Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i zabrał asyste Dembele.
2
Ale piłka :OOOO
0
Ej bo Pedri gra haha
0
@Rewolucja123 Chciał do Gaviego podać.
1
A tak się smialiście z El Kapitano! A zobaczcie jak dyryguje.
5
Kolejny tragiczny wybór Dembele :D
0
Jaki to jest....
0
I to jest żółta XR
0
@norbi77 Tylko nie dokładne chyba.
2
A tyle było mówienia, że Dembele nikt go nie chcę. Teraz myśle, że Kloop by nie pogardził. Tymbardziej, że sprowadził Arthura.
0
@Vebrol ~ Rafonix
1
@HighestInTheRoom Mogłeś kupić wcześniej za mniej kasy, bo tak czy siak trafiły by się fajne mecze. A teraz chcesz kupić drożej i to jeszcze na Real?
1
@Rust_Cohle
1. 2, +2,5
2. 2, -2,5
3. X, -2,5
4. 1, +2,5
5. 1, +2,5
6. 1, +2,5
7. 2, -2,5
8. 2, +2,5
9. 1, -2,5
10. 2, +2,5
Tym razem może być poniżej 10 pkt :O
0
@Kessie Leci szynka przez Saharę, leci leci leci... o kurde spaliłem.
0
@SkilledHydra16 Dembele: Przytrzymaj mi piwo.
1
Teraz dużo meczy to te 10 minut Messiemu nic nie zmienią. Trener ma pomysł to nie ma zgrzytów. W następnym meczu pewnie Ney z Messim po 90 minut.
0
@Marcin91fcb Busi widzisz mnie.
0
@czółkovsky Najpierw to musi grać w pierwszym składzie :]
0
@AFA90 Szkoda, że nie poszliśmy po Julka.
6
@macio_944 Okres przygotowawczy. Tego mu brakowało
0
@mekston Za Lekko. Ciutke wyżej i byłby gol, szkoda.
0
Druga asystka Leo!!
0
Ale Leo spartaczył...
0
@Rust_Cohle Co jest z tym Liverpoolem?
Brak Mane?
1
Ładna akcja MNM i 1:0 w Tolouse.
0
Mukiele oho.
2
Ramos-Marquinhos-Skriniar?
@Kubsoleon A propos 3-4-3
0
@Gall Ok. Dziękuje za przypomnienie.
0
@Kgorecki2500 Ale teraz dałeś... oj grubo.
W meczu Nottingham w PL jeszcze nie padły 3 gole, bo w końcu stoi tam Henderson. Może być różnie.
1
@Danny Gaucho Za darmo? (Znaczy herba zostawie) To pewnie.