O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, koszykówka, CS;GO,
  • Ulubiony zawodnik R10, Messi, Gavi, Doncic, MJ23, LBJ, Larry Bird
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, AC Milan, Miami Heat, Chicago Bulls
  • Barcelonie kibicuję od 2002

Statystyki

  • Dni w serwisie 4198
  • Liczba komentarzy 448
  • Polecenia 558

Komentarze

4

@pluszek Nie, nie czytałem. I co taka konfiskata da? Będzie chciał to kupi jakiś paździerz za 500 zł i dalej będzie jeździł. Żeby nie było, samemu pomysłowi konfiskaty jestem jak najbardziej przeciwny, bo to śmierdzi mi komunizmem. Z jakiej racji państwo ma Ci zabierać coś na co przeznaczyłeś własne, zarobione pracą pieniądze? Radykalniejsze kary, zaostrzenie ich - jak najbardziej. Jeśli Ci się podobają takie pomysły to może warto spróbować życia w Chinach, gdzie Ci będą wystawiać ocenę obywatelską.

3

@pluszek "Dalej brońcie własności prywatnej!" To bait?

0

@Limaker Też się nad tym zastanawiałem i czekałem na powtórkę i się nie doczekałem. Wydawało się jakby Kylian barkiem wystawał.

1

@Janiama 2-4 Meksyk Argentyna

0

@Bagsik88 No to myślę, że najprościej - Argentyna będzie musiała zdobyć 3 punkty żeby wyjść, więc będzie musiała mieć też lepszy bilans bramkowy od nas. Do tego dochodzi możliwy remis w meczu Meksyk-Arabia i wtedy mamy 3 zespoły z 4 punktami, a wtedy decyduje bilans bramkowy i tu się zaczynają schody. Za dużo zmiennych tak naprawdę.

Zobacz wszystkie

34

@Axoon Po nic? Te mem trofeum to dodatkowe pieniądze, PEWNE miejace w LM a do tego bezcenne doświadczenie dla młodych i przede wszystkim Xaviego. No ALE "Przecież do Barcelony żaden poważny gracz nie będzie teraz chciał przyjść, do tego i tak nie ma kasy, podziwiam za optymizm odnośnie wracania na „szczyt”." panie specjalisto :) Najpierw nie ma jak wracać na szczyt, a teraz, top3 i potencjalne LE to mało. Oj rozpieściły lata z Messim i reszta na czele.

33

I pomyśleć, że jeszcze przed zwolnieniem Ronalda spora część bardzo popularnych tu użytkowników mówiła, że zbudowanie drużyny na Bliskim Wschodzie wcale nie znaczy, że Xavi poradzi sobie w Europie, a nikt nie brał pod uwagę tego jakiej skali piłkarzami wtedy dysponował i co potrafił z nich wyciągnąć, a co otrzyma. Herby to nie wiedza, a popularność niektórych użytkowników tej strony jest całkowicie rozbieżna z ich zrozumieniem piłki, przykre bo poziom strony z roku na rok spada okropnie. Dyskusji sprzed 8-12 lat, ze świecą wielkości wieży w Pizie nie uświadczy oko kogoś kto szuka czegoś więcej niż śmiesznych postów albo nitek, czy ucieranych częściej niż ser w pizzeri żartów.

33

Każdy komentuje piłkarzy, a ja powiem z innej strony. Xavi w końcu pokazuje, co znaczy prawdziwy trener. Nie pierwszy mecz, gdzie Barcelona po połowie wygląda znacznie lepiej i widać wprowadzone korekty w ustawieniu. Moim zdaniem dla niego należą się największe brawa. Na drugim miejscu stawiam potężne jaja całej drużyny, w końcu widać że się nie boją na boisku, choć w pierwszej połowie bywało gorąco.

24

Drewniany Griezmann? Ty oglądasz chociaż mecze, czy tylko w Fife grasz?

16

Olbrzymie pole do popisu dla prawników i księgowych, kwestia interpretacji przepisów itd o których nawet nie mamy pojęcia. Trzeba czekać na oficjalne komunikaty, bo teraz prasa będzie podawać coraz to inne wiadomości.