Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KSSniper 2 i 3 mapa niesamowita!!
Kozacko się ogląda.
1
Gumayusi kradnie Barona z "Q" po czym flashuje z Nahsor pit'a, zabija Kalistę... i T1 kończy grę!
W końcu... kiedy komentatorzy go wywołali - zrobił to!!
1
Oner jest 2 lvl wyżej od Pyosik... to by wyszło nieźle bez Barona, a ten go jeszcze ukradł.
1
@Encore W CS'ie wystarczy umieć się poruszać i strzelać. Lol jest o wiele bardziej skillowa gierką.
0
@Encore Co to za głupie pytanie. Nawet CS żyję.
0
Było gorąco, ale Lux idealnie w czas i 0-3 w 10 minucie.
1
Ale T1 kosi DRX. Nawet gdy dają im szanse wchodząc do krzaka wychodzi 1:1...
1
T1 to wygra, bo Gumayusi ma 20 lat :P
0
@Rewolucja123 No ładnie ładnie, tłum ich poniósł.
0
No to... dowidzenia!
0
No Pedri teraz pięknie zagrał, ale on to nie Dembele więc luz.
1
Dembele dziś bardzo dobry mecz i bramka to udowadnia.
1
Balde musi zabrać masy...
2
Wystarczyło by Ferran dobrze przyjął i podał po ziemii.
0
Pedri... taka piła od GoatBele.
1
@cchesterr43 Mi dziś jednej kartki do stówki zabrakło... bo gościu na czerwoną wszedł :/
4
Nawet dobrze, że nie strzelił, bo Almeria by siadła i by były nudy. Karny też taki :/ mieliśmy bardziej oczywiste i nie sprawdzali...
0
XDD tego się nie spodziewałem.
0
I Robert karniaka nie odda :/
1
@Janiama 4:0 Barca
0
@Rewolucja123 To tyle może być? Przy 24-21 i tak nie mogli wrócić.
0
No i Vitality 10-10 NaVi.
0
Leeds jaki powrót.
0
@Striker No właśnie nie mam. Ja wole NaVi i jak widzę jak on wstaje, albo jakieś miny robi... to mnie nosi.
@ranger3120 No właśnie na Overpassie też się po Ence przejechali, co nie?
1
Faze XDD nie jestem fanem C9, ale dobrze bo nie lubie Karrigana. Z 13-4 na 14-16 haha
0
@FcPortoFan1999 Ja dzisiaj może sobie obejrze finał... tylko bez znajomości mety itp to średnie to oglądanie.
Dlatego fajnie się Cs'a ogląda, bo tam się nic prawie nie zmienia. A obejrzenie worldsów tak z "doskoku" to ch*j.
2
@PIWOSZ89 Dziwnie piszesz Faker.
0
Lagoon Cannoneers w tft i można iść afk'a, a gierka sama się wygrywa :P
0
@ranger3120 Liquid ładnie leci z Mouz xD
1
@Zip Netflix/Disney+/Hbo to taka mocna trójka aktualnie. Sprawdż co cię interesuje i sobie wybierz.