O sobie

  • Zainteresowania Kiedyś wielki fan Blaugrany.
  • Ulubiony zawodnik Obecnie zwolennik filozofii Nassera Al-Khelaifiego.
  • Ulubione zespoły Szczęśliwie urodzony w erze najlepszego tria w historii futbolu:
  • Barcelonie kibicuję od Messi-Icardi-Neymar

Statystyki

  • Dni w serwisie 513
  • Liczba komentarzy 472
  • Polecenia 1286

Komentarze

3

8

W tak zwanym międzyczasie PSG wypuściło swoje oficjalne koszulki wyjazdowe i w tym roku projektanci Jordana również odwalili znakomitą robotę. Podobnie jak przy koszulkach domowych, na lewym ramieniu znajduje się napis "GOAT".

0

3

@Medium Według oficjalnego rankingu UEFA 2021/22 Ligue 1 była w sezonie 2021/22 dużo lepsza niż La Liga. Więc w farmierskiej lidze to by wylądował, gdyby transfer Realu doszedł do skutku.

1

Czysta matematyka pokazuje, że jeśli ktoś chce grać tylko dla kasy, to idzie do Realu Madryt albo FC Barcelony. PSG dopiero od przyjścia Messiego wydaje najwięcej na świecie na pensje - wcześniej (mimo posiadania Mbappe i Neymara) dużo więcej na pensje wydawały FC Barcelona i Real Madryt (naprawdę dużo, przed przyjściem Neya do PSG - ponad 2x więcej). Taki Kylian przez ostatnie 3 lata zarabiał w Paryżu prawie 2x mniej od Hazarda.

Madrid Zone udostępniło, że oferta finansowa PSG była MNIEJSZA niż oferta Realu (przypominam, że kiedy Kylian odchodził z Monaco to również była mniejsza). Nie zdziwiłbym się, jeśli to prawda.

Zobacz wszystkie

67

Chwila, "kolejna"? Czy ona właśnie nazwała siebie dziwką? xD

59

Geniusz w napędzaniu akcji gracza Neymar Jr.


52

Schalke oficjalnie potwierdziło, że odchodzi z Bundesligi.

40

Genialny piłkarz i równy gość. Nie wiem co kierowało Perezem, że chciał się go pozbyć. Obecnie ścisła czołówka PO, jeśli nie TOP1.


36

Nieźle na bani ma ta żonka Thiago Silvy.