0

@Rust_Cohle
1. 2 / +2,5
2. 2 / -2,5
3. 1 / +2,5
4. X / -2,5
5. 1 / -2,5
6. 2 / +2,5
7. 2 / +2,5
8. 2 / -2,5
9. 1 / +2,5
10. 1 / -2,5
Trzeba się odbić bo ostatnia kolejka fatalna.

1

@Comentateiro Początek mieli genialny. Mbappe coś nie trybi ostatnio. Te statystyki też dziwne, bo ja widzę 3 remisy.

3

Szkoda, że cię nie ma jak Busi po raz kolejny nie podaję dobrze wychodzącemu Dembele. I to się zdarza kilka razy na mecz, ale to nie jest FDJ, więc kogo to by obchodziło @Rewolucja123

3

Dembele już mógł mieć 2 asysty :D

9

Wku**iony macio gwizdzę na Pique haha

1

Prostopadła piła na Dembele i już groźna sytuacja.

1

Alba dzisiaj dobry mecz, ale on się nie nadaje.
Za to Ferran dzisiejszym występem zaklepał sobie pierwszy skład na następne 10 spotkań.
A Dembele z Raphinia już niech szukają nowych klubów.

1

@maniak33333 Teraz dużo ludzi piszę, że Ferran dobry, a Dembele be. Trzeba łapać zielone póki można :P

2

@FC1899Barca -Pedri.

0

Ale słaby ten Mojica. Dobrze dla nas, że Pedraza zszedł.

0

@Xxxbarca4ever No strzał do wybronienia. Marc aktualnie by to wybronił.

0

Dobrze, że Rulli się pogubił, bo była by lipa zmarnować taką sytuacje.

8

@bartas97 Ty byś mogł zacząć akcje "NieWchodzimyNaLaRamble" z kilkoma swoimi kumplami z Madrytu.

1

@Janiama 3:2 Barca

0

Pernandes z golem.

1

@KrwawiaceoczyVEB Ja go tylko z cieszynki kojarze, ale to chyba nie dobrze.

0

@Encore W poruszaniu się wygląda 10x lepiej niż Raphinia.

0

@koziar Żal ci tego niemca!!!??!?

0

@czółkovsky


Znajdź różnice. Od razu mi się z tym skojarzył.

0

@Kgorecki2500 Nie jest ta karta bardzo podobna do RTTK?

0

@Transu96 Pisz im posta na facebooku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Bocheno1 Jak można kupować mleko na wagę, a ser u fryzjera, nie rozumiesz tego?

0

@norbi77 Bardziej z gwizdkiem, ale no bliska sytuacja.

1

@Rust_Cohle
1. 1 / +2,5
2. 1 / -2,5
3. X / -2,5
4. 2 / +2,5
5. 1 / +2,5
6. 1 / -2,5
7. 2 / +2,5
8. X / +2,5
9. 1 / -2,5
10. -4,5
Bez oznaczenia bym się nie wyrobić. Proszę moderacje o bycie łaskawą.

0

@Aragorn33 Bo teraz faworytem był francuz.

0

@Ki4no Neymar, Lewy, Haaland, Messi - ta czwórka jest aktualnie lepsza od Benzemy.
A nie sądzę, że autor miał na myśli, że Benzema będzie najlepszy do następnej gali, bo to głupie.

0

@Ki4no No właśnie "dzierżył".

1

@P33ck Villareal wygrywa z Barca, a Lech z Villarealem. Wtedy Lech > Barca. Oby się tak stało tf.

10

@P33ck Nie kosmici, a inne cywilizajcę. Niedouczony człowieku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale co ty możesz o tym wiedzieć jak nie dopuszczasz tego do myśli, bo się boisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Dobra kij z tą złotą piłka.
Wbijam już tłumaczy kolejny odcineczek Bleacha to jest nowina :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?