Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@M_Kos I powinien mieć 2 asysty.
Miał parę strat, ale to nie jest słaby mecz.
Tymbardziej, że też nie pcha się co ma piłkę tylko oddaje do tyłu lub gra do środka.
1
@TR3YWAY Ktoś w tych czasach ogląda jeszcze mecze w radiu, dziwne.
2
Nie najlepsze Dembele? Aha
3
Ładnie Lewy ukradł asyste...
1
@JohnB Prawda, jednak nic innego Elche nie zostało. Czasami tak bywa.
0
Ale brama Depaya :O
0
@JohnB Mówisz tak jakby Kessi to raz zrobił, a to się już powtórzyło z 3 razy.
0
@JohnB Możesz jedynie winnić Kessiego, że daje im do tego powody.
0
@hyzar Próbowałem ci wytłumaczyć jaką głupotę napisałeś, ale ty po to właśnie tu jesteś.
1
@MaŁolat Przecież on już nie raz kozacko wrzucał z rożnego.
0
@hyzar A Ronaldo kosztował Juve 100mln i nie potrafił grać w obronie jak Chiellini... taki poziom dyskusji.
5
@masq On by nawet tak szybko pod pole karne nie podbiegł.
1
@AlexDark00 Hahhaha wędka.
0
No i po meczu.... szkoda.
1
@hyzar O K... XDDDDD
0
Dembele Ojcem? Cooo
1
@Bocheno1 Tak szybko? Widzę, że mamy tutaj kapusia.
89
Nie wiem czy widzieliście hahah
1
@Popitek12 Jak on nawet podobno teksty do google tłumacza wklepuję XD
0
@J4no Wrzucił ostatnio, ale usunął ze względu na nazwę buka.
0
@Striker Oo tego nie słyszałem.
0
Ale Ence jest słabe. Już mogli zostawić Hades'a, a w miejsce Spinx'a dać Snax'a.
I ten Overpass... gdzie oni go mają cienkiego, dziwny wybór.
1
@totalcrack No kurteczka ładna.
@escarabajo Kartkówka mu nie poszła :P
0
@takisobiektos Wypaleniu już są. Drugi raz na Nuke oddają wygraną.
0
Astralis dostaję w trąbę od Heet. #4 team
1
@LS W połowie reklamy najgorzej.
Teraz jest YT premium to specjalnie reklamy dowalą.
2
Szkoda tylko, że mecze na jakiś maćków.
0
@zodiak_10 Szacun, chociaż rączka mu chodziła
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@LS Ja na TV nie mam adblocka.
No k... nie da się oglądać.
Jem sobie coś na spokojnie i co 5 min pilot do ręki muszę brać.
37
@Image On widzi w jakim stanie jest Ansu. Tymbardziej to tylko Liga Narodów, a jeszcze by mu coś się stało. Nie warto.