Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@YouTuber Tylko Bóg może mnie sądzić.
1
@Janiama Na ile przejmię? Na tydzień? :]
2
@Deviler Polski, z moim szczęściem to w USA już bym dostał kulkę :]
0
@YouTuber GOAT to teraz s1mple.
Ale @Encore również ma goat'a na avku.
0
@FC1899Barca Na Mariota? Przecież to Samsung...
0
Już 23 maja G2 wraz z Jankosem zmierzy się z Fakerem i społką.
To jest wydarzenie, a nie jakiś CS.
0
@RobiS "S" nie wcisnął :/
5
@QuandaleDingle Ale przekminka, kwasik wleciał?
@kibicsportu Mbappe kozak, chyba, że zostanie w psg. Hahah
"Real nie jest zależny od piłkarzy i tyle"
To prawda, bo Floro wysyła blika i puchary się same wygrywają, a po boisku biegają kaczki.
1
@Encore Gdyby wygrał LM w 2020, to wtedy. Albo 2015.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FCB_dimiC Nie można? @Lionel_Messi10 SUS
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@NeKenI < --- Dobry AS. 5k obserwowanych w 6 dni, lol. Ciekawe czy botem to robił, bo nie wierzę, że 5k osób po kolei follow'ował.
0
Everton 1:2, JAZDAAA!
0
@AduŚ07 Lampard*
19
@Medium Boli cię, że mają sześciopak, a ty co najwyżej brzuch piwny?
0
@Ferran Barca będzie z tobą rozmawiać.
Na ręcznikowego cię chcą? Myśle, że nie podołasz, ale trzymam kciuki.
2
@kuz Poczekamy na efekty :D
1
@Kgorecki2500 Ruch Chorzów? Łatwe 100 punktów.
13
@DaPidejpi A co to zmienia? Będzie inaczej kopać piłkę?
28
Wtedy można by zaorać stadion ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Teraz tylko wygrana totków z Norwich :D
0
@marcin62 Ja tam mam, ale tylko rano gdy się śpiesze.
1
:ℹ️ Zostałem poproszony o to by przy informacji dodawać oznaczenie stopnia wiarygodności danego dziennikarza czy źródła:
1️⃣ - TOP
2️⃣ - bardzo wiarygodne
3️⃣ - wiarygodne
* Jeśli przy danym źródle nie pojawi się żadne oznaczenie stopnia wiarygodności to znaczy, że jest niskie."
Tak tylko to wrzucę.
3
@Ferran Ta a Dembele się na to zgodzi.
12
@AmigoBlancos Zdrowia, ale i tak będe z tobą leciał madryciaku.
0
@YouTuber Jaki jest sens zakładania konta, jak wcześniej się juz jedno miało? Podobno Kochel odwoływał się już z kilka razy, nie myślałeś o tym samym? Zgaduję, że to nie twoje pierwsze konto.
2
@PatrychoO Ale tragiczne stroje.
4
A mogłem sobie pograć, ale mówię: a przynajmniej Dembele pooglądam, ta k...
1
3 minuty dla młodego...
7
Jakie nudy, a Dembele na ławce japie...