O sobie

  • Zainteresowania Kiedyś wielki fan Blaugrany.
  • Ulubiony zawodnik Obecnie zwolennik filozofii Nassera Al-Khelaifiego.
  • Ulubione zespoły Szczęśliwie urodzony w erze najlepszego tria w historii futbolu:
  • Barcelonie kibicuję od Messi-Icardi-Neymar

Statystyki

  • Dni w serwisie 220
  • Liczba komentarzy 395
  • Polecenia 1136

Komentarze

3

Według argentyńskich mediów to z nią Mauro Icardi zdradził swoją żonę. Wbrew opiniom niektórych użytkowników Twittera, to nie Antonella, ale co ciekawe jej przyjaciółka Maria Eugenia Suarez - 29-letnia modelka, aktorka i piosenkarka, od kilku miesięcy "wolna". Zdradę zawsze trzeba potępiać, ale trzeba też być krytycznym wobec samej Wandy Icardi. Po pierwsze strasznie się rządziła. Cały swój majątek i bardzo łatwą karierę zawdzięczała wżenieniu się w światowej klasy piłkarza, a według gazet jeszcze się stawiała i hamowała karierę męża, np. zabraniała Mauro rozważać jakiekolwiek oferty z Anglii, bo "nie chciała tam mieszkać". Ponadto po urodzeniu dzieci Wanda straszliwie się ulała - na twarzy, wszędzie. Możliwe nawet, że przekroczyła granicę, której nie powinna przekraczać żadna dbająca o siebie kobieta - 40 kg. W związku trzeba cały czas się starać, cały czas "podrywać", cały czas zabiegać, a nie myśleć, że urodzę mu kilka dzieci i mogę się ulać. A chęci naprawy swojej wagi ze strony Wandy nie było żadnej, mimo że Mauro i tak był bardzo cierpliwy.


1

Jeszcze w nawiązaniu do potencjalnej zdrady Icardiego - Wanda nie ma prawa mieć do niego żadnych pretensji. Usprawiedliwia go psychologia ewolucyjna - Homo Sapiens to bez wątpliwości gatunek poligamiczny. Teza jest prosta - człowiek od najwcześniejszych stadiów ewolucji, wiele milionów lat żył w społecznościach, gdzie samice były "wspólne", całe stada dzieliły się nimi, więc takie myślenie zostało w nas "zakodowane". Nie da się tej psychologii ot tak porzucić w ciągu zaledwie kilku, kilkunastu tysięcy lat - to nie jest nawet chwila w trwającej wiele milionów lat antropogenezie. Różne religie próbują nas przekonać do monogamicznego modelu, ale nie da się oszukać naszej podstawowej gatunkowej cechy.

67

Chwila, "kolejna"? Czy ona właśnie nazwała siebie dziwką? xD

2

Czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć, dlaczego te wszystkie mecze eliminacji do Mistrzostw Świata w Ameryce Południowej rozgrywa się akurat w czwartek zamiast choćby wtorku? Przecież to absurd. Jak ma zdążyć na dzisiejszy mecz PSG-Angers Neymar czy Messi, skoro jeszcze 5 godzin temu grali swoje spotkania reprezentacyjne?

1

W niedzielę France Football opublikuje obszerny ekskluzywny wywiad z Leo Messim.

Zobacz wszystkie

67

Chwila, "kolejna"? Czy ona właśnie nazwała siebie dziwką? xD

59

Geniusz w napędzaniu akcji gracza Neymar Jr.


52

Schalke oficjalnie potwierdziło, że odchodzi z Bundesligi.

40

Genialny piłkarz i równy gość. Nie wiem co kierowało Perezem, że chciał się go pozbyć. Obecnie ścisła czołówka PO, jeśli nie TOP1.


36

Nieźle na bani ma ta żonka Thiago Silvy.