Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@arasz1819 A La bamba to jakiś wyznacznik? W poprzednim meczu Fati wracał do formy, a dziś już przeciętniak.
Mają to do siebie, że mógłbyś być konsekwentny. Dembele - Be, ale De jong teraz po dobrych paru meczach bestia. A co jak za chwilę znowu zacznie słabo grać? Wtedy ty się będziesz na niego nabierał... oj przeciążenie.
Gdyby Puig zrobił asystę to też by "przejrzała na oczy".
1
@arasz1819 Nie no akurat dużo razy takie posyłał, ale ciasteczko =/ asysta.
Spójrz na swojego De Jonga, a nie... bo on był ściągniety do bronienia.
0
@norbi77 Jeżeli ręka=karny, to tutaj powinień być. Ale no Lewy źle przyjmuje, piłka kozłuje i trafia w ręke :/
No chyba, że ją specjalnie zatrzymał.
1
@hayek Ostatnio obniżył trochę loty. Imo strzelanie bramek u Mbappe to dodatek.
Ostatnio dobry mecz, ale też się "motał" w dryblingu.
20
To wygląda jakby bycie zaangażowanym w 4 bramki podczas meczu było czymś prostym.
75
Patrząc na grę Kounde to myśle, że jego brak zaważył na dwumeczu z Interem. Niezłą bestię wyciągneliśmy z Sevilli.
18
No i król z MVP. Już wystawiam "dyszke".
4
Nie ma Roberto i już kłopoty.
2
Takie wsliźgi jak ten Roberto też są cudowne do oglądania. Pięknie się to ogląda.
2
@macio_944 Ja to teraz nie rozumiem tego bólu o skład.
1
A gdyby Fati wyprzedził obrońce to może by zszedł nawet z 4 asystami. Genialny mecz w wykonaniu Francuza. Myśle, że jakby zagrał cały mecz to by z 2 asysty jeszcze dorzucił, ale zrobił swoje więc dajmy się wykazać Torre. Chociaż co to jest 15 minut :/
1
W tym meczu zasłużył na większe oklaski przy zejściu :/
6
Dzisiaj mu już MOTM'A nie zabiorą!!!
4
Żonka odpaliła mu pod uchem tryb "ON" i Dembele gra jak szef!
0
@bartekvisca XDDDD la rambla to jest naprawdę stan umysłu.
0
No tu Lewy mógł się lepiej ustawić tak myślę.
0
Spoko, że Balde sobie radzi, ale problemem Alby było bronienie, a nie granie w ofensywie.
0
De Marcos co to było ahhaha
0
Meczyk wygrany, Gavi dostanie więcej wolnego i Kessie pogra. W następnym meczu już pewnie zagra :D
0
Tej... bo Pedri jest w składzie.
5
DEMBELE co on robi!!!!
1
DEMBELE ZAMYKA M.... Dajcie Faticjusza, bo to kot.
1
Goatbele z brameczka.
2
@JohnA Ekspertem
12
@VamosRakieta Tutaj są młodzi ludzie... usuń albo dodaj cenzurę.
4
@PatrychoO On nie baituje. Bo on pisze głupoty, a potem jak ktoś coś napisze tak samo głupiego to odpisuje "XDDD" itp.
Tak ludzie baitujacy/trolujący nie robią. On jest po prostu specjalny.
@Jakchcesz Nim stary @Luciano99 po 10 harnaśiach by kręcił.
0
@Transu96 No i poszedł. Rybka złapała haczyk.
0
@MaciekkDT Może nie jest zbyt mądry, ale gigachada to ty zostaw.
1
@P33ck Po tym co tu zobaczyłem, to bym z tobą nawet muchy w kiblu nie ubił.
2
@masq To dobry z ciebie kibic Barcy jak nie widziałeś, że Messi gdy robił 91 goli to grał na fałszywej "9", a z biegiem czasu grał coraz głębiej. Naprawdę robienie z siebie głupka to twoje hobby?