Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle
1. 2 / +2,5
2. 2 / -2,5
3. 1 / +2,5
4. X / -2,5
5. 1 / -2,5
6. 2 / +2,5
7. 2 / +2,5
8. 2 / -2,5
9. 1 / +2,5
10. 1 / -2,5
Trzeba się odbić bo ostatnia kolejka fatalna.
1
@Comentateiro Początek mieli genialny. Mbappe coś nie trybi ostatnio. Te statystyki też dziwne, bo ja widzę 3 remisy.
3
Szkoda, że cię nie ma jak Busi po raz kolejny nie podaję dobrze wychodzącemu Dembele. I to się zdarza kilka razy na mecz, ale to nie jest FDJ, więc kogo to by obchodziło @Rewolucja123
3
Dembele już mógł mieć 2 asysty :D
9
Wku**iony macio gwizdzę na Pique haha
1
Prostopadła piła na Dembele i już groźna sytuacja.
1
Alba dzisiaj dobry mecz, ale on się nie nadaje.
Za to Ferran dzisiejszym występem zaklepał sobie pierwszy skład na następne 10 spotkań.
A Dembele z Raphinia już niech szukają nowych klubów.
1
@maniak33333 Teraz dużo ludzi piszę, że Ferran dobry, a Dembele be. Trzeba łapać zielone póki można :P
2
@FC1899Barca -Pedri.
0
Ale słaby ten Mojica. Dobrze dla nas, że Pedraza zszedł.
0
@Xxxbarca4ever No strzał do wybronienia. Marc aktualnie by to wybronił.
0
Dobrze, że Rulli się pogubił, bo była by lipa zmarnować taką sytuacje.
8
@bartas97 Ty byś mogł zacząć akcje "NieWchodzimyNaLaRamble" z kilkoma swoimi kumplami z Madrytu.
1
@Janiama 3:2 Barca
0
Pernandes z golem.
1
@KrwawiaceoczyVEB Ja go tylko z cieszynki kojarze, ale to chyba nie dobrze.
0
@Encore W poruszaniu się wygląda 10x lepiej niż Raphinia.
0
@koziar Żal ci tego niemca!!!??!?
0
@czółkovsky
Znajdź różnice. Od razu mi się z tym skojarzył.
0
@Kgorecki2500 Nie jest ta karta bardzo podobna do RTTK?
0
@Transu96 Pisz im posta na facebooku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Bocheno1 Jak można kupować mleko na wagę, a ser u fryzjera, nie rozumiesz tego?
0
@norbi77 Bardziej z gwizdkiem, ale no bliska sytuacja.
1
@Rust_Cohle
1. 1 / +2,5
2. 1 / -2,5
3. X / -2,5
4. 2 / +2,5
5. 1 / +2,5
6. 1 / -2,5
7. 2 / +2,5
8. X / +2,5
9. 1 / -2,5
10. -4,5
Bez oznaczenia bym się nie wyrobić. Proszę moderacje o bycie łaskawą.
0
@Aragorn33 Bo teraz faworytem był francuz.
0
@Ki4no Neymar, Lewy, Haaland, Messi - ta czwórka jest aktualnie lepsza od Benzemy.
A nie sądzę, że autor miał na myśli, że Benzema będzie najlepszy do następnej gali, bo to głupie.
0
@Ki4no No właśnie "dzierżył".
1
@P33ck Villareal wygrywa z Barca, a Lech z Villarealem. Wtedy Lech > Barca. Oby się tak stało tf.
10
@P33ck Nie kosmici, a inne cywilizajcę. Niedouczony człowieku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale co ty możesz o tym wiedzieć jak nie dopuszczasz tego do myśli, bo się boisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Dobra kij z tą złotą piłka.
Wbijam już tłumaczy kolejny odcineczek Bleacha to jest nowina :D