0

@ranger3120 No Navi bardziej zagrało słabo, niż astralis wybitnie. Ja myśle, że Navi to domknie na mirku.

0

Navi wróciło z wyniku 3-12... B1t co gra to jest szok. Zaraz dogrywka

5

@Pawel13sz Lewy trochę na doczepke, ale niech będzie.

0

@PatrychoO Masz tydzień, inaczej jako prezes "F.C Messi" na LR, wydale cię z grupy.

5

@PatrychoO Takie przystojniaka zastepujesz jakąś Anią, żal mi cie.

10

@Spoko_Hala_Fan A może my wygramy tryplet a Lewy ZP. Wy natomiast nic, chyba dobry deal?

22


Lewy dobrze gada, szacun.

0

@Encore Chodziło mi o klub. Ławka odpada Ansu-Ferran-Auba to i tak dużo.

0

Szkoda, że ViscaLewy poleciał. On tam już pewnie lata po pokoju.

1

@don'T.R.I.P.e Christensen drugi Lenglet.

0

@Encore A Depaya gdzie opychamy?

5

A jakbyśmy nie wyszli z grupy LM, to będą puszczać LE w czwartki na TVP? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Emhyr Na pierwsze raczej nie, chociaż kibiców Barcy jest ogrom.

0

@El dominatore Jaki kij, tylko mówie, że twoja odpowiedz była na podobnym poziomie. Mogłeś odpowiedzieć bardziej "śmiesznie" a ty wyskoczyłeś z p****ami.

1

Fajnie, że Lewy przychodzi, ale prawdziwa bomba by była, gdyby Messi był jeszcze w Barcy.
Duet Lewy-Messi, no to by było mocarne.

3

@El dominatore https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11957032#comment-11957032
A ty się dałeś sprowokować jakiemuś marnemu trollowi, a twoja odpowiedz była na poziomie kafejki :D nie daleko pada kajefka od La rambli.

0

@agaFCB Wygrał w pewnej mierze dzięki Messiemu, a Messiego nie ma. Tylko o to się rozchodzi, chociaż tak myśle.

0

@Batys A czy ja napisałem, że to zrobiłeś? Lepsze czasy to spotkały LFC, my póki nie zaczniemy grać fajnej piłki lub nie wygramy LM będą wciąż średnie czasy. Imo

2

@Batys Ale my narazie nic nie wygraliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@AlexDark00 Imo mogli mu dać kontrakt 2 + 1 i było by git.

12

EEEj właśnie coś zauważyłem.
Serwery stoją!!! Szacun.

2

@PatrychoO Dostajemy LEWEGO, kogo obchodzi jakiś filmik. Imo mogą go nawet w toalecie Roberta nagrać.

3

Teraz tylko pytanie, Czy Xavi da radę i jak wypadną nasze transfery.

4

@MesQueUnClub96 Suarez wciąga nosem Roberta.

0

@Pawel13sz Zapomniał coś dodać o Raphini.

0

@macio_944 Nie musieli, ale to zrobili.
To zamiast się cieszyć, lepiej się śmiac gdzie to oni pociągali za sznurki, dla mnie głupie.

4

@shahman Hhahahaha, mistrzostwo świata.

0

@macio_944 Nie rozumiem tego śmiechu, przecież musieli nam go sprzedać. Rownie dobrze mogli go wysłać na trybuny (co byłoby dla nich tragiczne, ale mogli to zrobić).

4


Dziś urodziny obchodzi najlepszy MC. 7/15

1

@HighestInTheRoom Żebyście potem nie płakali jak będzie jechać po Lewym, gdy jednak nie wypali :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?