O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1473
  • Liczba komentarzy 521
  • Polecenia 998

Komentarze

0

@Janiama
Sprawa jest prosta szczepionki nie mają ukończonych badań więc ludzie mają opory aby je przyjmować w przeciwieństwie do szczepionek sprawdzonych przez dziesięciolecia, a poza tym podajesz liczbę zgonów w ilości 570 co nijak się ma do liczby zgonów na covid. Niedzielski ostatnio mówił, że mamy dużo więcej zgonów niż Niemcy na 100 000 bo tam w statystykach są tylko przypadki zgonów bezpośrednio na covid a u nas w statystykach są również ludzie np. z nowotworami, problemami sercowymi itp. którzy zmarli a równocześnie zdiagnozowano u nich covid.

0

@kuz
ustawka jak cholera

1

@Krystian_mix
Korzystam z mennicy kapitałowej i zawsze jest ok. Ustalasz odbiór własny w punkcie i tam możesz sprawdzić przed odbiorem. Lepszym pomysłem zamiast sztabki są monety 1 uncjowe te najbardziej popularne: liść klonu, krugerrand, britannia, filharmonik wiedeński czy kangur australijski. Ceny zdecydowanie lepsze niż w np. mennicy skarbowej. Niektórzy preferują sztabki ale nie 50-100g tylko też 1 uncjowe.

1

no to z ligi europy lepsza dla nas kasa do wyciągnięcia :) w niej możemy dojść do finału a LM pewnie odpadlibyśmy po fazie grupowej

0

@Borneo
tego rządu nienawidzę jak mało kto ale brak segregacji szczepionkowej i lockdownu to jedyne rzeczy, z którymi się zgadzam

Zobacz wszystkie

53

Mówcie co chcecie ale uważam, że mamy naprawdę spoko zarząd. Aby walka o mistrzostwo była bardziej zacięta i ciekawsza dzieli się piłkarzami z innymi klubami praktycznie za darmo. Podoba mi się to, że ważniejsza jest dla nich sportowa rywalizacja niż pieniądze. Tak trzymać chłopaki. Pieniądze to nie wszystko ;)

44

Sikorski w tvn24: "Kukiz jest durniem ...... albo sprzedajną szmatą". Grubo poszedł ale prawdę powiedział :)

32

jeśli klub odda Suareza za darmo to brak słów. Wyobrażacie sobie, że real oddaje Benzemę, który jest w wieku Suareza za free ?

30

Ponad 1,5 roku pandemii za nami. Jako mieszkańcy jednego z poniższych państw mieliśmy następujące szanse na przeżycie tej potwornej pandemii:
Polska - 99,8%
Włochy - 99,79% (tu pamiętacie, była niezła masakra)
Szwecja - 99,86% (idioci bez lockdownów)
Niemcy- 99,9%
Wielka Brytania - 99,8%
USA - 99,81%
Brazylia - 99,73%
Indie - 99,97% !!! (tutaj czysty armagedon)
Australia - 99,997% !!!
Nowa Zelandia - 99,9995 (26 zgonów na prawie 5 000 000 ludzi)

Jeśli popatrzymy na cały świat to szansa na przeżycie tej pandemii wynosiła ok. 99,94% co znaczy, że na każde 10 000 osób zmarło 6 w ciągu 1,5 roku i to przy założeniu, że rzeczywiście zmarły na covid a nie przez choroby współistniejące.

25

Panasewicz o Kukizie: "wstydzę się każdego dnia kiedy przyszło mi podać ci rękę, ty gnoju".