0

No i zabrał asyste Dembele.

2

Ale piłka :OOOO

0

Ej bo Pedri gra haha

0

@Rewolucja123 Chciał do Gaviego podać.

1

A tak się smialiście z El Kapitano! A zobaczcie jak dyryguje.

5

Kolejny tragiczny wybór Dembele :D

0

Jaki to jest....

0

I to jest żółta XR

0

@norbi77 Tylko nie dokładne chyba.

2

A tyle było mówienia, że Dembele nikt go nie chcę. Teraz myśle, że Kloop by nie pogardził. Tymbardziej, że sprowadził Arthura.

0

@Vebrol ~ Rafonix

1

@HighestInTheRoom Mogłeś kupić wcześniej za mniej kasy, bo tak czy siak trafiły by się fajne mecze. A teraz chcesz kupić drożej i to jeszcze na Real?

1

@Rust_Cohle
1. 2, +2,5
2. 2, -2,5
3. X, -2,5
4. 1, +2,5
5. 1, +2,5
6. 1, +2,5
7. 2, -2,5
8. 2, +2,5
9. 1, -2,5
10. 2, +2,5
Tym razem może być poniżej 10 pkt :O

0

@Kessie Leci szynka przez Saharę, leci leci leci... o kurde spaliłem.

0

@SkilledHydra16 Dembele: Przytrzymaj mi piwo.

1

Teraz dużo meczy to te 10 minut Messiemu nic nie zmienią. Trener ma pomysł to nie ma zgrzytów. W następnym meczu pewnie Ney z Messim po 90 minut.

0

@Marcin91fcb Busi widzisz mnie.

0

@czółkovsky Najpierw to musi grać w pierwszym składzie :]

0

@AFA90 Szkoda, że nie poszliśmy po Julka.

6

@macio_944 Okres przygotowawczy. Tego mu brakowało

0

@mekston Za Lekko. Ciutke wyżej i byłby gol, szkoda.

0

Druga asystka Leo!!

0

Ale Leo spartaczył...

0

@Rust_Cohle Co jest z tym Liverpoolem?
Brak Mane?

1

Ładna akcja MNM i 1:0 w Tolouse.

0


Mukiele oho.

2


Ramos-Marquinhos-Skriniar?
@Kubsoleon A propos 3-4-3

0

@Gall Ok. Dziękuje za przypomnienie.

0

@Kgorecki2500 Ale teraz dałeś... oj grubo.
W meczu Nottingham w PL jeszcze nie padły 3 gole, bo w końcu stoi tam Henderson. Może być różnie.

1

@Danny Gaucho Za darmo? (Znaczy herba zostawie) To pewnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?