Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@esem91 Trochę przykro, że teraz tylko nam to zostało. Fajnie jakby piłkarze też tak pomyśleli i zaczeli grać jak na piłkarzy Barcy przystało.
1
@Firestone Aaa no amigosów to można, ba! Nawet trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Comentateiro Coś ala "Messi zły" by pokazać jakim się jest fanem BARCY. Dla mnie też to nie zrozumiane.
0
@Firestone A ty nie robisz tak samo?
3
@Comentateiro @Sheva77 A teraz po odejśćiu wylewa się na niego szambo jakby to był Andre Gomes...
4
@clyde Ty wiesz jak wygląda tiki-taka.
Wy chyba wpisujecie po meczu "losowe słowo przez które Barca przegrywa mecz". Tu nie ma mowy o tiki-tace, my po prostu gramy słabo, a Xavi nie ma pomysłu na grę.
4
Trener, mental, pressing, wszystko na Messiego, wina DNA.
Wszystko co było pisane na LR z roku na rok upada. My potrzebujemy wszystkiego po trochu, a narazie nie mamy prawie niczego.
Zaraz ktoś wymyśli nową pierdołe tutaj, a za rok znowu się okaże, że problem nie tutaj leżał.
0
ŚPD, Prawy obrońca, Lewy skrzydłowy, Prawy skrzydłowy. I w niedalekiej przyszłości 9 i bramkarz. Ciężko to widzę, tymbardziej bez dużej kasy.
0
@arasz1819 Prawda jest taka, że Dembele jest tu tylko dlatego, bo stajemy się średniakiem
Bellerin, Alonso, Raphinia ich tu nie powinno nawet być.
Dembele w taki psg pewnie by przepadł, a my nie mamy nawet dla tego "słabego" Ousmane zastępstwa. To pokazuje gdzie aktualnie jesteśmy.
Zgadzam się, że jeżeli chcemy wrócić do topki to nie możemy opierać gry na Dembele.
1
@arasz1819 W pierwszej połowie jako jedyny coś robił. Czemu nie napiszesz nic o De Jongu czy Bellerina. Od Dembele było jakiś 6 gorszych graczy.
Jeżeli tak uważasz, że Dembele był słaby. To reszta zespołu nadaje się chyba do B Klasy.
0
@arasz1819 A co powiesz o dziejszym występie De Jonga?
0
@Coutinho007 Bo my mamy wolnych piłkarzych.
0
60 minut ze Szpakowski i już nie mogę go słuchać, a tu niedługo Qatar...
4
Busquets hahahah
2
@arasz1819 Aktualnie gra 2 mecz z rzędu dobry.
0
@_Niko_ Nie bolą mnie kupione LM. Fajnie jakby Real trochę zainwestował też w rm.pl. Może w końcu byście siedzieli na swojej stronie :]
0
@bartas97 Będzie o kupionych LM przez Real Madryt?
1
@Senstin XD to jest taka sama akcja jak z Lewym. Tylko dziś Lewy faulował, a tutaj Davies nie.
1
Więc teraz powiedzcie JAK TO NIE JEST KARNY.
2
Z wszystkich akcji w tej LM sprawdzają tą na której nie ma faulu xD
1
@Emhyr @Rewolucja123 @Encore No który to wylosował - Kapitan haha
1
Chociaż z Davisa można się pośmiać.
0
Kounde odpuścił, bo Alonso był 2 metry za Choupa xD
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.
0
Komentarz usunięty
0
Jakiś ten mecz taki bez emocji :/
1
@jeonek To wstaw "1 do 1" jakiegoś piłkarza za Messiego. Wtedy to byśmy wygrywali. Teraz jest Lewy i widać róznice... ahh
0
Jeszcze jest szansa, my z Psg daliśmy radę! Jazda Pilzno!!
0
@Szmulek Z tych mniej oczywistych to np Napoli. Grają fajną piłkę i może coś poszaleją.
1
@Janiama 4-2 Barca