1

@KSSniper 2 i 3 mapa niesamowita!!
Kozacko się ogląda.

1

Gumayusi kradnie Barona z "Q" po czym flashuje z Nahsor pit'a, zabija Kalistę... i T1 kończy grę!
W końcu... kiedy komentatorzy go wywołali - zrobił to!!

1

Oner jest 2 lvl wyżej od Pyosik... to by wyszło nieźle bez Barona, a ten go jeszcze ukradł.

1

@Encore W CS'ie wystarczy umieć się poruszać i strzelać. Lol jest o wiele bardziej skillowa gierką.

0

@Encore Co to za głupie pytanie. Nawet CS żyję.

0

Było gorąco, ale Lux idealnie w czas i 0-3 w 10 minucie.

1

Ale T1 kosi DRX. Nawet gdy dają im szanse wchodząc do krzaka wychodzi 1:1...

1

T1 to wygra, bo Gumayusi ma 20 lat :P

0

@Rewolucja123 No ładnie ładnie, tłum ich poniósł.

0

No to... dowidzenia!

0

No Pedri teraz pięknie zagrał, ale on to nie Dembele więc luz.

1

Dembele dziś bardzo dobry mecz i bramka to udowadnia.

1

Balde musi zabrać masy...

2

Wystarczyło by Ferran dobrze przyjął i podał po ziemii.

0

Pedri... taka piła od GoatBele.

1

@cchesterr43 Mi dziś jednej kartki do stówki zabrakło... bo gościu na czerwoną wszedł :/

4

Nawet dobrze, że nie strzelił, bo Almeria by siadła i by były nudy. Karny też taki :/ mieliśmy bardziej oczywiste i nie sprawdzali...

0

XDD tego się nie spodziewałem.

0

I Robert karniaka nie odda :/

1

@Janiama 4:0 Barca

0

@Rewolucja123 To tyle może być? Przy 24-21 i tak nie mogli wrócić.

0

No i Vitality 10-10 NaVi.

0

Leeds jaki powrót.

0

@Striker No właśnie nie mam. Ja wole NaVi i jak widzę jak on wstaje, albo jakieś miny robi... to mnie nosi.
@ranger3120 No właśnie na Overpassie też się po Ence przejechali, co nie?

1

Faze XDD nie jestem fanem C9, ale dobrze bo nie lubie Karrigana. Z 13-4 na 14-16 haha

0

@FcPortoFan1999 Ja dzisiaj może sobie obejrze finał... tylko bez znajomości mety itp to średnie to oglądanie.
Dlatego fajnie się Cs'a ogląda, bo tam się nic prawie nie zmienia. A obejrzenie worldsów tak z "doskoku" to ch*j.

2

@PIWOSZ89 Dziwnie piszesz Faker.

0

Lagoon Cannoneers w tft i można iść afk'a, a gierka sama się wygrywa :P

0

@ranger3120 Liquid ładnie leci z Mouz xD

1

@Zip Netflix/Disney+/Hbo to taka mocna trójka aktualnie. Sprawdż co cię interesuje i sobie wybierz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?