idealne.

1

@Viajero A Messi w 2016, 2017, 2018 też był indywidualnie lepszy.

0

@Viajero Czym się kierowałeś?

0

@Encore Ja myśle, że zostanie. Kto by chciał grać w ManU, kiedy Frenkie zawsze chciał grać w Barcy.

0

@Encore Ale on tam nie pójdze, oni nawet LM nie mają.

0

Spoko kwota za Frenkiego, ale do United... no nie

1

A już myślałem, że będę się musiał męczyć oglądając Dembele na streamach, ale na szczęscie zostaje.

1

@Objectivo Może to też był powód, ale nie na tyle duży by zawazyć na transferze.
A Lewy to myśle, że celuje w ZP i pokazanie, że nie tylko w Bundes umie strzelać (LM tez umie).
Jednak Barca to Barca, a tak to do PL by musiał odejść do City-LFC (A to się nie stanie bo tam grają Nunez-Haaland).

0

@Objectivo To, że Lewy chce być liderem i dlatego chcę dołączyć do Barcy, a nie psg? Ok
Kessie i Christensen nie są piłkarzami z ścisłego topu? Zgadzam się.
"Co do Chelsea tutaj mogło zadecydować samo miejsce, Londyn nie jest tak atrakcyjny jak słoneczna Katalonia"
Ale to, to jest j... żart.
-Mam 25 Lat, mogę wygrać LM czy PL z Chelsea, ale nieeee ja wolę odbudowywać Barcelone. Tam jest chociaż ciepło... ( chyba, że ci chodziło o Christensena).

2

@Uukasz_93 A mi się wydaję, że on będzie najlepszy z naszych nowych transferów (gdybym miał strzelać przed sezonem).

0

@jeyx77x My idole is Artur Boruc. He is very very long.

0

Ja na początku myślałem, że Gavi gra.
Ten Torre trochę przypomina Gaviego z wyglądu i z gry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?