2

Jak chcemy to wygrać to piły na Bombele.

0

Neymar kopiuje Dembele.

3

Rapha z Dembele niezłe duo.

0

Ale Dembuś bedzie chodził oho.

0

W końcu pierwsze pojawienie Lalo. Szkoda, że tuż przed meczem ;(

1

@Janiama 4:0 Barca

5

@Comentateiro Dziwnie piszesz Messi.

0

@VeB10Ronnie Zapomniałeś o Realu ;]

3

@mekston Przecież Messi w 2020/2021 strzelił więcej goli zza pola karnego, niż Ronaldo przez ostatnie 3 lata.

2

@FC1899Barca "Ale Złota Piłka nie jest za 3 tygodnie turnieju" a to nie ty pisałeś, że Messi 7 ZP? Czas od sierpień - pażdziernik praktycznie nic nie znaczy w ZP. Lewy miał szanse tylko dzięki braku przygotowania do sezonu Leo i przeprowadzce do Paryża.

14

@zodiak_10 Pamiętam jak nie celebrował bramki Torres'a. Simeone wie kto jest szefem.

1

@Encore Fortnie kozak, ale to 4-5 sezonu.
Potem jak jakiś gameplay widziałem to tragedia. Za bardzo się community słuchali, ale jak nigdy nie grałeś to warto. Lecz teraz za dużo tryhardów gra.

0

@Encore Ja grałem trochę w Valo, ale to nie dla mnie. Wychylasz na 5 pozycji i jeszcze jakieś skille jak w overwatch'u.
Szkoda, ja wtedy zacząłem dopiero kariere :P

1

@Encore To już lepiej w cs'a. Od Riotu to tylko liga.
Ps. Mam nadzieję, że się nie zbłazniłeś przed nią jeszcze.

1

@Encore Nie tylko frankfurt :D
Ty pewnie też z 0/17 zrobiłeś.

0

@TheNekro94 Rzeczywiście troche mało, to tak bardziej między 70-100 (oczywiscie bez fillerów). Jakby zrobili 134 to cała seria by miała 500 odcinków.

0

@TheNekro94 No tak coś czytałem, też mi się wydaje mało. Ja bym wolał więcej :)
Info jeszcze oficjalnego nie było, zobaczymy.

0

@TheNekro94 I jeszcze MŚ.
Jeden odcinek na tydzień, a odcinków ma być z 40-60 podobno.

9


Ładnie Raphinia to zrobił, ale do króla mu jeszcze daleko (od razu mi się to przypomniało, kiedy Raphinia zrobił to w meczu).

1

@Kgorecki2500 To w ogóle jest sens po takich kursach?

0

@arasz1819 Ej, ale w sezonie też fajnie grał. Jego w to nie mieszaj.

0

@P33ck Dlatego dziś Roberta gra meczycho :]

0

No Dembele No Party, można wyłączyć.

0

@kiper09 Akurat na Lewej grał lepiej :P
Ale też jak przeszedł na prawą to nasi odpuścili

5

Myślicie, że Ronaldo co wrzutkę będzie przewrotę ładował?

0

Hahahah nie no to już jest dramat

0

Co tu się stało?

1

@bartas97 Wiem, ale Bruno dał słaba piłkę jak na to ile miał czasu.

5

Piękne podanie Sancho, ale Bruno...

1

Kto to "Ten hah"?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?