0

Ouuuh, Polski Hudson.

6

Michniewicz po meczu: Co ja mam z nimi grać?
Tiki-Taki?

1

Obrońca nas robi xD

0

@P33ck No tak, ale jednak oklepu cały czas nie dostają.

1

@Kapitan hawk Cristiano Ronaldo: Czy ktoś powiedział Luksemburg? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

11

Najman hahahaahah, już wiadomo czemu przegrywamy.

0

@P33ck Przecież przegrali tylko z Argentyna 3:0 i teraz Niemcy 3:0.
A wcześniej 0:0 i 1:1 z Anglia, Niemcami.

0

Czewonych diabłów? Tak się mówi na Belgów?

3

Cash jaka piła!!!

0

@wrzutqez @bartas97 To lipa, ale 6-ciu raczej nie dostaniemy?

0

Dopiero odpaliłem, jak nasi grają?

1

@DaPidejpi Gościu ci piszę, że by walczył za ojczyzne (np. By nie znikła z map świata) a ty wyjezdzasz z jakimś teatrzykiem, poważnie? A potem pewnie jedziesz tankować auto na orlenie :D
Wielki oświecony... co kogo obchodzi kto i w jakich celach wywołał wojne, gdzie on sam ci pisze, że walczyłby dla OJCZYZNY.

0

@Colon Jest i polski akcent, Grzelczak!
@PatrykBarca Ale jak ma być to tylko u nas ;)

3

@bartas97 Zabrał koszulkę przyszłego zdobywcy złotej piłki :O

0

@eydeem Teamfight tactics :O Kupuje xboxa :]

5


Naruto pod względem dzwiękowym chyba nie ma sobie równych... a to theme jest przecudowne. Dobranoc...

0

@Jackazz Właśnie ja cie rozumiem. Tak samo myślę. Póki nie wypracujesz sobie karnych jak Lewy, to ryzykujesz karnymi pod poprzeczkę.

2

@MesQueUnClub96 3. Brak ręcznego w postaci Lewego.

0

@Jackazz Chciał mieć pewnego goli i przestrzeli, unlucky.

5

@Hubsao Rzucił klątwe.

3

Patrick Krychowiak XDD

0

@Dieselzor Hahah 2 setki Depaya.

0

Skorupski wyciąga 6 stówek Kowalowi.

0

@tbas Tak, z Węgrami.

1

@tbas Chodziło tylko i wyłącznie o zmiany. Akurat ja wielkim hejterem Valverde nie byłem.

1

I cyk Glik, Czesiu uczył się od Maestro Valverde.

0

Obstawiałem 2:1 teraz tylko 40 min i jestem ekspert :]

0

2-0 GOOOOL jazdaa

0

@DonMatteo901 Ukradł z La Bamby, gdzie credit.

0

GOOOL ale brama Casha!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?