Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ranger3120 No Navi bardziej zagrało słabo, niż astralis wybitnie. Ja myśle, że Navi to domknie na mirku.
0
Navi wróciło z wyniku 3-12... B1t co gra to jest szok. Zaraz dogrywka
5
@Pawel13sz Lewy trochę na doczepke, ale niech będzie.
0
@PatrychoO Masz tydzień, inaczej jako prezes "F.C Messi" na LR, wydale cię z grupy.
5
@PatrychoO Takie przystojniaka zastepujesz jakąś Anią, żal mi cie.
10
@Spoko_Hala_Fan A może my wygramy tryplet a Lewy ZP. Wy natomiast nic, chyba dobry deal?
22
Lewy dobrze gada, szacun.
0
@Encore Chodziło mi o klub. Ławka odpada Ansu-Ferran-Auba to i tak dużo.
0
Szkoda, że ViscaLewy poleciał. On tam już pewnie lata po pokoju.
1
@don'T.R.I.P.e Christensen drugi Lenglet.
0
@Encore A Depaya gdzie opychamy?
5
A jakbyśmy nie wyszli z grupy LM, to będą puszczać LE w czwartki na TVP? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Emhyr Na pierwsze raczej nie, chociaż kibiców Barcy jest ogrom.
0
@El dominatore Jaki kij, tylko mówie, że twoja odpowiedz była na podobnym poziomie. Mogłeś odpowiedzieć bardziej "śmiesznie" a ty wyskoczyłeś z p****ami.
1
Fajnie, że Lewy przychodzi, ale prawdziwa bomba by była, gdyby Messi był jeszcze w Barcy.
Duet Lewy-Messi, no to by było mocarne.
3
@El dominatore https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11957032#comment-11957032
A ty się dałeś sprowokować jakiemuś marnemu trollowi, a twoja odpowiedz była na poziomie kafejki :D nie daleko pada kajefka od La rambli.
0
@agaFCB Wygrał w pewnej mierze dzięki Messiemu, a Messiego nie ma. Tylko o to się rozchodzi, chociaż tak myśle.
0
@Batys A czy ja napisałem, że to zrobiłeś? Lepsze czasy to spotkały LFC, my póki nie zaczniemy grać fajnej piłki lub nie wygramy LM będą wciąż średnie czasy. Imo
2
@Batys Ale my narazie nic nie wygraliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@AlexDark00 Imo mogli mu dać kontrakt 2 + 1 i było by git.
12
EEEj właśnie coś zauważyłem.
Serwery stoją!!! Szacun.
2
@PatrychoO Dostajemy LEWEGO, kogo obchodzi jakiś filmik. Imo mogą go nawet w toalecie Roberta nagrać.
3
Teraz tylko pytanie, Czy Xavi da radę i jak wypadną nasze transfery.
4
@MesQueUnClub96 Suarez wciąga nosem Roberta.
0
@Pawel13sz Zapomniał coś dodać o Raphini.
0
@macio_944 Nie musieli, ale to zrobili.
To zamiast się cieszyć, lepiej się śmiac gdzie to oni pociągali za sznurki, dla mnie głupie.
4
@shahman Hhahahaha, mistrzostwo świata.
0
@macio_944 Nie rozumiem tego śmiechu, przecież musieli nam go sprzedać. Rownie dobrze mogli go wysłać na trybuny (co byłoby dla nich tragiczne, ale mogli to zrobić).
4
Dziś urodziny obchodzi najlepszy MC. 7/15
1
@HighestInTheRoom Żebyście potem nie płakali jak będzie jechać po Lewym, gdy jednak nie wypali :]