0

@Worny A propos meczu Portugalia - Serbia...
to tam chyba sędzia nie miał Varu.
A ten mógł obejrzeć powtórke 10 razy...

0

@Gaz A co ma robić? Nikt nie grał do prawej strony, a Roberto w ogole nie szedł za akcją.
Co on miał zrobić, samemu sobie dograć?
Mógł grać jak z Mallorca to byście płakali, że gra do tyłu. W tym meczu miał 3 wybory:
- wrzutka
- przedryblować 3 osoby
- odegrać do boku
Xavi nie miał pomysłu na ten mecz i było to widać po zmianach. Btw. To my mamy tragiczny skład, jak jedyny (oprócz Pedriego) który mógł coś zrobic w tym meczu to Dembele, który nadaje się do Lyonu.

1

Zagraliśmy tragicznie, ale to jest ta różnica.
Jak możemy mieć karnego to nam **uj do dupy, a Real dostaje prezent od Donnarumy i leci z "momentum".
Gdyby gol Pedriego został uznany, to myśle, że coś byśmy wcisneli... ale napewno gra wymaga poprawy.

1

@Peciak @tristan87 2 tragiczne interwencje i czerwona w 23 minucie.
On to wszystko zrobił w 23 minut! To jest osiągnięcie.

1

Czy bramkarz Sportingu zagrał najgorszy mecz w historii Ligi Mistrzów (jako bramkarz).
Btw. Ładna bramka Trincao.

0

Roberto to się nadaje...

0

@Firestone Prawda, a do pomocy nikogo.
Jeszcze modlenie się by Pedri coś wyczarował.

2

Ten Roberto to nawet nie wybiegnie do przodu, Dembele to sobie samemu może jedynie wypuścić :/

0

Fati o boże.......

1

@pt9 No, bo by musiał 3 przedryblować samemu.

0

@MesQueUnClub96 Co ty... pier....

0

Ale Dembele poleciał.

2

Płacisz i kolejny raz dzwięk szybciej... no mnie po*ebie zaraz.

1

Marc jaka linia włosów teraz, ulala.

1

Dawaj Ousmanek, bo będzie lipa.

0

@MesQueUnClub96 No chyba, że Lewy im strzelał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Transu96 Do pisania maili może i się nadaje :P

3

@kuz La bamba zhakowana

3

@Cvzx Ok, Laporta pod twoim naciskiem zmienił zdanie :/

0

@Transu96 A ty będziesz grał na tym kompie? Bo jak tak to strata 100-wki.
Nie lepiej jakaś mechaniczna czy cuś.

0

@Transu96 A klawiaturka jaka? Bo chyba nie ten s*f co wysyłałeś wcześniej.

0

@Rust_Cohle Oddaj mu swoją, a ty weź "nuwke" sztuke dla siebie.

0

@LionelM95 Bo ją przekierowałem do siebie na chatę. Łatwo na ciebie, Take The L.

1

@kuz A co mają mówić? Lepiej się miło zaskoczyć.
A jak nasi by przegrali to takie szambo tu wybije.

1

@Emhyr Dlatego bo tu strzela Garcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@PatrychoO Piękne to było w WWE. Ktoś sobie stoi w ringu panoszy się, a tu nagle muzyczka... i oponent w strachu :P

1

@Medium Grande szybciutko wyjaśnił złodzieja.

10

https://x.com/legadodekonoha/status/1577079595261534209
Wczoraj było 20-lecie pierwszej emisji "Naruto". Z tego powodu na kanale Studia Pierrot został opublikowany 10-minutowy film o nazwie "Droga Naruto".
Bardzo przyjemny filmik, obejrzałbym z wielką chęcią całe takie zremasterowane Naruto.
Jak ktoś jest fanem Naruto to polecam znaleźć 10 minut (Minus za nie nazwanie filmiku - "Droga ninja Naruto") Wyżej krótki przedsmak ^^

- 10 minutowa wersja.

0

@Worny Sampaoli... nie no

11


Ale killer.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?