Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Worny A propos meczu Portugalia - Serbia...
to tam chyba sędzia nie miał Varu.
A ten mógł obejrzeć powtórke 10 razy...
0
@Gaz A co ma robić? Nikt nie grał do prawej strony, a Roberto w ogole nie szedł za akcją.
Co on miał zrobić, samemu sobie dograć?
Mógł grać jak z Mallorca to byście płakali, że gra do tyłu. W tym meczu miał 3 wybory:
- wrzutka
- przedryblować 3 osoby
- odegrać do boku
Xavi nie miał pomysłu na ten mecz i było to widać po zmianach. Btw. To my mamy tragiczny skład, jak jedyny (oprócz Pedriego) który mógł coś zrobic w tym meczu to Dembele, który nadaje się do Lyonu.
1
Zagraliśmy tragicznie, ale to jest ta różnica.
Jak możemy mieć karnego to nam **uj do dupy, a Real dostaje prezent od Donnarumy i leci z "momentum".
Gdyby gol Pedriego został uznany, to myśle, że coś byśmy wcisneli... ale napewno gra wymaga poprawy.
1
@Peciak @tristan87 2 tragiczne interwencje i czerwona w 23 minucie.
On to wszystko zrobił w 23 minut! To jest osiągnięcie.
1
Czy bramkarz Sportingu zagrał najgorszy mecz w historii Ligi Mistrzów (jako bramkarz).
Btw. Ładna bramka Trincao.
0
Roberto to się nadaje...
0
@Firestone Prawda, a do pomocy nikogo.
Jeszcze modlenie się by Pedri coś wyczarował.
2
Ten Roberto to nawet nie wybiegnie do przodu, Dembele to sobie samemu może jedynie wypuścić :/
0
Fati o boże.......
1
@pt9 No, bo by musiał 3 przedryblować samemu.
0
@MesQueUnClub96 Co ty... pier....
0
Ale Dembele poleciał.
2
Płacisz i kolejny raz dzwięk szybciej... no mnie po*ebie zaraz.
1
Marc jaka linia włosów teraz, ulala.
1
Dawaj Ousmanek, bo będzie lipa.
0
@MesQueUnClub96 No chyba, że Lewy im strzelał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Transu96 Do pisania maili może i się nadaje :P
3
@kuz La bamba zhakowana
3
@Cvzx Ok, Laporta pod twoim naciskiem zmienił zdanie :/
0
@Transu96 A ty będziesz grał na tym kompie? Bo jak tak to strata 100-wki.
Nie lepiej jakaś mechaniczna czy cuś.
0
@Transu96 A klawiaturka jaka? Bo chyba nie ten s*f co wysyłałeś wcześniej.
0
@Rust_Cohle Oddaj mu swoją, a ty weź "nuwke" sztuke dla siebie.
0
@LionelM95 Bo ją przekierowałem do siebie na chatę. Łatwo na ciebie, Take The L.
1
@kuz A co mają mówić? Lepiej się miło zaskoczyć.
A jak nasi by przegrali to takie szambo tu wybije.
1
@Emhyr Dlatego bo tu strzela Garcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@PatrychoO Piękne to było w WWE. Ktoś sobie stoi w ringu panoszy się, a tu nagle muzyczka... i oponent w strachu :P
1
@Medium Grande szybciutko wyjaśnił złodzieja.
10
https://x.com/legadodekonoha/status/1577079595261534209
Wczoraj było 20-lecie pierwszej emisji "Naruto". Z tego powodu na kanale Studia Pierrot został opublikowany 10-minutowy film o nazwie "Droga Naruto".
Bardzo przyjemny filmik, obejrzałbym z wielką chęcią całe takie zremasterowane Naruto.
Jak ktoś jest fanem Naruto to polecam znaleźć 10 minut (Minus za nie nazwanie filmiku - "Droga ninja Naruto") Wyżej krótki przedsmak ^^
0
@Worny Sampaoli... nie no
11
Ale killer.