Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lens strzela gola Monaco!! Dobra, kogo to obchodzi? Odpalaj Paryż.
3
Mapet już z golem, żegna się jak król :]
1
To sobie poogladałem Messiego... jakby nie mogli na jednym kanale transmitować PSG.
Na pewno ktoś sobie mówi "ale sobie dziś obejrze Nantes".
1
@HighestInTheRoom Nie prawda, bo o 20:30
1
@HighestInTheRoom Ale średnie to Faze, przynajmniej na DD2. Twizt utrzymał ich przy życiu, nie mówiac o tym tragicznym Karriganie. Fajnie jakby dziś Ence wygrało, gdyby tak się stało to myśle, że finał ich.
0
Czy awansuje Ence, czy Navi. Myśle, że wygrają z Faze. Szkoda Spirit bo fajnie grali, wydaje mi się, że na Nuke by ich łykneli.
0
Karriganowi w końcu się fuskło, bo wystarczyło strzelać przed siebie.
0
Ahha mój komentarz poleciał? Poważnie?
Przecież tylko dwa słowa były z Capsem.
Specjalnie wcisnąłem backspace'a bo chciałem zapobiec takiemu czemuś...ah
0
Ale karrigan jest tragiczny.
0
@Pogba Co z tobą poszło nie tak, że chcesz poznać taką osobę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Gappeq Twitch.tv/Izakooo
1
Chłop zamiast trzymać mida z ct, to cofa się na longa, a S1ren rzuca jakiegoś flasha z tyłka wtf.
0
@barcelonaLM Cudowny film.
0
@jeyx77x Mi pasuję.
0
Ooo ziomek Buric na bramce.
1
Chłop co z Teciem na rampie, haha.
0
@ranger3120 Czemu raka, tam sami ziomale :P
0
@Ferran Tier [2] jednak, bo napisałeś Mapot, żeby się uchronić na wypadek, gdyby został :]
1
@Kapitan hawk Przydało by się to skomentować jakimś innym nagłowkiem stamtąd.
1
@Ferran Masz szczęście, że Mbappe zostaję bo inaczej twoja reputacja by ucierpiała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Momals11 W wyborze czego? Trener już dawno wybrany :)
2
@macio_944 Nie zgadzam się, kto nie potrzebuję jednego z najlepszych graczy na świecie?
0
xdd ile tych samych twittów hahah
1
@tomek8756 Myślałem, że po 3 zdaniu dasz jakiegoś troll face'a... a ty tak na poważnie.
5
@arasz1819 O kurde, to szkoda, że kilka osób z LR nie było na tym. By im IQ wzrosło o aż 49 iq.
9
@thorin Bo Grey ma 50 iq, proste.
2
@Sulimo I to nie byle jaki mnich, jak kopa zasadzi to nie ma co zbierać.
3
@norbi77 Ta ostatnia akcja... ruch nogi płynny, ale żeby piłka nie poleciała razem z nogą tylko w przeciwnym kierunku, to musiałby nogę zatrzymać w powietrzu albo "skontrować". A tu piłka leci w drugą stronę, a nogę zabiera cały czas do tyłu.
Jeszcze ten obrót, w dodatku nawet przez chwilę się nie waha, że piłka mogła powędrować w inne miejsce niż chciał.
16
Ale burza zaczeła u mnie bombić.
Tyłem do okna widzę jak błyska, ale zapach deszczyku to jest jednak to :D
3
@YouTuber Pojechał po samym sobie.