0

Lens strzela gola Monaco!! Dobra, kogo to obchodzi? Odpalaj Paryż.

3

Mapet już z golem, żegna się jak król :]

1

To sobie poogladałem Messiego... jakby nie mogli na jednym kanale transmitować PSG.
Na pewno ktoś sobie mówi "ale sobie dziś obejrze Nantes".

1

@HighestInTheRoom Nie prawda, bo o 20:30

1

@HighestInTheRoom Ale średnie to Faze, przynajmniej na DD2. Twizt utrzymał ich przy życiu, nie mówiac o tym tragicznym Karriganie. Fajnie jakby dziś Ence wygrało, gdyby tak się stało to myśle, że finał ich.

0

Czy awansuje Ence, czy Navi. Myśle, że wygrają z Faze. Szkoda Spirit bo fajnie grali, wydaje mi się, że na Nuke by ich łykneli.

0

Karriganowi w końcu się fuskło, bo wystarczyło strzelać przed siebie.

0

Ahha mój komentarz poleciał? Poważnie?
Przecież tylko dwa słowa były z Capsem.
Specjalnie wcisnąłem backspace'a bo chciałem zapobiec takiemu czemuś...ah

0

Ale karrigan jest tragiczny.

0

@Pogba Co z tobą poszło nie tak, że chcesz poznać taką osobę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Gappeq Twitch.tv/Izakooo

1

Chłop zamiast trzymać mida z ct, to cofa się na longa, a S1ren rzuca jakiegoś flasha z tyłka wtf.

0

@barcelonaLM Cudowny film.

0

@jeyx77x Mi pasuję.

0

Ooo ziomek Buric na bramce.

1

Chłop co z Teciem na rampie, haha.

0

@ranger3120 Czemu raka, tam sami ziomale :P

0

@Ferran Tier [2] jednak, bo napisałeś Mapot, żeby się uchronić na wypadek, gdyby został :]

1

@Kapitan hawk Przydało by się to skomentować jakimś innym nagłowkiem stamtąd.

1

@Ferran Masz szczęście, że Mbappe zostaję bo inaczej twoja reputacja by ucierpiała ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Momals11 W wyborze czego? Trener już dawno wybrany :)

2

@macio_944 Nie zgadzam się, kto nie potrzebuję jednego z najlepszych graczy na świecie?

0

xdd ile tych samych twittów hahah

1

@tomek8756 Myślałem, że po 3 zdaniu dasz jakiegoś troll face'a... a ty tak na poważnie.

5

@arasz1819 O kurde, to szkoda, że kilka osób z LR nie było na tym. By im IQ wzrosło o aż 49 iq.

9

@thorin Bo Grey ma 50 iq, proste.

2

@Sulimo I to nie byle jaki mnich, jak kopa zasadzi to nie ma co zbierać.

3

@norbi77 Ta ostatnia akcja... ruch nogi płynny, ale żeby piłka nie poleciała razem z nogą tylko w przeciwnym kierunku, to musiałby nogę zatrzymać w powietrzu albo "skontrować". A tu piłka leci w drugą stronę, a nogę zabiera cały czas do tyłu.
Jeszcze ten obrót, w dodatku nawet przez chwilę się nie waha, że piłka mogła powędrować w inne miejsce niż chciał.

16

Ale burza zaczeła u mnie bombić.
Tyłem do okna widzę jak błyska, ale zapach deszczyku to jest jednak to :D

3

@YouTuber Pojechał po samym sobie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?