O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 151
  • Liczba komentarzy 282
  • Polecenia 294

Komentarze

0

@Tasde każdy w końcu kiedyś się skończy. Pozostaje pytanie tylko w jaki sposób się zejdzie ze sceny. Dużo wielkich sław ma z tym problem. Nie potrafią się pogodzić z końcem.

0

@nabial trochę jak z muzyką. Nie ma pomysłu? Przerób stary kawałek.

2

@mateusz1989VeB fakt. To przykre. Rywalizacja Messi vs Ronaldo była przepiękna. Cała liga hiszpańska na tym zyskała, a my wszyscy mogliśmy to podziwiać.

0

@okiemtypera_lucaxx95 mecz przeciwko Interowi, zrypal sędzia, a na końcu i tak pojazd na Madryt.

2

@mateusz1989VeB nie ma już co porównywać nawet. Wygląda na to, że Ronaldo się wypalił. Kończy się- na każdego przychodzi pora. Może na Messiego też przyjdzie za dwa lata, kto wie.

Zobacz wszystkie

15

@FC1899Barca chłopie, te teorie są od lat 70tych. Nic nowego nie napisałeś. Czytałem Erich Von Danikena lata temu.
Lubię Twoje posty, ale tracisz tutaj czas...
Ludzie nie uwierzą w inne cywilizacje nawet jakby te przyleciały i powiedziały "oto my!". Zaraz miliony by się znalazły, które powiedziałby, że to szatan, czy tam bóg czy inne bzdury.
Fakt, coraz więcej się mówi o tym, że nie jesteśmy sami, ale jeszcze lata i masa dowodów zanim ludzi uwierzą w cokolwiek tego typu. Z jakiegoś powodu łatwiej jest wierzyć w gadające węże niż w fakt, że w tak ogromnej galaktyce są różne cywilizacje. Jesteśmy zapatrzeni w siebie i lubimy myśleć , że jesteśmy jedyni w swoim rodzaju.

Pozdrawiam serdecznie.

15

@MesQueUnClub_87 kolego, jeśli miałeś rację, to przeproś ale tylko za sposób w jaki ją "upomniałes".

15

@Kamiloza91 pewnie przez to, że ratuje Real od roku niemal co mecz. Jak TenTeges będzie miał taki sezon to też ludzie będą oczy przymykali za pojedynczą tzw. "Szmatę".

13

@agaFCB co za stek bzdur.
Piłka nożna to nie praca w biurze. Nie liczy się co miałeś w CV tylko forma. Widać po Grizzmanie, po Coutinho i masie reszty zawodników , którzy przyjściem do Barcelony zwolnili przebieg swoich karier. Nie masz regularności, to tracisz formę. Twoja wartość spada i zainteresowanie innych klubów maleje. Jak podpisywał kontrakt to obiecali mu pewnie gruszki na wierzbie. Skąd miał wiedzieć, że klub wtedy gnił od środka? Nie obraził klubu, ani fanów. Powiedział, że nie spodziewał się takich problemów. I taka jest prawda. Który inny wielki klub przeszedł to, co Barca w ostatnich 2 latach?
Myśl przed napisaniem posta.

9

@MesQueUnClub96 co Ty za głupoty gadasz. Klapki na oczach i jazda przez życie?