- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1294 Culés
Gorące dyskusje
Natenczas
9
Kuźwa żona Kosiniaka - Kamysza została matką chrzestną polskich F-35. Teraz już na pewno... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
tomek8756
0
Wesele bez alkoholu -tak czy nie?
19 odpowiedzi
HarveySpecter
6
Będziecie oglądać o północy Brazylia - Maroko, czy odpuszczacie ze względu na godzinę meczu ?
42 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1294 Culés
28
Powiem wam ze Ronaldo robi progres, dziewczyna chce sobie zrobic z nim zdjęcie, a ten z wielkim spokojem nie rozwalił jej telefonu, szacunek Cris.
-
0
@zodiak_10 Szacun, chociaż rączka mu chodziła
( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@zodiak_10 to akurat rozumiem, bo to jest przerwa, robota nie skończona musi cały czas skupionym na futbolu być, po meczu pewnie byłaby inna bajka.
0
@rragon to jest weteran z prawie 40 na koncie. Nikt mu nigdy nieprofesjonalizmu nie zarzucił oprócz ostatniego lata, to zdjęcie by nic nie zmieniło. To ikona i nikt by się nie obraził za zdjęcie w przerwie nawet na górze w klubie
0
@rragon XDDDDDD
0
@jeyx77x ale ja akurat nie mówiłem o tym że ktoś by mu zarzucił nieprofesjonalizm, tylko że sam dla siebie musi pozostawać w skupieniu (odrazu mówię że nie lubię gościa i wiem że miał w hoooy dużo krzywych akcji jak np rzucanie telefonem). Dla mnie ta sytuacja dziwić nie może no jednak no przerwa, ograniczone 15 minut gdzie trener może chcieć przekazywać informacje drużynie, każda sekunda się liczy.