Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
U nas teraz nawet nie ma zawodnika, który przetransportuje piłkę do Dembele lub Fatiego...
1
@norbi77 Nie no u nas tak nie robił.
Teraz często robi tak jak tu Rapha, gdy mu piłka ucieka.
1
@norbi77 Neymar nie raz tak robił i jazda po nim była.
0
@Matheo23 Miałem na myśli w naciąganiu na faul.
0
@mekston Neymarowi by gwizdli.
2
Oj Raphinia trochę ci do Neymara brakuje :D
0
Dawać Fatiego na 9 za Lewego.
2
@Firestone Ze strony Celty. Źle to ująłem.
0
Tragedia, ale ważne że jest 1:0
0
@Zoker Ok, ale komentarze jakby mu bramkarz ściągnął piłke z okna.
1
Ale piękne uderzenie.... w środek bramki.
0
Teraz Ferran ładnie wszedł.
1
@Comentateiro Na takiego bait'a się dałeś złapać... wybrałem zły cel. Wybacz :/
0
@Comentateiro Tak tak, za dobry jestem na ciebie. Jeszcze musisz potrenować.
0
@Comentateiro Oj coś dzisiaj nie w formie. Musisz dziś uznać moją wyzszość, łatwo z tobą.
@Sau_Ron Gdybym częściej widział twoje posty to byłbym w topce :/
2
@Sau_Ron PriNCEss, dawaj punkciki.
1
"W związku z wykupieniem licencji do pokazywania anime Bleach w Internecie przez platformę Disney+, Twoja Mała Japonia rezygnuje z tłumaczenia kontynuacji. Proszę o zrozumienie i wspieranie oficjalnych wydawców. Celem Twojej Małej Japonii jest zwiększanie dostępności anime na terenie Polski w ojczystym języku i promowanie kultury japońskiej."
- wbijam.pl
Jeden dzień został, a tu taki klops... Bleach będzie na j**anym Disney+. Ale lipa...
0
@Danny Gaucho Messi mógłby się zagręcić koło top 4, a nawet miałby szanse na top 3, gdyby chociaż połowa wolnych z ostatniego sezonu weszła... straszna szkoda, bo tak mało brakowało czasami.
Ale na 7 goli z wolnych są jeszcze szanse.
0
@Rust_Cohle No k...
Wszystkie numery kozak, ale dla mnie intro trzeba wyróżnić. Tekst napisany z nazw numerów - cudo.
0
@ranger3120 Szkoda Niko, ale z drugiej dobrze, że Monesy nie pojedzie :)
0
@Rust_Cohle 1. 2 / -2,5
2. 1 / +2,5
3. 1 / +2,5
4. 1 / +2,5
5. 2 / -2,5
6. 1 / -2,5
7. 1 / +2,5
8. 1 / +2,5
9. 2 / -2,5
10. 2 / -2,5
0
@Rust_Cohle Ah te pierwsze 3 kolejki...
0
@msmsms Kiedy? Masz na myśli tego w tym sezonie?
8
@DonMatteo901 Prawda, Barcelona też obroniła strzał Robena ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Medium Koszulka Tottenhamu.
4
@gaucho104 Polewaj.
2
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12288802#comment-12288802
Odnosząc się luźno do tego postu.
Wiek zawsze będzie na korzyść Cristiano, bo jest 9
Gra Messiego w większośći opiera się na dryblingu, a więc im dalej w "las" tym gorzej dla Argentynczyka.
W meczu z Benficą Leo ładnie kwiał, ale w 80min musiał poprosić o zmiane, gdyż nogi nie wytrzymują już tylu meczy co kiedyś, więc Leo musi się trochę hamować. Ronaldo przecież w rok się nie od uczy jak się strzela głową czy oddaje strzał.
Messi za 2-3 lata wciąż będzie potrafił oddać strzał w okno lub wypuścić idealnie zawodnika, ale on do swojej gry potrzebuję szybkości.
0
@bartekvisca Albo MŚ i LM z Barcą.
2
@Lionel_Messi10 Akurat jak mecze są w inny dzień... typowe.
0
@Medium No tak, ale masz mniejszą szanse przez to xd.