Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@norbi77 Szkoda tych kontuzji Fatiego.
Ferran czy Depay, to jednak nie to...
A za Ferrana wyłożyliśmy dużo kasy.
0
Wszyscy do sprzedania!!
0
Pedri tragedia....
0
@Kazragore Ciekawe kto wyszedł z kontrą po której Lewy miał setke.
0
Lewy.... ahhh szkoda.
1
@Janiama 2-1 Bayern.
1
@TheNekro94 Negro y Azul już jest na liście? :D
0
@Essos Sorloth... no to już po Sociedad.
1
@TheNekro94 No takkkk
To jest jeszcze większe cudo, niż to co wysłałem wcześniej. TOP 1 ^^
Albo jeszcze Vasto Lorde.
2
@TheNekro94 Jakby w pierwszym odcinku wleciał Asteriks jako opening... ale to by było za pięknie.
Btw. Za "szate" dzwiękową ma odpowiadać Shiro Sagitsu, więc znów będzie TOP.
A to mój ulubiony, zawsze mam ciary -
19
@AlexDark00 Może jak Lewy strzeli w lidze 35+ goli to sobie taką kupisz :D
1
@Lionel_Messi10 Takie są przepisy wiadomo, jednak gdyby sędzia wcześniej gwizdnął koszulki by nie ściągnał. Takie luźne przemyślenie. Jak jesteś obrońcą to gdy jest spalony możesz robić (prawie) wszystko, bo i tak ci sędzia cofnię kartkę.
Tak jak było w meczu psg:D
0
@Lionel_Messi10 No nie może nikogo winić, ale tak jak pisałem.
Pamiętam jak Pickfordowi cofnęli czerwoną, bo był spalony, a Van Dijk zszedł z kontuzją.
0
@Lionel_Messi10 No wiem, ale gdyby nie gol to by nie ściągnął. Śmiesznie zrobili Milika w konia.
@Messi1000000 @maniak33333 Spokojnie :)
@dawid16dkk Trochę mnie to po prostu rozśmieszyło. Zapomniałem, że tu nie wolno zostawiać cienia wątpliwości, bo zostaniesz dojechany mb.
1
Milik ściągnał koszulkę mając żółta i nagle nie ma gola, bo spalony. A czerwona podtrzymana, trochę dziwne.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Serio? Jakoś Hawk często wysyła, no chyba, że po czasie kasują.
Btw. Graty.
0
Jak Lewy nie dostanie piłki na nos to nie istnieje... klasyka.
1
@heniusss @ranger3120 A no tak.
Kojarzyłem go, ale przez te 2 nowe osobistości jakoś mi wypadło z głowy.
Pamiętam nawet taką fotkę jak razem grają w 1.6 bodajże. Dzięki chłopaki.
A propos jks'a to mam nadzieję, że mu się uda.
Btw. Dobry pick Outsiders, na własnej mapie tyle rund ugrać...
1
@ranger3120 Właśnie odpaliłem i przegrali rundę :D
Btw skąd jest hooxie?
Jks'a znam, on był ostatnio bez składu.
A Huntera też skąd wzieli (chyba, że sie myle).
1
H@ranger3120 Chociaż to G2 wygrywa.
0
@Roobo Albo Trymbi tf
1
@TheNekro94 Właśnie czekałem na nowy trailer - ale to będzie miazga.
Btw. Na chomikuj powinieneś znaleźć cała mangę po polsku tak jak pisał ^^
3
@wasacz Dembele zawsze dogrywał piłkę. Akcja z Sevilla raczej tego nie zmieniła.
0
@Dzemix111 :)
:)
0
@Dzemix111 A Messi w jeden rok więcej ZP, niż Lewy przez cała kariere.
0
@_RL9 z Cadiz zawsze mamy problemy.
Dembele tez lawa btw.
4
No Dembele no party.
0
@Emhyr Ta, ale oni grają dopiero 17, to wtedy się odkują dopiero :D
1
Messi słupek z baniaka.... to jest już pech.
0
@Emhyr To myślisz, że przegramy?