0

@Rust_Cohle Przychlas? O widzę, że jak coś nie idzie po twojej stronie to już nie jesteś taki kozak.

0

@derlysy1979 Tu nie chodzi o kase, ale oglądanie z 1-2 minutowym Delay'em jest słabe.

4

@Rust_Cohle Ale to ty płaczesz

1

@Emhyr Saint Maxim byłby fajny, ale też nie do wyciągniecia.

1

@shahman I nie ma Neymara??

1

@koziar Ten 3 komentarz trochę na siłe.

0

@draxidox Ja tam lubię oglądać mecze czytając LR, a na strumyku to zawsze 2 minuty delay'u.

2

@Jestjakjest A przed meczem podpisał kontrakt...

7

PL w Viaplay... a tak fajnie było, odpalałeś C+ i jazda. Teraz to żadnego meczu w PL nie obejrze.

10

City mistrzem, mamy to!!!!

2

3:2 taaaaak CITYYYY

0

Ile za takiego Zinvchenko?

0

@norbi77 Myśle, że obie by wygrały. Nie wyobrażam sobie w ogóle takiego scenariusza.

0

Jak trwoga to do Gundogana

0

Son ale brame dał.

4

Żeby u nas tak grał.

0

Raphinia strzela z karniaka na 1:0..

1

@FC1899Barca Spoko, Walter White coś wymyśli :]

2

@Hosh A ciekawe za co Barca kupiła Coutinho.

0

Burnley by musiało wygrać by Leeds spadło?

4

I teraz Mbappe sprzedaje Messiego do Barcy za 1 milion. Kylian musisz!!

2

@sintesox I wszyscy tylko mówią o kasie, jakby zapomnieli, że PSG to nie jest Legia, która na farcie awansowała do LM.

0

@Jakchcesz Aha, dzieki.

1

@AmigoBlancos Może Ronaldo? W końcu ma ten mental.

0

@Jakchcesz I co po tych 7 minutach myślisz?

5

Mam żart:
Przychodzi Mbappe do Realu... no i spaliłem.

6

@thecreativepl Prawda, nie można nawet beki porobić z tego, że Mbappe zostaje w psg. A przypominam, że jako kibice Barcy jesteśmy na NASZEJ stronie. Czasami to tu więcej białych niż naszych...

1

@WisniaKala Przejąda się po Faze, mega mocne jest NaVi.

0

Za pózno złapali kontakt, gdyby mieli jeszcze 1-2 w zapasie to może.

0

@tomek8756 Z policji jesteś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?