O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 921
  • Liczba komentarzy 4589
  • Polecenia 4463

Komentarze

0

Jak to jest z tym darmowym Canal Plus? Ktoś cos?

1

@NaFazieHitman co mnie obchodzi co wygra? Nie wygrywając 10 lat możesz być najlepszy. Drużyna jest od pucharów. Nie ma nikogo kto lepiej gra, więc piłka złota należy się Leo, tak to widzę;)

2

@NaFazieHitman ja na szczęście nie cierpię na krótkowzroczność i widzę,że Leo gra zwykle na 50 metrów od bramki i tam zaczyna akcję. No boisku jest od wszystkiego a lewy tylko od strzelania. Oglądacie te mecze czy tylko po golach patrzcie? I to jeszcze w głównej mierze ma je dzięki zespołowi.

0

@escarabajo lindelof z Maguaierem jeszcze mogą okazać się świetnymi obrońcami

1

@Transu96 boję się co będzie jak Manu kupi prawe skrzydło albo James z Masonem wyciągną jeszcze lepszy poziom. Wbrew pozorom ławka jest a pierwszy skład pełen dzieciaków, utalentowanych dzieciaków!

Zobacz wszystkie

59

@Drzakubs Dramat.

42

@Chinaski konfederosja xD
Jedyna sensowna partia, w której można doszukać się merytoryki, pomysłu na gospodarkę oraz na inne gałęzie no i ten pomysł emerytalny również bardzo dobry. Jedyna partia gdzie nikt z nimi nie wygra na słowa bo nie przekrzykują się jak większość tych parapolitykow. Berkowicz, Mentznen, Bosak a to tylko wierzchołek góry lodowej która zbudował Korwin. Janusz z którym coraz mniej osób się zgadza ale ten sam Janusz który poglądów nie zmienia jak skarpety i ten sam który od lat ma pewien cel. Jest kontrowersyjny ale mi się to podoba.

37

Wiele osób piszę,że tęskni za czasami Guardioli,jednak ja tęsknię za czasami Enrique który stworzył ewolucję i nauczył nas grać prosto i z pominięciem drugiej linii. Ile my bramek strzeliliśmy po 2-3 czy 5 podaniach? Całe mnóstwo. To nie było tak, że MSN robiło cała robotę, Suarez i Neymar było tak ruchliwi, że Messi mógł stać i absorbować uwagę. Dziś kretyński pomysł z Ansu na prawej i Grizmanem na lewej nic nam nie daje. Kiedyś Rakitic asekurował Alvesa a ten grał na prawym skrzydle prawie cały czas i klepki z Messim żyły! Dziś prawa strona jest pusta i wymagamy,żeby Ansu ( który cały czas ruszał za plecy) kiwał się z3-4 i żeby z tego efekt był. Nie tędy droga. Szczerze najchętniej nigdy bym nie wrócił do archaicznego stylu,ale wierzę w Quique , oby dostał w lato to czego chcę i jedziemy

37

Co do Dembele i przeciążenia to nic poważnego, kto grał w piłkę lub uprawiał jakiś sport wie co to przeciążenie. Ja czuję zawszę na początku okresu przygotowawczego ból w prawym kolanie,który wynika tylko k wyłącznie z przeciążenia i puszcza po serii rozciagniec i luźniejszych treningów w tlenie. Dla mnie świadczy to o wzmocnieniu mięśnia bądź mięśni i to dobra oznaką bo widać, że Osumane ciężko walczy. Jestem dobrej myśli

34

@Criss18Barca nie brzmi to mądrze. Głupie potknięcie może skończyć się tragedią