Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlexDark00 Nie no, Fede tańszy niż FDJ. W końcu Fede to nie Lewy, dasz radę :P
0
@AlexDark00 Podobno Valverde jest kozak. Chyba, że już go masz.
1
@Rust_Cohle Ja nie oglądam dobranocek.
Ps. Zmniejsz jasność w telefonie, bo matka się pokapuje, że nie śpisz i dostaniesz karę na LR.
0
@Rust_Cohle Im mniej wiesz tym lepiej śpisz. A propos spania, to już po dobranocce.
0
Jesteście przyszykowani na mocarne dzisiejsze derby?
Ja tak, a koszuleczka PSG już wyprasowana czeka.
Co prawda nie ten kaliber, ale przed spotkaniem na "przystawkę" jeszcze będzie Barca vs real o 16:15. Można zerknąć, żeby czas szybciej zleciał.
0
@Pewex Szpaku i Blacha 2115.
3
@MesQueUnClub96 I się jarasz, że Lewy strzela...
Strzelanie jest dla słabych jak nawet Dodi potrafi
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@SteuerFreiMoney No jak jarałeś 21 lat to nie ma się co dzwić. I pytanie czy jak nie czujesz różnicy, to czy warto nie palić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
@SteuerFreiMoney To nie świadczy za dobrze.
0
@Cvzx Marc z Messim też mieli duży udział przy tym.
1
@Rust_Cohle
1. 2/ +2,5
2. 1 / +2,5
3. 2 / -2,5
4. 1 / +2,5
5. 2 / -2,5
6. 2 / +2,5
7. 2 / -2,5
8. 2 / +2,5
9. 2 / +2,5
10. +3,5
1
@Rust_Cohle No i kolejeczka zaorana.
0
@Schoogs No tak. Suarez 2013/2014, Benzema ostatnio. Hazard też ale nie kojarze sezonu i Salah. Neymar 2019/2020 też fajnie.
Jeszcze bramkarze - "Kurtuła", Ter Stegen 2018/2019 czy DeGea, ale wiesz bramkarz sam meczu nie wygra.
1
@MesQueUnClub96 No, ale fajne było.
21
Messi 2018/2019 to był GENIUSZ!!
Jeden z lepszych sezonów Leo, a wam jakie sezony zapadły w pamięć, gdzie 1 zawodnik "ciągnął" drużynę? (Oczywiście mam na myśli ofensywnych piłkarzy).
1
@MesQueUnClub96 Rick i Morty >
1
@Rust_Cohle 1. Brighton / +2,5
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@KlonaZepan Messi grał w Barcelonie,
Lewy gra w Barcelonie. Nie wiem czy to rozkminisz, bo to ciężkie ale spróbuj.
2
@Sau_Ron Shoulder
0
@Comentateiro "Gry nie zabraniamy, ale składka nieco wyższa" a co jeżeli jeden ma z 4 kontuzję na rok, a drugi z 1 na 5 lat?
4
@Kuba_1 Ten gościu tak się cieszy, że nawet nie kmini że ciągnie Leo za rękę, a temu to zbytnio się nie podoba.
4
@norbi77 Ja dalej nie rozumiem dlaczego niektórzy jarali się Lewym, jakby Mbappe przychodził. To nie jest piłkarz który sam wygra mecz. Pierwsza bramka też po rykoszecie :/ Gol to gol, ale jednak. Niby "swoje" zrobił, ale nikt mu nie kazał czekać do 90 minuty. Tylko z Lewym jest ten problem, że on do gry potrzebuję innych. Sam sobie na główkę nie wrzuci.
On nie jest powodem przez który przegraliśmy, ale te 2 gole też nie jest powodem, przez który nie można powiedzieć, że zagrał średnie spotkanie. Taka gra na "9", Ronaldo też gdy nie strzelał bramek (gdzieś od 2017) to się mówiło, że był najgorszym na boisku.
Lewy zadanie swoje wykonał, ale niektórzy to myśleli, że Lewy będzie sam sobie kreował sytuacje i zaprowadzi nas do 1/2 LM.
Teraz przy słabych meczach zacznie się jeszcze większy "pojazd" po naszych piłkarzach i pisanie, że Robert nie ma z kim grać. Gdzie Leo był "przeszkodą" przez którą Barca nie mogła grać swojego. Niektórzy nadal deprecjonują Messiego, co jest po prostu smutne.
Słowa "pudrował trupa" dopiero teraz pokazują jak wiele Leo robił dla tej drużyny. A ostatnimi czasami to jak patrzę na wpisy to się wydaję jakby osoby niektóre żałowały, że Leo grał dla naszej drużyny...
( i nie mówię o osobach którę nie chcą jego powrotu, bo każdy ma swoje zdanie i rozumiem też powody które za tym się kryją).
3
@Luciano99 Następnym razem skierują go do @VegetaPolska. Niech wysłucha profesjonalisty, a nie amatora takiego jak ty.
2
@MesQueUnClub96 Aha, czyli Picolo poszło w ruch.
0
@MesQueUnClub96 Haha dobre... idz wracaj pisać kartkówkę z pszyrki.
0
@prokofiew XD Jedna akcja i chłop na liste transferową haha
0
Teraz wina Dembele. Wcześniej Raphinia, Busi, Pique. Jaka gra taki poziom strony.
1
@Oskar00 Ale są jakieś granice. Można było zmienić na inne słowo. Spalony jedynie ratuje Dembele
0
@Oskar00 Idiota to napisał komentarz wyżej ^^
0
I ten Fati na skrzydle...
Szkoda, że Depaya nie ma. I oczywiście jak jest szansa podania do Dembel to nie. Lepiej Busi niedokładnie do Pedriego na 5 metrów....