Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PawkoFCB Niepotrzebnie tak podchodził z Ak, a i tak Rain go chyba widział/słyszał.
0
@ranger3120 Boli cię najlepszy gracz cs'a?
1
500k ludzi oglądało finał i to tylko na kanale ESL, Esport też ma moc. GG dla Faze.
0
Electronic o jezusku...
0
@Cyzix KEKW Navi ich zjada na Mirage.
0
@Encore A my na Lewego się nabraliśmy i to za 50 baniek.
0
B1GOAT co on teraz zrobił. 1v9 w dogrywce.
0
@ranger3120 Ja mam nadzieje, że to wyciągną.
0
@ranger3120 Nie wiem co oni odwalili.
0
Navi aktualnie rozjezdza Faze na Ancient,
11-1 są wszędzie!!
0
Pierwsza pistoletówka w serii i już 6-0 a S1mple leci z kosą hahah.
0
@ranger3120 ale nie mógłby raczej z glokiem wychylić. Powinnien wychylić bo Perfecto się schował na moment, a nie mógł obiegać bo nie miał czasu. Broky to zepsuł... w końcu paczka leżała.
1
PERFECTO nerwy ze stali... co za miss od Brokiego.
1
@ranger3120 Że akurat tam ak leżał, a teraz Navi wróciło. Ten force był mocarny.
0
1-1 Navi wygrywa Force jednym flashem... simple z ak zrobił co chciał.
(1-0 dla Faze w mapach).
0
@taris Franio to ten nudziarz od irl? To yikes, tylko xayoo podłoga.
3
@Cariones I króla obrony Umtitiego.
1
@IronSanHybrid Chyba ci "je" zamieniło ma "nie" :(
0
@Criss18Barca Przecież mają studio, właśnie takie jak oni mają jest najlepsze.
4
Czy on powiedział "ten młody Fati, czy jak on tam się nazywa" czy mi się znowu przesłyszało? ( ಠ ͜ʖಠ)
16
@Comentateiro Tutaj jeden z tych osobników ^^
Panie Robercie niech Pan na niego uważa :]
0
@kuz A czyli o to chodziło, dziwnie to powiedział to odniosłem takie wrażenie. Mój błąd.
1
@koksik2700 Chyba na odwrót.
0
@kuz Lewy chyba nie przeprowadzał wywiadu z Pique po angielsku.
0
Pique nigdy nie grał w angli ( ͡° ͜ʖ ͡°) hmm
0
50 euro albo nara, hahaha.
0
Leszek znika, ufff.
0
Przecież Messi teraz gra zupełnie inaczej.
0
@MesQueUnClub96 Nikogo nie ochodzi jakiś Lewy :]
@ranger3120 Pierwsza połowę grał spoko, ale potem troll. Ale to co grał B1t... jak Messi z Bayernem w 2015.
0
B1T!!! Co za Potwór!! Navi wygrywa 2-0