Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore A podobno taki zły i z emocjami sobie na radzi, a teraz top grajek :]
3
@Image Benzynka wystraszył się Wielkiego Lewego.
Wiadomka, nikt nie chce być w cieniu lepszego :P
1
@PatrychoO No właśnie to jest jedyny kanał którego nie mam (ze sportowych).
1
Mogli by puścić ten meczyk również na Polsat sport premium 2 (chociażby).
Co fajny mecz to na tym zakichanym Polsacie sport, a ostatnio nawet jak było na Eleven to.... no właśnie "BYŁO".
1
@HighestInTheRoom Mental jest ważny, ale to wygląda jakby w jego top 5 "umiejętnośći" był on, tak samo z Realem. Tam gdzie jakaś drużyna dobrze gra albo wyrwię zwycięstwo to się tak o tym nie mówi.
3
@Deviler HighLeague troluje, jak oni nawet jakiegoś Holaka biorą. Kto to w ogóle jest.
0
@hayek A to Messi by odszedł za darmo?
3
@ZwyklyKibicBarcy04 Kami Joswiaka*
0
Albo Eleven puszcza teraz w zamian Real vs Barca, albo robie im dojazd.
3
@macio_944 Bramkarz Lecha co tam robi?
0
@Sergio_Devils To chyba mało oglądaliście Barcelony w 2018/2019 (chyba to był ten rok).
0
@Pilka_jest_okragla Tak w powietrzu przekładanka xD
2
Stadion na florydzie... i już jasne skąd ten problem. Pewnie uklękneli na kabel.
0
@YeastMoss Widzisz "Niestety rada samców nie jest w stanie znieść nawet widma "kobiety wchodzącej im na głowę", więc nie jesteście w stanie tego zaakceptować i myślicie, że ja w tej wersji jestem naprawdę po stronie kobiety" ja nigdzie nie pokazałem, że jestem po jego stronie a ty już mnie wrzucasz do worka "samiec" :D
1
@Jakchcesz Ciekawe ile by trwał filmik z twoimi mądrymi komentarzami, obstawiam tak 3 sekundy max :]
0
@YeastMoss On chciał porady, a ty jedynie piszesz, żeby pokazać jak to źle zrobił (i mówisz, że zjechanie co obstawiam, że było mocniejszym zwróceniem uwagi nazywasz przemocą.). Mogłeś się trzymać swojej wersji cały czas, a wyskakujesz z "moralniakiem" i o poklepaniu po plecach ;P
Widać, że tu nie chodzi tylko o zwrócenie uwagi tylko coś więcej.
0
@Jackazz Ooo dzisiaj gramy na Eleven i pięknie. Dzięki za info.
0
@DonAndresFCB I szkoda, że na polsat sport.
1
@Pawel13sz Dużo nie powiedział, ale to że Suarez będzie uważany za lepszego napastnika to oczywistość.
14
@Comentateiro To może jednak ten Ronaldo?
1
@Vebrol "Stworzył" haha. Samograja dostał :[
1
@Clue Dobra, wierze w ciebie. Jak będzie lipa to twoja wina.
0
Warto obejrzeć moc futbolu czy nie ma co?
0
@Vebrol Chyba większość.
0
@Mario96w Jakiemu Robertowi, mów po nicku, a tak w ogóle niech sam się doinformuję.
@kuz Źle napisałeś i coś mówisz o kumaniu, ty jedyny chyba nie kumasz.
0
@kuz enjoy i join to dwa inne słowa...
22
https://x.com/CrewsMat10/status/1548827957212467203
Ale cudo hahaha
0
A może to ma tak być? Wstawili filmik z Dembele, a potem Fullham ich sparodiowało.
W sumie jakby zrobili fajny filmik, to po chwili każdy miałby wywalone, a tak? Kto wie może to jakiś plan 300 iq gościa.
0
Dostaliście odznake na ttv ci którzy ogladali finał?
0
@ranger3120 Nie wiem jak ty, ale tak z Karriganem jak widzę jego twarz to bym mu kopniaka zapakował.