2

@Kessie On się spinał do nie tego XD. On nie wie, że to liniowy gwizdnął spalonego haha

0

1.4 mln widzów na charytatywnym meczu sidemen... ah kiedyś się ogladało, fajna akcja z ich strony.

3

Ale pomyśleć, że City oddało nam Ferrana, a w zamian kupili Alvareza...

5

La Pulga po raz drugi

0

@okiemtypera_lucaxx95 Nie no, czasami to kursik 1,29 nie siada. Nie ma "pewnych" typów, ale ja wyhaczyłem: następny rożny - nikt, kurs 35.

2

@okiemtypera_lucaxx95 Serio podawałeś te typy... a już cię chciałem zbeszcześcić.
Zawsze mi coś fajnego koło nosa przeleci, a 2 gole Messiego to pewniak. Z trzecim może być gorzej, ale możliwe.

3

Btw na francuskim streamie 10 sec opóżnienia!!! LipaPlay patrzcie i uczcie się.

2

@okiemtypera_lucaxx95 Kurde, byłem blisko postawienia domu na gola Leo.
Teraz już byłbym na Malediwach.

2

Messi jaka piła... geniusz.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Jaki kursik na to :)

1


Skład Argentyny na Honduras. Myślicie, że takim składem, by nas pykneli?

1

@Chaoss Johny Bravo umiera w 5 sezonie.

2

@tristan87 Nie, przynajmniej na flashscorze nie piszę.

0

Witsel 34 pace'a, -27 względem Fify 22.
A tu się ludzie dziwili, że ktoś krytykuję ocene Viniciusa...

2

@Rust_Cohle Do ryżu.

12


Jutro o 2 w nocy odbędzie się mecz Argentyna - Honduras. Messi ma wystąpić w obydwu meczach ( z Hondurasem i Jamajką).

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Comentateiro +1 pisanie, że mekston jest śliski i nie zbyt mądry (i tu nie mówię o piłce, czy w F1 czy Tenisie to widać, chociaż nie jestem dużym fanem tych sportów) to już pokazuje do jakiego punktu doszliśmy. Chociaż też nie spodziewałem się, że ktoś taki jak on, tak długo będzie próbował wytłumaczyć coś temu trollowi. Tutaj akurat się trochę zawiodłem, bo mogłby prowadzić dyskusję z kimś innym, tymbardziej, że interesuję się wieloma sportami.

0

@Piotr,1985 Tylko niech typy wyślą.

0

Turcja - Luxemburg 3:3
Słowacja - Azerbejdzań! 0:1
A u nas już wiadomo, że nie wyjdziemy z grupy. Rozumiem, że chcielibyście zobaczyć chociaż lekką poprawę, ale tu większość leje na te mecze.

0

@tommyVERceti Dlatego uważam go za "tylko" najlepszego napastnika na świecie (aktualnie).

1

@Colin94 Śmierć

3

@DonMatteo901 Pamiętam jak raz wkręcił fałszem, ale był spalony :/


5

@Pawel13sz Cudo. W LM może miał mało goli, ale oglądanie jego to czysta przyjemność.

0

@leonek160 Lupin, Dark, Breaking Bad i
Better Call Saul (top topów).

4

@TheNekro94 "tak na szybko, bo idę grać z żonką"!!!!!!!
Czemu wy temu słabemu trollowi jeszcze odpowiadacie. Rozumiem raz napisać, by sprawdzić czy dalej gada te swoje głupoty, ale mu coś tłumaczyć.

3

@13th Jeszcze trochę to ty tam wylądujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@NeKenI No jak będziesz tak "fikał" to cię moderacja odstrzeli. Za darmochę :)

3

@NeKenI Ty, chcesz wylecieć?

1

@verdant Słyszałem o tej sytuacji, ale myślałem, że to jest prosta sprawa.
Ale, że była atakowana na trybunach... no tak PSG.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?