La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 6120 Culés

3

https://youtu.be/1sygUhb8Q2Y
2 Trailer Bleach'a dzisiaj wleciał.
Już tylko 3 miesiące...

2

@Comfortable_ Palę się jak Yamamoto.

1

@Khajio No akurat ta scena była kozak.

1

@Comfortable_ A była jakaś niekozacka bez generała? Czyste black air force energy.

2

@Khajio @Comfortable_ Mangę czytaliście? Bo jak nie to czeka was coś niespodziewanego związanego z Yamamoto ;p

1

@TheNekro94 Ja właśnie miałem, ale było info, że wychodzi 2 sezon.
@Khajio wiem, ale mi chodziło o nową animacje.

1

@Comfortable_ Czyli dużo niespodzianek was czeka. Będzie rzeź, tyle powiem. Ale poziom fabularny moim zdaniem sporo słabszy niż 1 Arc. Szczególnie zakończenie, który było robione na szybkości, bo Tite musiał się zamknąć w kilku rozdziałach. Ale oby w anime to lepiej dopracowali.

1

@TheNekro94 Walki napewno bedą kozak, bo nowa animacja, ale własnie mógłby poprawić końcówke. Bo czytałem że robiona była na szybko itp

1

@TheNekro94 Tak i szczerze mam nadzieję, że lekko zmienią finał. Sam Kubo mówił, że kazali mu w pewnym momencie wszystko zamknąć w dziesięciu rozdziałach. No i widać to mocno. Musiał robić light novele po wszystkim, by choćby na przykład wytłumaczyć atak ze smokami wiadomo kogo.

« Powrót do wszystkich komentarzy