1

@Sau_Ron "No widzisz, dla mnie np. w Fifie liczy się przede wszystkim ta rywalizacja" dokładnie. "Kolega" @macio_944 to nobek i on chyba woli fabularne gierki. W końcu nie raz zachwycał się RDR2, po prostu inny typ gracza.

0

@macio_944 Myśle, że byłaby słaba. No chyba, żeby mieli na nią z 6 lat.
Tylko pytanie za co są te noty :D

1

@marcin62 Właśnie jakieś dziwne problemy są z uruchomieniem nowej fify. Gra się nie chce odpalić, widełki z kosmosu... oni to by na tę fifę potrzebowali czasu jak rockstar na GTA 6, a dalej byłyby bugi.

0

@marcin62 A masz faceita albo valoranta na pc?

4

@Pawel13sz Quaresma ma 39!! O kurdę.
Fajny grajek.

0

@qruczek A czyli miałeś, o proszę.
A Saju dziś z sąsiadem w biosie siedzieli z godzinę xD.
A ktoś mu na początku streama mówił, że ma to zrobił, ale olał to hahah.
To życzę miłej gry.

0

@qruczek To podobno antycheat koliduję z fifa, ale to chyba o antycheata z faceita chodzi. Bo dzis Saju miał też problem z tym.

0

@qruczek A masz jakieś inne gry z antycheatem typu valorant czy csgo?

4

Ter-Stegenowi po prostu brakowało pewności siebie przez fryzurkę. Zobaczcie teraz jak śmiga.

1

Szkoda, bo Araujo zasłużył by grać na MŚ :(

0

@FC1899Barca To piątek grał?

5

https://x.com/ZiemniakiNeila/status/1360986080632274949
Czy ja usłyszałem obrona Częstochowy?

0

Ale to by była brama Bale :O

1

@Colon Tak, też to słyszałem.

3

Dla mnie ta Liga Narodów jak towarzyskie. A na tym meczu to zaraz zasnę.

3

Argentyna w strachu, ŁAAA!!

0

@HighestInTheRoom Akurat w LN można dawać na kursy 5, bo tu się liczy szczęście.

1

@norbi77 Faul - żółta - karny. Tak to powinno wyglądać.

1

Wygrał pozycje??

2

@HighestInTheRoom No muszą jakoś namówić @Kgorecki2500 żeby wydawał tam siano :]

0

Zalewski teraz tragedia.

0

@MesQueUnClub96 No właśnie :D

0

Lewanduksa.... o matko

0

Hahaha tak blisko.

0

Jak już i tak gramy lipę to nie może, chociaż dać szansy Skórasiowi albo Kamińskiemu?

0

O BOŻE!! Co to było?

1

@VamosGirl Teraz cię czeka najlepsze - Better Call Saul. Zazdroszczę.

1

@mariosss20 A Luxemburg zremisował z Turcją. To jest po prostu efekt ligi narodów.

0

@AFA90 Romero dostał Vise?

0

@ranger3120 Wiadomość była pisana w 1970 roku?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?