Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@GeraltzKatalonii Trochę tak, ale też w wielu dogodny sytuacjach nie dostaje piłki. A gdy jest już w "d*pie" to wtedy mu podają, dziwne to jest.
0
@MesQueUnClub96 No tak, ale teraz tam nie ma "głównego" gościa od strzelania bramek :○D
0
Xavi nie chce by Dembele dogonił Leo w asystach (w 2022). Szacun dla niego.
0
@Limit_l3ss na 9 jest dobry, ale na skrzydle...
1
@MesQueUnClub96 Przecież City z Jesusem czy Haalandem też inaczej grało.
5
LEO MESSI co to jest za gość.
0
@mekston Spalony. Chociaż ładnie Neymar wskoczył w linie, ale się nie udało.
0
@FC1899Barca A to, że "wy" krytykowaliście FF co przełożyło się na 2021 to już o tym nikt nie powie.
To, że każdy przekładał 2020 na 2021 to juź nieeee.
Jakoś Messi nie płakał, że chce jego 9 ZP, bo tyle by miał gdyby w 2009 zmienili zasady.
@Emhyr Benzemie pomagali bramkarze, no tak już po prostu było. Ale śmiesznie, że "koledzy" spłycają wszystko do statystyk. Benzema w tym roku był najlepszy, (chociaż Courtois mógłby z nim walczyć) a już napewno od Lewandowskiego. "no ,dlatego w miesiac zarabiam tyle ,co Ty w rok" hahaha niezły ziomek.
1
@Luciano99 Nieźle twój stary wywija po 8 Tyskich. Btw. Pozwolił Ci to wrzucić w sieć?
3
@AbelKabel "mental" hahha, zobaczymy jak w meczu z mocnym rywalem nie dostanie dogodnej piłki to wtedy ją namentalizuję, żeby mu pod nogi podleciała.
"Obecnie Messi tez już nie prezentuje tego poziomu co kiedyś" a co ma gra Messiego z teraz do tego, że Lewy po 6 meczach znaczy więcej niż Leo z ostatnich kilku sezonów, bo naprawdę nie kapuje.
1
@kryhaa No pewnie. Tylko pierwsza część ma 300+ odc ;D
A teraz ostatnia saga w pażdzierniku się zaczyna po 8 latach (chyba 8). Nowa kreska to teraz będzie dopiero ro**ierdol.
1
@zodiak_10 Po każdym golu* czyli łącznie 0 minut.
4
| Styczeń ✅ | Luty ✅| Marzec ✅ |
| Kwiecień ✅ | Maj ✅ | Czerwiec ✅️ |
| Lipiec ✅ | Sierpień ✅ |
| Wrzesień ❌ | Październik ❌ |
Lekka "obsuweczka".
Z leak'ów wynika, że pierwszy odcinek ma zostać wyemitowany 10 października.
0
Fornal zszedł i wygraliśmy.
3
Slovacko prowadziło 2:0 i Paritzan miał czerwoną... teraz wynik 2:3 lol
0
@cchesterr43 Szkoda? Taka amatorka... chociaż w bramke trafić. Niby po koźle trudniej, ale no kurde.
0
Co jest hahahahaha
0
@Emhyr Na początku trochę tak, teraz wyhamował i sporadycznie uderzy pięta gdy jest tyłem do bramki. Chociaż czasami to głupie, bo mógłby się obrócić i podać dokładniej. Zobaczymy jak rozegra więcej meczów.
6
Mam tylko nadzieję, że w Bayernie obrona nie zrobi psikusa, a Dembele będzie w top formie. Bo Lewy z czapy gola nie załaduję i oby też Pedri nie miał kłopotów w rozgrywaniu.
1
@Michael24 Napastników to bez cienia wątpliwośći.
0
Dembele dziś Pan piłkarz, a z Sevilla to jechany. W następnym meczu już będzie na sprzedaż.
9
Xavi do Ferrana: Brawo Synku, za tego gola następne 3 mecze od początku.
6
@masq Lewy 100% bo strzelił 3 gole. Chociaż mi się Dembele bardziej podobał dziś.
1
Nie no, Dembele miał zostać.
0
Ale amatorka to Pilzno, a my się dalej kompromitujemy... Lech w konferencji to jest już coś.
3
Lewy graj na Dembele!!
3
Dembele el profesor.
0
@Chaoss Nie no, Robert kozak, ale tutaj Dembele jak szef mu dograł.
0
Ładnie, ale tyle miejsca zostawić. Widać różnice poziomów.
0
@masq Chłop wali mu taką bombę, a typ do Varu idzie hah no chyba, że jest tak jak pisze ^^