0

@M_Kos I powinien mieć 2 asysty.
Miał parę strat, ale to nie jest słaby mecz.
Tymbardziej, że też nie pcha się co ma piłkę tylko oddaje do tyłu lub gra do środka.

1

@TR3YWAY Ktoś w tych czasach ogląda jeszcze mecze w radiu, dziwne.

2

Nie najlepsze Dembele? Aha

3

Ładnie Lewy ukradł asyste...

1

@JohnB Prawda, jednak nic innego Elche nie zostało. Czasami tak bywa.

0

Ale brama Depaya :O

0

@JohnB Mówisz tak jakby Kessi to raz zrobił, a to się już powtórzyło z 3 razy.

0

@JohnB Możesz jedynie winnić Kessiego, że daje im do tego powody.

0

@hyzar Próbowałem ci wytłumaczyć jaką głupotę napisałeś, ale ty po to właśnie tu jesteś.

1

@MaŁolat Przecież on już nie raz kozacko wrzucał z rożnego.

0

@hyzar A Ronaldo kosztował Juve 100mln i nie potrafił grać w obronie jak Chiellini... taki poziom dyskusji.

5

@masq On by nawet tak szybko pod pole karne nie podbiegł.

1

@AlexDark00 Hahhaha wędka.

0

No i po meczu.... szkoda.

1

@hyzar O K... XDDDDD

0

Dembele Ojcem? Cooo

1

@Bocheno1 Tak szybko? Widzę, że mamy tutaj kapusia.

89


Nie wiem czy widzieliście hahah

1

@Popitek12 Jak on nawet podobno teksty do google tłumacza wklepuję XD

0

@J4no Wrzucił ostatnio, ale usunął ze względu na nazwę buka.

0

@Striker Oo tego nie słyszałem.

0

Ale Ence jest słabe. Już mogli zostawić Hades'a, a w miejsce Spinx'a dać Snax'a.
I ten Overpass... gdzie oni go mają cienkiego, dziwny wybór.

1

@totalcrack No kurteczka ładna.
@escarabajo Kartkówka mu nie poszła :P

0

@takisobiektos Wypaleniu już są. Drugi raz na Nuke oddają wygraną.

0

Astralis dostaję w trąbę od Heet. #4 team

1

@LS W połowie reklamy najgorzej.
Teraz jest YT premium to specjalnie reklamy dowalą.

2


Szkoda tylko, że mecze na jakiś maćków.

0

@zodiak_10 Szacun, chociaż rączka mu chodziła
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@LS Ja na TV nie mam adblocka.
No k... nie da się oglądać.
Jem sobie coś na spokojnie i co 5 min pilot do ręki muszę brać.

37

@Image On widzi w jakim stanie jest Ansu. Tymbardziej to tylko Liga Narodów, a jeszcze by mu coś się stało. Nie warto.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?