1

@P33ck No to pięknie. Ja właśnie Killera oglądałem ostatnio. Tutaj brakuję "Dzień Świra".

2

@Pawel13sz Szkoda, że od 2019 zaczał masować i stracił trochę szybkośći :(

2

@Lionel_Messi10 Mecz dopiero za 5 dni :(

5

@Herato 100mln + pensja za Bartomeu...
To już pewnie byłby gwóźdz do trumny.

23

@VamosRakieta Śmiech na sali to jest to, że w ogóle o tym rozmawiamy.

0

@paweldunajecfcb Hector Salamanca na 4, a na 5 Gus.

9

@BorzyKrzys Zobacz jak on rusza głową!!!
Zero szacunku. Iluminati przy tym to c*uj

0

@Zoker Ale fail... u @messi564 nie było "~".

3

@DaPidejpi No to wszystko jasne. Ktoś się usmiechnął = śmieje się.
To nie dziwne, że w Polsce tyle "rasistów" jak tu wystarczy się spojrzeć na czarnoskórego i cyk, hahah.

0

@draxidox Aha... a postu o tym nierobie nie było.

12

https://x.com/Filip_P10/status/1571790426448842753
Niektórzy powinni sobie robić przerwę od internetu.

0

@Chaoss Przecież to większość portali na tt wrzucało i to wcale nie byle jaka statystyka.
Nie licząc karnych ma gola więcej, przy 140 grach mniej. No w sumie dowartościowywanie...

8

@DonMatteo901 Ju goyn dałn.

2

@Pawci023x Szkoda właśnie, że Mbappe rzadko wycofuję piłkę do Leo (oczywiście nie mam mu za złe, gdy ma dobrą szanse, ale czasami mógłby podnieść głowę).
Nuno już często spogląda czy Leo jest dobrze ustawiony. Szkoda, że my go nie wyciągneliśmy na lewą obronę jak znalazł

18

https://x.com/NayanthaaraF/status/1571573217147654144
Skoro już po meczach, to chciałem poruszyć pewną kwestię. Dużo osób piszę, że jak Messi strzela to GOAT, a jak Ronaldo to na pustą, tap-in itp
^^Tutaj jeden przykład z wielu, Kto napędził akcję -Leo.
Gdzie w podobnej akcji Ronaldo stoi w polu karnym i dostaję wrzutkę (oczywiście trzeba potrafić to wykończyć, to trzeba Ronaldo oddać).
Jednak Leo ma multum goli takich jak ten wyżej i w większość to on zaczyna akcje, a nie tylko kończy jak w przypadku Ronaldo.
Tylko o to się rozchodzi :D

28

@Kapitan hawk I 7 odrzuconych klubów. Takiś obiektywny... największego trofea nie wymieniłeś.

1

@arasz1819 Ten chłop po tym wszystkim co pisał o Messim teraz będzie pisał kto jest obiektywny. Chyba niżej niż on nie da się upaść.

1

@Jakub1513 Przynajmniej ktoś zarobił dzięki temu głą*owi sędziemu.

0

@Dziki15 2-0 16' 36'

1

@macio_944 Ja myśle, że mamy większe szanse by wygrać.
Ale jak Rudiger dobrze przykryje Lewego, a Dembele ( i Pedri, chociaż on bardziej "szefuje" środkiem pola i z Realem będzie mu się ciężej grać) nie wejdzie dobrze w mecz to krucho to widzę, bo Real ma dobrą skuteczność.

1

@Kapitan hawk Oj słabo. Tu już 15 września był.

0

@VegetaPolska Tak, bo sędzia to i**ota.

1

Sędzia miał czerwoną na kuponie!!

0

Cooo??????? HAHAHAHAHAHAHA
NIE GWIZDZEMY POD REAL HAHAHAHA

0

@Don Lucas Dokładnie, po naszych by jechał.

0

Faul taktyczny, Viniemu rozjechały się nogi. Ciekawie..

1

Jaka to jest...

0

Gościu nie chciał koszulki Messiego? Dziwne.

0

@ElTomas W sensie nie podał mu ręki. Sory za fake info.

0

NO NIE! Poprzeczka... jednak bramkarz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?