O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1367
  • Liczba komentarzy 10777
  • Polecenia 12897

Komentarze

2

@Qba2312 1,2 z tego co pamiętam

2

@wildzenon12 bo każdy przypadek jest inny, zwłaszcza w sporcie, który polega na mikroruchach, sekundach i wypadkowej zdarzeń

0

@Kettger w takim razie FIFA 23 będzie najgorsza w historii. A tak szczerze to narazie brak jakiś wielkich minusów i raczej mało kto narzeka.

0

Dzisiejszy dzień nabrał by kolorów jeżeli Ansu dostałby chociaż powołanie;))

0

@Survier tak, nie umie mnie Holender przekonać. Zawzięcie go broniłem dwa lata, ale w tym sezonie musi stać się topowym piłkarzem,jeżeli się nie stanie to podziękował bym mu w lato. Coś jak Fabregas i Sanchez. Obaj genialni i w innych klubach osiągnęli sporo, tak samo będzie z De Jongiem jeżeli odejdzie. Najwyższa pora ogarnąć przeżuty, przyśpieszanie akcji i szybciej piłkę rozgrywać

Zobacz wszystkie

131

@damianex10 genialny post. Krótko mówiąc: post potrzebny

103

Nie ma gorszych od tych którzy moralizuja tych którzy cieszą się, że Portugalia odpadła bo Ronaldo nie wygra kolejnego trofeum.
Pewnie,że się cieszę że Ronaldo nic nie wygra, nie lubię go i sprawia mi radość jego odpadnięcie. Nie lubię go bo tak i chuy, po co drążyć temat.
Jest to przeciwnik mojego ulubionego piłkarza to dlaczego mam się oszukiwać i nie życzyć porażki Portugali? Niektórzy tłumacza, że takim piłkarza trzeba kibicować bo zaraz koniec kariery i nie będziemy mogli oglądać ich pięknej gry.
Ludzie kochani, Cristiano Ronaldo to pięknie grał w roku 2013/2014 od tamtego czasu nawet prowadzenie przez niego piłki nie jest nawet urocze. Postaw koło niego Hazarda, Inieste, Neymara czy Leo lub nawet Sancho i Sterlinga. Przecież oni każdym muśnięciem piłki sprawiają lub sprawiali przyjemność. Cristiano ma regularność, powtarzalność, skuteczność i determinację które oczywiście mi imponują, ale dla oka to żadna przyjemność i nie mam zamiaru się oszukiwać zze jest to coś niesamowitego i niebotycznego. Bądźmy że sobą uczciwi bo od tego należy zacząć;)

91

No cóż. Trochę racji ma

89

Messi wygrywając złota piłkę w tym roku zostałby najstarszym piłkarzem, który dostał taką nagrodę. Co ciekawe jest również najmłodszym zdobywcą tej nagrody.
Piękne osiągnięcie

65

Przypominam, że około równego roku temu płakaliśmy gdy Barca męczyła się z Pragą xD
Dziś rezerwami zrobiliśmy wynik w 30 minut, a dobrze wiemy że mogliśmy to wygrać o wiele wyżej.
Kolejny mecz na zero i drużyna fajnie się buduję takimi spotkaniami, oby potwierdzić to z Cadiz i można wreszcie wziąć głęboki wdech i uspokoić sytuację w lidze

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?