1

@norbi77 Szkoda tych kontuzji Fatiego.
Ferran czy Depay, to jednak nie to...
A za Ferrana wyłożyliśmy dużo kasy.

0

Wszyscy do sprzedania!!

0

Pedri tragedia....

0

@Kazragore Ciekawe kto wyszedł z kontrą po której Lewy miał setke.

0

Lewy.... ahhh szkoda.

1

@Janiama 2-1 Bayern.

1

@TheNekro94 Negro y Azul już jest na liście? :D

0

@Essos Sorloth... no to już po Sociedad.

1

@TheNekro94 No takkkk


To jest jeszcze większe cudo, niż to co wysłałem wcześniej. TOP 1 ^^
Albo jeszcze Vasto Lorde.

2

@TheNekro94 Jakby w pierwszym odcinku wleciał Asteriks jako opening... ale to by było za pięknie.
Btw. Za "szate" dzwiękową ma odpowiadać Shiro Sagitsu, więc znów będzie TOP.
A to mój ulubiony, zawsze mam ciary -


19

@AlexDark00 Może jak Lewy strzeli w lidze 35+ goli to sobie taką kupisz :D

1

@Lionel_Messi10 Takie są przepisy wiadomo, jednak gdyby sędzia wcześniej gwizdnął koszulki by nie ściągnał. Takie luźne przemyślenie. Jak jesteś obrońcą to gdy jest spalony możesz robić (prawie) wszystko, bo i tak ci sędzia cofnię kartkę.
Tak jak było w meczu psg:D

0

@Lionel_Messi10 No nie może nikogo winić, ale tak jak pisałem.
Pamiętam jak Pickfordowi cofnęli czerwoną, bo był spalony, a Van Dijk zszedł z kontuzją.

0

@Lionel_Messi10 No wiem, ale gdyby nie gol to by nie ściągnął. Śmiesznie zrobili Milika w konia.
@Messi1000000 @maniak33333 Spokojnie :)
@dawid16dkk Trochę mnie to po prostu rozśmieszyło. Zapomniałem, że tu nie wolno zostawiać cienia wątpliwości, bo zostaniesz dojechany mb.

1

Milik ściągnał koszulkę mając żółta i nagle nie ma gola, bo spalony. A czerwona podtrzymana, trochę dziwne.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Serio? Jakoś Hawk często wysyła, no chyba, że po czasie kasują.
Btw. Graty.

0

Jak Lewy nie dostanie piłki na nos to nie istnieje... klasyka.

1

@heniusss @ranger3120 A no tak.
Kojarzyłem go, ale przez te 2 nowe osobistości jakoś mi wypadło z głowy.
Pamiętam nawet taką fotkę jak razem grają w 1.6 bodajże. Dzięki chłopaki.
A propos jks'a to mam nadzieję, że mu się uda.
Btw. Dobry pick Outsiders, na własnej mapie tyle rund ugrać...

1

@ranger3120 Właśnie odpaliłem i przegrali rundę :D
Btw skąd jest hooxie?
Jks'a znam, on był ostatnio bez składu.
A Huntera też skąd wzieli (chyba, że sie myle).

1

H@ranger3120 Chociaż to G2 wygrywa.

0

@Roobo Albo Trymbi tf

1

@TheNekro94 Właśnie czekałem na nowy trailer - ale to będzie miazga.
Btw. Na chomikuj powinieneś znaleźć cała mangę po polsku tak jak pisał ^^

3

@wasacz Dembele zawsze dogrywał piłkę. Akcja z Sevilla raczej tego nie zmieniła.

0

@Dzemix111 :)
:)

0

@Dzemix111 A Messi w jeden rok więcej ZP, niż Lewy przez cała kariere.

0

@_RL9 z Cadiz zawsze mamy problemy.
Dembele tez lawa btw.

4

No Dembele no party.

0

@Emhyr Ta, ale oni grają dopiero 17, to wtedy się odkują dopiero :D

1

Messi słupek z baniaka.... to jest już pech.

0

@Emhyr To myślisz, że przegramy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?