Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale, że chłop na Var musiał iść...
0
No i wybaczone po tej wrzutce.
0
@Kgorecki2500 No chyba, że by przegrywali, to wtedy faule.
4
@Emhyr Co ma kibicowanie Barcelonie do tego, że kolega by chciał powrotu Leo. Gdzie on nawet nie ma nic do powiedzenia (XD). On nawet nic złego nie napisał, a ty o jakimś fanbojstwie nawijasz.
6
@czółkovsky Czy Messi wróci to zależy tylko od trenera. Ale ty napisałeś "Trafnie", gdzie my w składzie mamy: Raphinie, Dembele, Ferrana, Depaya i Ansu. Przy takich "tuzach" dla Leo by miało nie być miejsca?
30
@czółkovsky A kto u nas robi 30 goli i 20 asyst?
1
@trolownik Zobacz, że Messi zrywy robi albo gdy ma trochę wolnego miejsca, albo NEYMARA. Messi zazwyczaj nie biegnie na sprinice bo nie jest nawet w 80% pewny, że ktoś mu poda (tak sądzę).
0
@pt9 Kiedy Bayern grał w LM?
0
@Vebrol Tylko psg nie opiera się na Messim.
0
@Katalonbar No kozak jest.
3
Polsat to jest tragedia. Dzwięk szybciej niż obraz, dzis w meczu psg jakiś robot i kiepscy komentatorzy. Kiedyś to było pięknie, a teraz polsaty i viaplaje....
0
O boże, co za gol!
0
@Hanok Od gamingowych trzymaj się jak najdalej.
0
@Transu96 Windowsa aktywuj biedaku.
0
@Encore Ten ruch...
Neymar jak to robił to miał nogę z 10cm od piłki, a tu Zinchenko mógł sobie stać w bez ruchu, bo nogę miał na wysokośći kolana.
1
@TheNekro94 Ale fail, haha.
Jeszcze miesiąc. Mam nadzieję, że niedługo jeszcze wleci jakiś trailer albo oficjalna data pierwszego odc.
0
@Marlon85 Prawda. Jeszcze, że wcześniej zostawia tam pistolet (Fring). W dodatku cały czas siedział w ukryciu, ale nagle stwierdził, że sam pojedzie do pralni...
Aaaa no i jeszcze to, że zorientował się, że Lalo żyje po Hectorze.
2
@MesQueUnClub96 Kontra... umiesz czytać. Ani Dembele, ani Lewy nie zrobili źle.
0
@maroon +1, na szczęście jest tyle kozaków, że nawet nam to różnicy nie zrobi...
Teraz będzie się trzeba podniecać jak Antony zrobi rainbow'a wow.
0
@pres Albo Barca, albo przedłuży o rok z PSG.
7
@BartqRKO A w Atalancie ładnie chodził...
0
@Sulimo Ishak z Amaralem w pierwszej akcji ładnie. Tak to średnie spotkanie, chociaż parę zmian było w składzie więc nie jest źle.
0
Stawiać dom na czerwoną Magłaja.
7
Mental na boisku i już 2 bramki.
Różnice!
1
@czółkovsky Nie no z takiej pozycji to by dał radę.
1
@Rust_Cohle Tzw klątwa Encora. Bruno i Sancho już się o niej przekonali.
0
@Firestone W końcu Portugalski Mental.
1
Żaden faul, czysciutko. Dawać moje 5punktasów.
Edit. Złodzieje!!
0
@A4ron Sprzedają mecze jak Michniewicz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Rewolucja123 Serio to ta akcja? A tu komentarze jakby w kosmos strzelił.