Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@msmsms I tak Griezman by miał większe szanse, gdyby wygrał Euro.
0
@Mroziu Oj nie. W 2020 gdyby zdobył LM to miałby szanse. W Barcie wciąż by się mierzył z Leo i CR.
Benzema po prostu wszedł z formą w idealny czas.
5
Ja nie rozumiem po co tyle nagród. Na następnej gali:
-najlepszy obrońca
-najlepszy skrzydłowy
-najlepszy fizjoterapeuta
-najlepszy podawacz napojów
No japie....
6
@ZwyklyKibicBarcy04 No dziś już nie.
0
A gdyby tu wstawić Neymara z 2015 to by przeżuł i wypluł dzisiejszą konkurencję. Ajj szkoda, że taki piłkarz też bez ZP.
1
@hayek No moim zdaniem poprzednia dwójka lepsza, a ten sezon trochę przysłania jego karierę. Bardzo dobry zawodnik, ale po ostatnim sezonie to komentarze jakby grał jak R9.
0
@Gruszeg No gra Realu to nie była bajka. No chyba, że w tym plebistycie chodziło o tytuły.
11
Zasłużenie, ale też niesamowite, że ten najgorszy z trójki (Suarez, Lewy, Benzema) ma balona, a tamta dwójka nie.
0
Dobrze, że ZP za sezon, bo tak to by Fede sprzątnał ją Benzemie sprzed nosa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
9
@Antimadridista~ Poprzedni sezon.
0
O Gavi wygrał. Zasłużenie?
1
@Luciano99 3 łamagi. Każdy by dostał po gongu i do spania.
3
@Medium Bo on chciał Lewego, a Auby nie. I taką podmiankę zrobili.
5
@J4no Nie, ale możesz wejść w zakładke i tam pojawią się wpisy tych osób.
0
@Gall Jest jeszcze Neymar.
3
@masq Obrzydliwe to są twoję posty o jednej z legend Barcy.
0
Ja nie rozumiem czemu (np) Mbappe gdy Messi leci na sprincie to nie podaje, ale jak ten już odpuśći to dostaję piłkę i często obrońca doskakuje z odbiorem. Jak już nie podają w pierwsze tempo to niech sami kończą sytuację.
1
Co za łoś... a taki meczyk był :/
0
@Uukasz_93 Nie no, w drugiej fajne gra.
0
Uff, zadymili na przerwę.
0
Już mogło wpaść do bramki...
1
@norbi77 to F5.
1
@MesQueUnClub96 To tak jak Lewy :D
3
Roberto znowu za póżno.
0
Dobra czas zlać tych leszczy.
0
Ale akcja United, ale Antony to zepsuł.
2
A juź by punkciki za asyste Trippiera były...
Joelinton ty placku.
1
@Janiama 2:3 Barca
14
@NaFazieHitman Zostaw go, on jest elitą, a jedyne co robi to piszę posty na LR.
0
@AlexDark00 Śmieszkuje. Ale na tym tracisz:
Vini, Fede, Militao, Rudiguer...