O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna, F1
  • Ulubiony zawodnik Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Borussia Dortmund, Manchester City
  • Barcelonie kibicuję od 2010

Statystyki

  • Dni w serwisie 1150
  • Liczba komentarzy 815
  • Polecenia 1545

Komentarze

0

Ekwadorowi już się nie chce z nimi grać xD

1

@Mathoue w sumie co ja oczekiwałem za odpowiedzi do tego posta xD. Środowisko kibicowskie nie jest zbyt mądre

0

@koziar ja już decyzję podjąłem i tylko mecze Polaków będę oglądał. Ale warto moim zdaniem o tym mówić.
@MarioVeB! Tradycja nie jest zawsze dobra, ale niektóre rzeczy mogą zostać.
@Striker mecze Polaków chce obejrzeć, po prostu z patriotycznego obowiązku

0

@czółkovsky śmierć ludzi oraz łamanie jakichkolwiek zasad, jest dobre według Ciebie?
@Mario96w no tak, ale czy to daje nam usprawiedliwienie, aby dalej to robić w każdym miejscu bez zawahania?

3

Ale mam gdzieś ten mundial w Katarze. Obrzydliwy kraj, zbudowany na krwi ludzi.
Taki mają super mundial, że muszą kupować kibiców. Nawet u ruskich było normalniej. Jeszcze zimą, co to za poroniony pomysł. Jakieś wprowadzanie kobiet jako sędziów (tutaj nie chodzi, o to, że to źle samo w sobie, tylko kwestia tradycji).
Plus FIFA, która zakazała Duńczykom noszenia koszulek treningowych z napisem "prawa człowieka dla wszystkich"

Zobacz wszystkie

70

Teraz idę do nowej pracy i mi tak humor się zepsuł, czuję się jakbym miał depresję. Nienawidzę pracy w korporacji, ale na razie nie mam tej możliwości się uwolnić. Mam dość tych chorych psychicznie kierowników, którzy już na rozmowie kwalifikacyjnej chcą Ci pokazać miejsce w szeregu i robią z ciebie idiotę. Już wyszedłem z jednej potężnej depresji, ale bieda mnie zmusza do działania (w sumie nie bieda, tylko rodzina ma mnie w dupie aby mi pomóc). Takim wypalonym człowiekiem jestem a mam tylko 22 lata. Ciągle człowiek się uczył dobrze, a teraz jak poszedłem na studia to już ogłupiałem z tego bezsensu. Ciągle jest się śmieciem bez własnego zdania. Nie umiem siedzieć cicho. A szkoda gadać, skończę ten bezsensowny monolog i najlepiej już nie mieć żadnych oczekiwań od życia, tylko tyrać bez mózgu.

52

Największy ultras Barcy prosto z TVP

50

Zastanawia mnie, dlaczego nikt nawet nie pomyślał o ukaraniu Mbappe, przecież to co on powiedział na boisku to było zdecydowanie za ostre. Sędziowie z Rumunii czy Cavani, którzy nie mieli niczego złego na myśli zostali ostro ukarani a ta gwiazdka nawet nie przeprosiła.

37

@FC1899Barca Serio? Chłop bije rekordy a mu zabierać chcą osiągnięcia.
Wcześniej też był De Bruyne, Bernardo, Foden. Czy napastnicy ich tyle dawali co teraz Haaland?

28

Kiedyś myślałem, że wyjście z tak zwanego "przegrywu", sprawi, że będę szczęśliwszy. Obecnie mam dziewczynę, w dobry zawód, studiuje na kierunku, który da mi w przyszłości dość duży zarobek. Niby czego chcieć więcej. Ostatnio jednak czuję, że będą człowiekiem bez celu byłem bardziej sobą. Wstałem, szedłem do szkoły, zjadłem dobry obiad w domu, trochę się pouczyłem i pograłem z kumplami w gierki. Wyjście z tego stanu powoduje, że trzeba zacząć walczyć o wiele rzeczy. Między innymi jak masz dziewczynę to masz mniej czasu na naukę, która jest dla mnie taka ważna, bo ciągle myślę o tym, że jak będę się uczył i będę inżynierem, to w życiu będzie mi lżej. Wymaga to jednak ogromnego wysiłku, czasami dla mnie zbyt dużego, wyczerpującego psychicznie. Tak naprawdę większość rzeczy robi się tylko po to aby powiększyć swoje bogactwo oraz aby co chwile udowadniać komuś, że jest się dobrym w jakiejś dziedzinie. Jestem tym wszystkim zmęczony tym wiecznym gonieniem za szczęściem. Mam wrażenie, że nawet jak będę mieć zawód i pieniądze oraz rodzinę, dalej nie będę szczęśliwy. Nawet jeśli chcesz uciec ze schematu to i tak wszyscy ludzie narzucają ten globalny styl życia. To wszystko dla mnie nie ma sensu. To wszystko marność nad marnościami.

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?