3

@esem91 Trochę przykro, że teraz tylko nam to zostało. Fajnie jakby piłkarze też tak pomyśleli i zaczeli grać jak na piłkarzy Barcy przystało.

1

@Firestone Aaa no amigosów to można, ba! Nawet trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Comentateiro Coś ala "Messi zły" by pokazać jakim się jest fanem BARCY. Dla mnie też to nie zrozumiane.

0

@Firestone A ty nie robisz tak samo?

3

@Comentateiro @Sheva77 A teraz po odejśćiu wylewa się na niego szambo jakby to był Andre Gomes...

4

@clyde Ty wiesz jak wygląda tiki-taka.
Wy chyba wpisujecie po meczu "losowe słowo przez które Barca przegrywa mecz". Tu nie ma mowy o tiki-tace, my po prostu gramy słabo, a Xavi nie ma pomysłu na grę.

4

Trener, mental, pressing, wszystko na Messiego, wina DNA.
Wszystko co było pisane na LR z roku na rok upada. My potrzebujemy wszystkiego po trochu, a narazie nie mamy prawie niczego.
Zaraz ktoś wymyśli nową pierdołe tutaj, a za rok znowu się okaże, że problem nie tutaj leżał.

0

ŚPD, Prawy obrońca, Lewy skrzydłowy, Prawy skrzydłowy. I w niedalekiej przyszłości 9 i bramkarz. Ciężko to widzę, tymbardziej bez dużej kasy.

0

@arasz1819 Prawda jest taka, że Dembele jest tu tylko dlatego, bo stajemy się średniakiem
Bellerin, Alonso, Raphinia ich tu nie powinno nawet być.
Dembele w taki psg pewnie by przepadł, a my nie mamy nawet dla tego "słabego" Ousmane zastępstwa. To pokazuje gdzie aktualnie jesteśmy.
Zgadzam się, że jeżeli chcemy wrócić do topki to nie możemy opierać gry na Dembele.

1

@arasz1819 W pierwszej połowie jako jedyny coś robił. Czemu nie napiszesz nic o De Jongu czy Bellerina. Od Dembele było jakiś 6 gorszych graczy.
Jeżeli tak uważasz, że Dembele był słaby. To reszta zespołu nadaje się chyba do B Klasy.

0

@arasz1819 A co powiesz o dziejszym występie De Jonga?

0

@Coutinho007 Bo my mamy wolnych piłkarzych.

0

60 minut ze Szpakowski i już nie mogę go słuchać, a tu niedługo Qatar...

4

Busquets hahahah

2

@arasz1819 Aktualnie gra 2 mecz z rzędu dobry.

0

@_Niko_ Nie bolą mnie kupione LM. Fajnie jakby Real trochę zainwestował też w rm.pl. Może w końcu byście siedzieli na swojej stronie :]

0

@bartas97 Będzie o kupionych LM przez Real Madryt?

1

@Senstin XD to jest taka sama akcja jak z Lewym. Tylko dziś Lewy faulował, a tutaj Davies nie.

1


Więc teraz powiedzcie JAK TO NIE JEST KARNY.

2

Z wszystkich akcji w tej LM sprawdzają tą na której nie ma faulu xD

1

@Emhyr @Rewolucja123 @Encore No który to wylosował - Kapitan haha

1

Chociaż z Davisa można się pośmiać.

0

Kounde odpuścił, bo Alonso był 2 metry za Choupa xD

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

0

Komentarz usunięty

0

Jakiś ten mecz taki bez emocji :/

1

@jeonek To wstaw "1 do 1" jakiegoś piłkarza za Messiego. Wtedy to byśmy wygrywali. Teraz jest Lewy i widać róznice... ahh

0

Jeszcze jest szansa, my z Psg daliśmy radę! Jazda Pilzno!!

0

@Szmulek Z tych mniej oczywistych to np Napoli. Grają fajną piłkę i może coś poszaleją.

1

@Janiama 4-2 Barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?