0

@tristan87 No szok, bo jak nie odejdzie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@VamosRakieta 1. Miejsce 1
2. 14 goli
3. 89 punktów
4. 85 strzelone
5. 32 stracone.

3

@HighestInTheRoom W końcu dobry link ;D

0

@SitvMen Początek nie powala, choć mi się podoba, ale Soul Society arc kozak.
Aż tak mało jest fajnych rzeczy do oglądania? :D

2


2 miesiące...
| Styczeń ✅ | Luty ✅| Marzec ✅ |
| Kwiecień ✅ | Maj ✅ | Czerwiec ✅️ |
| Lipiec ✅ | Sierpień ❌ |
| Wrzesień ❌ | Październik ❌ |

0

@IronSanHybrid Ja bym nie dał rady, jak mi się podoba serial to skipuje, bo w końcu 60 sekund drogą nie chodzi.

0

@IronSanHybrid Serio nie pomijałeś czy tylko to tak określiłeś? :D

23


Grałbym w takich.

5

@Encore Prawdziwe kanaraki to pytają @MesQueUnClub96 czy ma bilet jak jedzie do szkołki na 8.

1

@Encore Nikt info nie dał i cyk.
Ale ważne, że Leo strzelił gola.
Na szczęście sezon już za kilka dni :D

0

Że też nie wiedziałem, że jest mecz...
W dodatku leci w TV, ahh

0

@tomek8756 Anime na avatarze, klasyka.

0

@MarcinVeB10 Czyli po Messim, wielki Marcin już wyjaśnił. Można się rozejść.

0

@Encore Zobaczymy w lidze.

0

@Rust_Cohle Ale za to Sancho nie potrafi.

0

@Roobo To prawda, ale z taką historią to coś by musiał zrobić. Ja kibicuje Dembele, ale raczej nie wykręci 20+20 i pociągnie nas do wygrania La Ligi.

1

@Pawel13sz No nie, ale czy Dembele tu aż tyle pogra?

0

@Roobo To przynajmniej LM byśmy musieli wygrać, a z tym ciężko mi się wydaję.

0

@FCB_dimiC Jeszcze kolor skóry.

0

@Batys Ok, ale ładnego w tym chyba nic nie było.

0

@Wiktorek2002 Ale to dwójka obrońców LFC zawiniła przy golu. A na pewno jeden z nich.
Rozumiem co miałeś na myśli, ale Davies i Cancelo sobie radzą z 2 razy lepiej* w obronie niż Trent.

1

@Batys Ładnie haha, ale ten obrońca co zLenglecił to jego.

0

9 > 12, numer diff.

0

@Wiktorek2002 Dlatego Real wrócił z LM, a Liverpool nie.

2

@Pawel13sz Najpierw byśmy potrzebowali napastnika na poziomie Suareza.

0

@damian.09 Ok, ale nie widzę powodu by nie dać mu szansy. Jeżeli się nie sprawdzi to ciao.

0

I byłoby po Torre...

1

@damian.09 Dać szanse... czemu ma się nie nauczyć taktyki?

7

Balde ma wszystko, by zostać naszym lewym obrońcą.
-dobre wrzutki
-szybkość, fajne zrywy na małej przestrzeni.
-drybling.
Szkoda tylko tej kontuzji pleców, bo może już dziś byłby mocnym rywalem dla Alby.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?