0

@YouTuber Tylko Bóg może mnie sądzić.

1

@Janiama Na ile przejmię? Na tydzień? :]

2

@Deviler Polski, z moim szczęściem to w USA już bym dostał kulkę :]

0

@YouTuber GOAT to teraz s1mple.
Ale @Encore również ma goat'a na avku.

0

@FC1899Barca Na Mariota? Przecież to Samsung...

0

Już 23 maja G2 wraz z Jankosem zmierzy się z Fakerem i społką.
To jest wydarzenie, a nie jakiś CS.

0

@RobiS "S" nie wcisnął :/

5

@QuandaleDingle Ale przekminka, kwasik wleciał?
@kibicsportu Mbappe kozak, chyba, że zostanie w psg. Hahah
"Real nie jest zależny od piłkarzy i tyle"
To prawda, bo Floro wysyła blika i puchary się same wygrywają, a po boisku biegają kaczki.

1

@Encore Gdyby wygrał LM w 2020, to wtedy. Albo 2015.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FCB_dimiC Nie można? @Lionel_Messi10 SUS
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@NeKenI < --- Dobry AS. 5k obserwowanych w 6 dni, lol. Ciekawe czy botem to robił, bo nie wierzę, że 5k osób po kolei follow'ował.

0

Everton 1:2, JAZDAAA!

0

@AduŚ07 Lampard*

19

@Medium Boli cię, że mają sześciopak, a ty co najwyżej brzuch piwny?

0

@Ferran Barca będzie z tobą rozmawiać.
Na ręcznikowego cię chcą? Myśle, że nie podołasz, ale trzymam kciuki.

2

@kuz Poczekamy na efekty :D

1

@Kgorecki2500 Ruch Chorzów? Łatwe 100 punktów.

13

@DaPidejpi A co to zmienia? Będzie inaczej kopać piłkę?

28


Wtedy można by zaorać stadion ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Teraz tylko wygrana totków z Norwich :D

0

@marcin62 Ja tam mam, ale tylko rano gdy się śpiesze.

1

:ℹ️ Zostałem poproszony o to by przy informacji dodawać oznaczenie stopnia wiarygodności danego dziennikarza czy źródła:

1️⃣ - TOP
2️⃣ - bardzo wiarygodne
3️⃣ - wiarygodne

* Jeśli przy danym źródle nie pojawi się żadne oznaczenie stopnia wiarygodności to znaczy, że jest niskie."
Tak tylko to wrzucę.

3

@Ferran Ta a Dembele się na to zgodzi.

12

@AmigoBlancos Zdrowia, ale i tak będe z tobą leciał madryciaku.

0

@YouTuber Jaki jest sens zakładania konta, jak wcześniej się juz jedno miało? Podobno Kochel odwoływał się już z kilka razy, nie myślałeś o tym samym? Zgaduję, że to nie twoje pierwsze konto.

2

@PatrychoO Ale tragiczne stroje.

4

A mogłem sobie pograć, ale mówię: a przynajmniej Dembele pooglądam, ta k...

1

3 minuty dla młodego...

7

Jakie nudy, a Dembele na ławce japie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?