Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle Przychlas? O widzę, że jak coś nie idzie po twojej stronie to już nie jesteś taki kozak.
0
@derlysy1979 Tu nie chodzi o kase, ale oglądanie z 1-2 minutowym Delay'em jest słabe.
4
@Rust_Cohle Ale to ty płaczesz
1
@Emhyr Saint Maxim byłby fajny, ale też nie do wyciągniecia.
1
@shahman I nie ma Neymara??
1
@koziar Ten 3 komentarz trochę na siłe.
0
@draxidox Ja tam lubię oglądać mecze czytając LR, a na strumyku to zawsze 2 minuty delay'u.
2
@Jestjakjest A przed meczem podpisał kontrakt...
7
PL w Viaplay... a tak fajnie było, odpalałeś C+ i jazda. Teraz to żadnego meczu w PL nie obejrze.
10
City mistrzem, mamy to!!!!
2
3:2 taaaaak CITYYYY
0
Ile za takiego Zinvchenko?
0
@norbi77 Myśle, że obie by wygrały. Nie wyobrażam sobie w ogóle takiego scenariusza.
0
Jak trwoga to do Gundogana
0
Son ale brame dał.
4
Żeby u nas tak grał.
0
Raphinia strzela z karniaka na 1:0..
1
@FC1899Barca Spoko, Walter White coś wymyśli :]
2
@Hosh A ciekawe za co Barca kupiła Coutinho.
0
Burnley by musiało wygrać by Leeds spadło?
4
I teraz Mbappe sprzedaje Messiego do Barcy za 1 milion. Kylian musisz!!
2
@sintesox I wszyscy tylko mówią o kasie, jakby zapomnieli, że PSG to nie jest Legia, która na farcie awansowała do LM.
0
@Jakchcesz Aha, dzieki.
1
@AmigoBlancos Może Ronaldo? W końcu ma ten mental.
0
@Jakchcesz I co po tych 7 minutach myślisz?
5
Mam żart:
Przychodzi Mbappe do Realu... no i spaliłem.
6
@thecreativepl Prawda, nie można nawet beki porobić z tego, że Mbappe zostaje w psg. A przypominam, że jako kibice Barcy jesteśmy na NASZEJ stronie. Czasami to tu więcej białych niż naszych...
1
@WisniaKala Przejąda się po Faze, mega mocne jest NaVi.
0
Za pózno złapali kontakt, gdyby mieli jeszcze 1-2 w zapasie to może.
0
@tomek8756 Z policji jesteś?