0

@Survier "ale z oczywistych powodów zmieniają się po czasie, bo obaj nie są przystosowani, aby na tej pozycji grać cały czas." Z tego wywnioskowałem, że Dembele nie jest przystosowany do gry na PS. Za pewne miałeś na myśli o LS.
Raphinia na lewej jest o tyle ograniczony, że może wrzucać albo dawać prostopadłe do Balde.

0

@Survier Jak Dembele w tamtym sezonie grał na PS cały czas.

0

@Kubsoleon On chyba gra 4-4-2 lub 4-2-3-1

1

@Luciano99 Ale jej frytasy podwędził.

7

@Kgorecki2500 Dembele 7, a Raphinia 9? XD

3

@Comentateiro "A na deser Ronaldo jest dla tego 22-letniego kibica niezaprzeczalnie najlepszym piłkarzem w historii piłki"
Z chorych się nie naśmiewa :/

1

@Rust_Cohle
. 1, +2,5
2. 1, -2,5
3. 2, +2,5
4. X, -2,5
5. 1, +2,5
6. 2, -2,5
7. 1, +2,5
8. 2, +2,5
9. 1, +2,5
10. 2, +2,5

0

@tbas To był mecz charytatywny. A nawet nie napisał, że źle grał.

0

@VeB10Ronnie Ale tego samobója to już nie odliczasz. Gdyby nie zawodnik to gola by nie było :S

0

@gurales Farmazon to mi odpisał na komentarz. Napisałem co myśle i tyle, ale widzę, że Lewy po tych golach stał się nietykalny.

0

@DaPidejpi Nawet nie napisałem o nim nic złego, ba! Nawet go pochwaliłem.
@bartekvisca Przecieź napisałem, że jego zadanie to strzelanie goli. Takie luźne przemyślenie.
@gurales Jak nie masz nic do powiedzenia to się nie wypowiadaj.

1

W ogóle tylko ja mam takie wrażene, jakby Lewy na siłe próbował dać coś "ekstra"?
Chyba z 3 piętki dziś wykonał, Dembele wystawia mu dobrą piłkę, a on zamiast strzelić to prowadzi dalej i uderza piętką...
Miał akurat szczęście, że odbiło się od obrońcy.
Lewy nie będzie grał efektownie jak Messi czy Neymar, ale nikt od niego tego nie wymaga.
Fanem Lewego nie jestem, ale do póki będzie strzelał gole to dla mnie bajka (o ile nie będziemy po tych golach przegrywać).
I tak mi zaimponował tym "wychodzeniem" do gry (mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie i dalej będzie to robił). Co prawda nie rozgrywa piłki, by potem wbieć w pole karne i strzelić gola, ale jednak. Jego zadanie to strzelanie goli i z tego aktualnie wywiązuje się świetnie.
Mam nadzieję, że w następnym meczu już przystopuję, oby tylko też nie wymyślił sobie teraz gola z rabony ;D

0

@Kleps0n 16 to numer Pedriego z poprzedniego sezonu, teraz ma 8 (jeżeli poważnie pytałeś).

2

@michal26 Nie no, my nawet nie graliśmy jeszcze na drużyne z Top'u.
Wtedy mieliśmy jeden z najlepszych ataków w historii. Gdzie Dembele (nawet przy mojej sympatii) i Raphini do Messiego i Neymara. My aktualnie nie mamy nawet prawego obrońcy, a Balde dopiero raczkuje. Marc chociaż odbił, ale nie wiadomo czy nie wróci niedługo ten gorszy...

13

@Tarins Dobrze, że tego Dembele sprowadzili. Ostatnio gol, teraz asysta - kozak zawodnik

0

@Lionel_Messi10 Messi od 75 minuty słabo. Już trochę grali na niego na siłe, co mu nie pomogło.

0

Kto mu podał? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@bartekvisca To zagramy mecz bez Pedriego :D

2

PSG oprócz kozaka Verattiego ma teraz Vitinhe. Widać jego brak w dzisiejszym meczu.

0

@FC1899Barca 2009-2016*

1

O BOŻE, ale by było Golazo Messiego

2

Mbappe kradnie 100% szanse Messiemu, a teraz Ramos przewrotką xD

0

De Jonga za Gaviego w następnym meczu to "mus"

2

Dembele jaki kot.

1

@Jakchcesz Oby tylko przez naszą ekipę.

2

Dembele z Raphinia biją się w szatni o prawe skrzydło, a żeby zamaskować swoją nienawiść to udają, że się dogadują na boisku. Nieźle to maskują ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Co ten sędzia hahah

18

Oczywiście jak Dembele coś dobrze zrobi, to La Ramblowski Janusz siedzi cicho. Ahh kto by się spodziewał :D

1

Dembele w ostatnich 4 minutach gra jak Szef.

0

I takie coś wpada haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?