O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1000
  • Liczba komentarzy 5649
  • Polecenia 5882

Komentarze

1

1000 dzień w serwisie! Jak ten czas leci! Szkoda,że to jeden z kolejnych tysięcy przez regulamin, ale co tam, fajnie było znów te liczbę wbić!

0

@LuisSalvano zawszę ty mi się kojarzyles, ty i cała śmietanka na czele z Transu, Barcainfo, Chakalaka, Chwytliwy. Nie wiem kto z kim trzyma, ale jest grono użytkowników bardzo rozpoznawalnych i myślałem,że to jest to grono!

0

@LuisSalvano szczerze to gdy słyszę o KWA to widzę tam między innymi ciebie:D

0

@FC1899Barca dziekuj Tito, że olał sprawę, każdy dobrze wie że powinien grać od dwóch sezonów zamiast Xaviego

0

@Ansufati123 jest Emerson i tego się trzymajmy

Zobacz wszystkie

59

@Drzakubs Dramat.

52

Posty o potężnym Sergio Sztanga Busquetsie to jest cudo na poziomie Amigosow XD

50

Memphis Depay przenosi się do Barcelony! [Catalunya Ràdio]

42

@Chinaski konfederosja xD
Jedyna sensowna partia, w której można doszukać się merytoryki, pomysłu na gospodarkę oraz na inne gałęzie no i ten pomysł emerytalny również bardzo dobry. Jedyna partia gdzie nikt z nimi nie wygra na słowa bo nie przekrzykują się jak większość tych parapolitykow. Berkowicz, Mentznen, Bosak a to tylko wierzchołek góry lodowej która zbudował Korwin. Janusz z którym coraz mniej osób się zgadza ale ten sam Janusz który poglądów nie zmienia jak skarpety i ten sam który od lat ma pewien cel. Jest kontrowersyjny ale mi się to podoba.

37

Wiele osób piszę,że tęskni za czasami Guardioli,jednak ja tęsknię za czasami Enrique który stworzył ewolucję i nauczył nas grać prosto i z pominięciem drugiej linii. Ile my bramek strzeliliśmy po 2-3 czy 5 podaniach? Całe mnóstwo. To nie było tak, że MSN robiło cała robotę, Suarez i Neymar było tak ruchliwi, że Messi mógł stać i absorbować uwagę. Dziś kretyński pomysł z Ansu na prawej i Grizmanem na lewej nic nam nie daje. Kiedyś Rakitic asekurował Alvesa a ten grał na prawym skrzydle prawie cały czas i klepki z Messim żyły! Dziś prawa strona jest pusta i wymagamy,żeby Ansu ( który cały czas ruszał za plecy) kiwał się z3-4 i żeby z tego efekt był. Nie tędy droga. Szczerze najchętniej nigdy bym nie wrócił do archaicznego stylu,ale wierzę w Quique , oby dostał w lato to czego chcę i jedziemy