Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak chcemy to wygrać to piły na Bombele.
0
Neymar kopiuje Dembele.
3
Rapha z Dembele niezłe duo.
0
Ale Dembuś bedzie chodził oho.
0
W końcu pierwsze pojawienie Lalo. Szkoda, że tuż przed meczem ;(
1
@Janiama 4:0 Barca
5
@Comentateiro Dziwnie piszesz Messi.
0
@VeB10Ronnie Zapomniałeś o Realu ;]
3
@mekston Przecież Messi w 2020/2021 strzelił więcej goli zza pola karnego, niż Ronaldo przez ostatnie 3 lata.
2
@FC1899Barca "Ale Złota Piłka nie jest za 3 tygodnie turnieju" a to nie ty pisałeś, że Messi 7 ZP? Czas od sierpień - pażdziernik praktycznie nic nie znaczy w ZP. Lewy miał szanse tylko dzięki braku przygotowania do sezonu Leo i przeprowadzce do Paryża.
14
@zodiak_10 Pamiętam jak nie celebrował bramki Torres'a. Simeone wie kto jest szefem.
1
@Encore Fortnie kozak, ale to 4-5 sezonu.
Potem jak jakiś gameplay widziałem to tragedia. Za bardzo się community słuchali, ale jak nigdy nie grałeś to warto. Lecz teraz za dużo tryhardów gra.
0
@Encore Ja grałem trochę w Valo, ale to nie dla mnie. Wychylasz na 5 pozycji i jeszcze jakieś skille jak w overwatch'u.
Szkoda, ja wtedy zacząłem dopiero kariere :P
1
@Encore To już lepiej w cs'a. Od Riotu to tylko liga.
Ps. Mam nadzieję, że się nie zbłazniłeś przed nią jeszcze.
1
@Encore Nie tylko frankfurt :D
Ty pewnie też z 0/17 zrobiłeś.
0
@TheNekro94 Rzeczywiście troche mało, to tak bardziej między 70-100 (oczywiscie bez fillerów). Jakby zrobili 134 to cała seria by miała 500 odcinków.
0
@TheNekro94 No tak coś czytałem, też mi się wydaje mało. Ja bym wolał więcej :)
Info jeszcze oficjalnego nie było, zobaczymy.
0
@TheNekro94 I jeszcze MŚ.
Jeden odcinek na tydzień, a odcinków ma być z 40-60 podobno.
9
Ładnie Raphinia to zrobił, ale do króla mu jeszcze daleko (od razu mi się to przypomniało, kiedy Raphinia zrobił to w meczu).
1
@Kgorecki2500 To w ogóle jest sens po takich kursach?
0
@arasz1819 Ej, ale w sezonie też fajnie grał. Jego w to nie mieszaj.
0
@P33ck Dlatego dziś Roberta gra meczycho :]
0
No Dembele No Party, można wyłączyć.
0
@kiper09 Akurat na Lewej grał lepiej :P
Ale też jak przeszedł na prawą to nasi odpuścili
5
Myślicie, że Ronaldo co wrzutkę będzie przewrotę ładował?
0
Hahahah nie no to już jest dramat
0
Co tu się stało?
1
@bartas97 Wiem, ale Bruno dał słaba piłkę jak na to ile miał czasu.
5
Piękne podanie Sancho, ale Bruno...
1
Kto to "Ten hah"?