1

@MesQueUnClub96 Lewy-Villareal Man, a nie czekaj... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Mario96w "Niedługo" MŚ.

0

@taris Ani to, ani to.

1

@PatrychoO Brak komentatorów może, dzwoń do nich i wlatuj na komentarz.

2

@PatrychoO Messi stracił mój szacunek... co to za kolory na numerach :]

4


Rzadki strzał by Ousmane. Bo w bramkę :D

0

Messi gra??? Kkkk zapomniałem.

1

@MesQueUnClub96 No właśnie wiem, że chodzi o ten mem, dlatego w to nie wierzę.

1

@MesQueUnClub96 Niemożlwie żeby to było legit. PuChAr NIeMiec.
Aż tak nisko jeszcze nie są.

4

@MesQueUnClub96 No właśnie.
Wielki Mareczek w cymbał od Zagłębia.

4

Ludzi tłum przez miasto GNA!!

11

GOOOOL!!! Lech z mistrzem!!!

0

@Gwyn Duma mnie rozpiera :]

0

@MesQueUnClub96 Ale taka wymiana Nkunku-Lewy była by dla nich idealna.
A z 40 mln by od Barcy dostali, czy tam innego klubu.

0

@Image Nkunku???

0

@Verema Akurat Fati chyba już nie pasuję na lewoskrzydłowego. Imo na 9 lepiej by grał.

6

@VegetaPolska To na kafejke ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tam odpisywać nie trzeba, bo nikt tam nie piszę.

3

@bodzio10 Ale jak zrobią remis, to my im oddamy wygraną :D

1

@Lionel_Messi10 Leipzig, klasyka.

0

@norbi77 "Martinez może się połamać" "Już wiadomo, że Lewy pogra dwa lata"
A kto powiedział, że Lewy przyjdzie do Barcy i będzie strzelać tyle bramek co w Bayernie?

1

@BombowiecKrawczyk Zeju Pog :D
A tak serio, no nie wiem. Zależy na co patrzymy. Ale napewno nie byłby nim Reto.

14

1

@Medium Ale to trzeba być k...

0

@Janiama Usuń to po "Igę" :D

4

@BART97 XDDD Ty poważnie nie rozumiesz?

0

I@arasz1819 Jak po Dembele jechał, to teraz jedzie po Messim.
Tak to już jest.

2

@kryhaa @koksik2700 Pique: I cried over Messi's departure.

1

@Kurkmen 13 asyst, jeżeli by odszedł a kupilibyśmy Raphinie to wychodzi skrzydłowy-skrzydłowy.
Lepsze wyjście było by pozostawić Dembele i sprowadzić Raphinie.
Ferran, Auba, Dembele, Fati, Memphis.
Dembele jest aktualnie jedynym który daję cechy skrzydłowego (szybkość, drybling, dobry przegląd pola). Jedynie do bramek można się przyczepić bo ma tylko jedną.
Fati po tych kontuzjach jest strasznie wolny, więc granie nim na 9 wyszło by o niebo lepiej.

10

Mam nadzieję, że Dembele dorzuci asystę z Villarealem i Getafe.
Najlepszy asystent w La Liga... Loading.

1

@mrboom Dla mnie właśnie takie wiaterki kozak.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?