0

@msmsms I tak Griezman by miał większe szanse, gdyby wygrał Euro.

0

@Mroziu Oj nie. W 2020 gdyby zdobył LM to miałby szanse. W Barcie wciąż by się mierzył z Leo i CR.
Benzema po prostu wszedł z formą w idealny czas.

5

Ja nie rozumiem po co tyle nagród. Na następnej gali:
-najlepszy obrońca
-najlepszy skrzydłowy
-najlepszy fizjoterapeuta
-najlepszy podawacz napojów
No japie....

6

@ZwyklyKibicBarcy04 No dziś już nie.

0

A gdyby tu wstawić Neymara z 2015 to by przeżuł i wypluł dzisiejszą konkurencję. Ajj szkoda, że taki piłkarz też bez ZP.

1

@hayek No moim zdaniem poprzednia dwójka lepsza, a ten sezon trochę przysłania jego karierę. Bardzo dobry zawodnik, ale po ostatnim sezonie to komentarze jakby grał jak R9.

0

@Gruszeg No gra Realu to nie była bajka. No chyba, że w tym plebistycie chodziło o tytuły.

11

Zasłużenie, ale też niesamowite, że ten najgorszy z trójki (Suarez, Lewy, Benzema) ma balona, a tamta dwójka nie.

0

Dobrze, że ZP za sezon, bo tak to by Fede sprzątnał ją Benzemie sprzed nosa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

9

@Antimadridista~ Poprzedni sezon.

0

O Gavi wygrał. Zasłużenie?

1

@Luciano99 3 łamagi. Każdy by dostał po gongu i do spania.

3

@Medium Bo on chciał Lewego, a Auby nie. I taką podmiankę zrobili.

5

@J4no Nie, ale możesz wejść w zakładke i tam pojawią się wpisy tych osób.

0

@Gall Jest jeszcze Neymar.

3

@masq Obrzydliwe to są twoję posty o jednej z legend Barcy.

0

Ja nie rozumiem czemu (np) Mbappe gdy Messi leci na sprincie to nie podaje, ale jak ten już odpuśći to dostaję piłkę i często obrońca doskakuje z odbiorem. Jak już nie podają w pierwsze tempo to niech sami kończą sytuację.

1

Co za łoś... a taki meczyk był :/

0

@Uukasz_93 Nie no, w drugiej fajne gra.

0

Uff, zadymili na przerwę.

0

Już mogło wpaść do bramki...

1

@norbi77 to F5.

1

@MesQueUnClub96 To tak jak Lewy :D

3

Roberto znowu za póżno.

0

Dobra czas zlać tych leszczy.

0

Ale akcja United, ale Antony to zepsuł.

2

A juź by punkciki za asyste Trippiera były...
Joelinton ty placku.

1

@Janiama 2:3 Barca

14

@NaFazieHitman Zostaw go, on jest elitą, a jedyne co robi to piszę posty na LR.

0

@AlexDark00 Śmieszkuje. Ale na tym tracisz:
Vini, Fede, Militao, Rudiguer...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?