1

@Encore A podobno taki zły i z emocjami sobie na radzi, a teraz top grajek :]

3

@Image Benzynka wystraszył się Wielkiego Lewego.
Wiadomka, nikt nie chce być w cieniu lepszego :P

1

@PatrychoO No właśnie to jest jedyny kanał którego nie mam (ze sportowych).

1

Mogli by puścić ten meczyk również na Polsat sport premium 2 (chociażby).
Co fajny mecz to na tym zakichanym Polsacie sport, a ostatnio nawet jak było na Eleven to.... no właśnie "BYŁO".

1

@HighestInTheRoom Mental jest ważny, ale to wygląda jakby w jego top 5 "umiejętnośći" był on, tak samo z Realem. Tam gdzie jakaś drużyna dobrze gra albo wyrwię zwycięstwo to się tak o tym nie mówi.

3

@Deviler HighLeague troluje, jak oni nawet jakiegoś Holaka biorą. Kto to w ogóle jest.

0

@hayek A to Messi by odszedł za darmo?

3

@ZwyklyKibicBarcy04 Kami Joswiaka*

0

Albo Eleven puszcza teraz w zamian Real vs Barca, albo robie im dojazd.

3

@macio_944 Bramkarz Lecha co tam robi?

0

@Sergio_Devils To chyba mało oglądaliście Barcelony w 2018/2019 (chyba to był ten rok).

0

@Pilka_jest_okragla Tak w powietrzu przekładanka xD

2

Stadion na florydzie... i już jasne skąd ten problem. Pewnie uklękneli na kabel.

0

@YeastMoss Widzisz "Niestety rada samców nie jest w stanie znieść nawet widma "kobiety wchodzącej im na głowę", więc nie jesteście w stanie tego zaakceptować i myślicie, że ja w tej wersji jestem naprawdę po stronie kobiety" ja nigdzie nie pokazałem, że jestem po jego stronie a ty już mnie wrzucasz do worka "samiec" :D

1

@Jakchcesz Ciekawe ile by trwał filmik z twoimi mądrymi komentarzami, obstawiam tak 3 sekundy max :]

0

@YeastMoss On chciał porady, a ty jedynie piszesz, żeby pokazać jak to źle zrobił (i mówisz, że zjechanie co obstawiam, że było mocniejszym zwróceniem uwagi nazywasz przemocą.). Mogłeś się trzymać swojej wersji cały czas, a wyskakujesz z "moralniakiem" i o poklepaniu po plecach ;P
Widać, że tu nie chodzi tylko o zwrócenie uwagi tylko coś więcej.

0

@Jackazz Ooo dzisiaj gramy na Eleven i pięknie. Dzięki za info.

0

@DonAndresFCB I szkoda, że na polsat sport.

1

@Pawel13sz Dużo nie powiedział, ale to że Suarez będzie uważany za lepszego napastnika to oczywistość.

14

@Comentateiro To może jednak ten Ronaldo?

1

@Vebrol "Stworzył" haha. Samograja dostał :[

1

@Clue Dobra, wierze w ciebie. Jak będzie lipa to twoja wina.

0

Warto obejrzeć moc futbolu czy nie ma co?

0

@Vebrol Chyba większość.

0

@Mario96w Jakiemu Robertowi, mów po nicku, a tak w ogóle niech sam się doinformuję.
@kuz Źle napisałeś i coś mówisz o kumaniu, ty jedyny chyba nie kumasz.

0

@kuz enjoy i join to dwa inne słowa...

22

0

A może to ma tak być? Wstawili filmik z Dembele, a potem Fullham ich sparodiowało.
W sumie jakby zrobili fajny filmik, to po chwili każdy miałby wywalone, a tak? Kto wie może to jakiś plan 300 iq gościa.

0

Dostaliście odznake na ttv ci którzy ogladali finał?

0

@ranger3120 Nie wiem jak ty, ale tak z Karriganem jak widzę jego twarz to bym mu kopniaka zapakował.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?